Vítejte na hokejbalových stránkách

Asociace hokejbalových klubů České republiky

Rozpis utkání 1. ligy - skupiny "A" 2020/2021

Kolo HŘIŠTĚ DEN DATUM ČAS SOUTĚŽ DOMÁCÍ HOSTÉ ROZHODČÍ ROZHODČÍ
1. D. Voda So 19.09. 20 09:00 1. liga A Libníč Minions Motorfans zrušeno zrušeno
1. Plav So 19.09. 20 11:00 1. liga A Budweis Samson přeloženo 10.10. 12:00
1. Plav Ne 20.09. 20 12:00 1. liga A Včelná A Čejkovice A AHbK AHbK
                   
2. Čejkovice So 26.09. 20 09:00 1. liga A Motorfans Včelná A zrušeno zrušeno
2. Plav So 26.09. 20 09:00 1. liga A Plav B Samson AHbK AHbK
2. Čejkovice Ne 27.09. 20 14:20 1. liga A Čejkovice A Budweis AHbK AHbK
                   
3. Plav So 03.10. 20 11:00 1. liga A Budweis Motorfans zrušeno zrušeno
3. D. Voda So 03.10. 20 09:00 1. liga A Libníč Minions Plav B AHbK AHbK
3. D. Voda Ne 04.10. 20 09:30 1. liga A Samson Čejkovice A AHbK AHbK
                   
4. Čejkovice So 10.10. 20 09:00 1. liga A Motorfans Samson zrušeno zrušeno
4. D. Voda So 10.10. 20 09:00 1. liga A Libníč Minions Včelná A AHbK AHbK
4. Plav So 10.10. 20 09:00 1. liga A Plav B Čejkovice A AHbK AHbK
1. Plav So 10.10. 20 11:00 1. liga A Budweis Samson dohrávka z 19. 9.
                   
5. Plav So 17.10. 20 09:00 1. liga A Včelná A Plav B AHbK AHbK
5. Plav So 17.10. 20 10:20 1. liga A Budweis Libníč Minions AHbK AHbK
5. Čejkovice Ne 18.10. 20 14:20 1. liga A Čejkovice A Motorfans zrušeno zrušeno
                   
6. D. Voda So 24.10. 20 09:00 1. liga A Libníč Minions Samson AHbK AHbK
6. Plav So 24.10. 20 09:00 1. liga A Plav B Motorfans zrušeno zrušeno
6. Plav So 24.10. 20 11:40 1. liga A Včelná A Budweis AHbK AHbK
                   
7. Plav So 31.10. 20 09:00 1. liga A Budweis Plav B AHbK AHbK
7. D. Voda Ne 01.11. 20 09:30 1. liga A Samson Včelná A AHbK AHbK
7. Čejkovice Ne 01.11. 20 14:20 1. liga A Čejkovice A Libníč Minions AHbK AHbK
                   
8. Čejkovice So 07.11. 20 09:00 1. liga A Motorfans Libníč Minions zrušeno zrušeno
8. D. Voda Ne 08.11. 20 09:30 1. liga A Samson Budweis AHbK AHbK
8. Čejkovice Ne 08.11. 20 14:20 1. liga A Čejkovice A Včelná A AHbK AHbK
                   
9. Plav So 14.11. 20 09:00 1. liga A Včelná A Motorfans zrušeno zrušeno
11. Plav So 14.11. 20 11:40 1. liga A Včelná A Libníč Minions předehrávka z 28. 11.
9. Plav So 14.11. 20 13:00 1. liga A Budweis Čejkovice A AHbK AHbK
9. D. Voda Ne 15.11. 20 09:30 1. liga A Samson Plav B AHbK AHbK
                   
10. Čejkovice So 21.11. 20 09:00 1. liga A Motorfans Budweis zrušeno zrušeno
10. Plav So 21.11. 20 09:00 1. liga A Plav B Libníč Minions AHbK AHbK
13. Plav So 21.11. 20 13:40 1. liga A Budweis Včelná A předehrávka z 9. 1.
10. Čejkovice Ne 22.11. 20 14:20 1. liga A Čejkovice A Samson AHbK AHbK
                   
11. Čejkovice Ne 29.11. 20 14:20 1. liga A Čejkovice A Plav B AHbK AHbK
13. D. Voda Ne 29.11. 20 09:30 1. liga A Samson Libníč Minions předehrávka z 10. 1.
11. D. Voda Ne 29.11. 20 09:30 1. liga A Samson Motorfans zrušeno zrušeno
11. Plav Ne 29.11. 20 11:40 1. liga A Včelná A Libníč Minions předehráno 14. 11.
                   
12. Čejkovice So 05.12. 20 09:00 1. liga A Motorfans Čejkovice A zrušeno zrušeno
12. D. Voda So 05.12. 20 09:00 1. liga A Libníč Minions Budweis AHbK AHbK
12. Plav So 05.12. 20 09:00 1. liga A Plav B Včelná A AHbK AHbK
                   
14. D. Voda So 12.12. 20 09:00 1. liga A Libníč Minions Čejkovice A předehrávka z 16. 1.
14. Plav So 12.12. 20 09:00 1. liga A Plav B Budweis předehrávka z 16. 1.
14. Plav Ne 13.12. 20 13:20 1. liga A Včelná A Samson předehrávka z 17. 1.