AHbK ČR

Asociace hokejbalových klubů České republiky

Výsledky 1. ligy 2019/2020

12. kolo: 7. 12. 2019 – 8. 12. 2019

TJ Dynamo Č. B. – FIREPORT „A“   1 : 9
Havlín S. – Hrádek T. 2, Němec P. 2, Stančík J. 2, Hrádek M., Neubauer R., Salva J.

Cardiax Č. B. – Libníč Minions   0 : 5
Klomfar V. 3, Radouch L. 2

Čejkovice „A“ - Plav „A“   5 : 6  s. n.
Plášil P. 2, Jiroušek M., Ruso V., Zavřel M. – Tácha M. 2, Trněný T. 2, Maurer O., Tácha Z.

TERMITI Velešín – Včelná „A“   7 : 4
Sumerauer L. 2, Koudelka L., Mikeš J., Novák F., Škrlant M., Tichatzek A. – Šálek V. 2, Jiříček M., Tondl D.

Hurican – Cardiax Č. B.   2 : 5  - dohrávka 5. kola
Kamenský R. 2 – Pavlík J. 2, Švepeš V. 2, Jílek Š.


11. kolo: 30. 11. 2019 – 1. 12. 2019

Plav „A“ – TJ Dynamo Č. B.   25 : 0
Tácha M. 5, Ferdan J. 4, Maurer O. 4, Tácha Z. 4, Pávek K. 3, Trněný T. 2, Weber D. 2, Machálek D.

FIREPORT „A“ – Cardiax Č. B.   12 : 1
Hrádek T. 6, Stančík J. 2, Máče J., Němec P., Petrášek R., Salva J. – Pavlík J.

Včelná „A“ - Čejkovice „A“   3 : 4
Jiříček M., Kouba T., Tondl D. – Jiroušek M., Plášil P., Plášil R., Ruso V.

Hurican – TERMITI Velešín   7 : 1
Kamenský R. 2, Lojka D. 2, Novák T. 2, Mazák D. - Šulista Martin


10. kolo: 23. 11. 2019 – 24. 11. 2019

TERMITI Velešín – Libníč Minions   0 : 5  kont.

Čejkovice „A“ - Hurican   18 : 2
Plášil P. 5, Jiroušek M. 4, Zavřel M. 4, Valek R. 2, Imber P., Ruso V., Valek F. - Novák T. 2

TJ Dynamo Č. B. – Včelná „A“   přeloženo, termín bude stanoven později

FIREPORT „A“ – Plav „A“   přeloženo, termín bude stanoven později


9. kolo: 16. 11. 2019 – 17. 11. 2019

Plav „A“ - Cardiax Č. B.   13 : 5
Ferdan L. 3, Kocourek L. 3, Machálek D. 2, Tácha Z. 2, Maurer O., Sokolík M., Tácha M. – Hrouda P. 2, Pavlík J. 2, Šperl D.

FIREPORT „A“ – Včelná „A“   3 : 1
Hrádek T., Stančík J., Vopátek J. – Jiříček M.

Čejkovice „A“ – Libníč Minions   5 : 2
Plášil P. 3, Novotný Š., Plášil R. – Minks V., Radouch L.

TJ Dynamo Č. B. – Hurican   5 : 6  s. n.
Čermák J., Havlín S., Novodvorský A., Pekárek P., Vítovec L. – Kamenský R. 2, Mizera P., Novák T., Stejskal R. Šicner F.

Hurican - TJ Dynamo Č. B.   2 : 4 – předehrávka 18. kola
Šicner F. 2 - Čermák J. 2, Hauer J., Havlín S.


8. kolo: 9. 11. 2019 – 10. 11. 2019

Libníč Minions – TJ Dynamo Č. B.   8 : 3
Radouch L. 3, Minks V. 2, Benda P., Klomfar V., Štochl L. - Havlín S., Matějka R., Vítovec L.

Cardiax Č. B. - Termiti Velešín   9 : 2
Pavlík J. 5, Patrovský M. 4 – Koudelka M., Pejša M.

Včelná „A“ – Plav „A“   5 : 4  s. n.
Šálek V. 4, Kouba T. – Tácha Z. 2, Ferdan Jiří, Kopic P.

Hurican – FIREPORT „A“   7 : 8  s. n.
Lojka D. 3, Kamenský R. 2, Eismann R., Stejskal I. – Hrádek T. 3, Máša L. 2, Mergl J. 2, Němec P.


7. kolo: 2. 11. 2019 – 3. 11. 2019

Včelná „A“ - Cardiax Č. B.   11 : 3
Šálek V. 5, Kouba T. 2, Jiříček M., Rajdl D., Rychtář Z., Tondl D. – Patrovský M., Pavlík J., Prokeš L.

FIREPORT „A“ – Libníč Minions  7 : 3
Hrádek T. 5, Hronek J., Máša L. – Adam T., Radouch L., Štochl L.

Čejkovice „A“ – TERMITI Velešín   11 : 0
Ruso V. 4, Jiroušek M. 2, Hlaváč D., Imber P., Plášil P., Plášil R., Zavřel P.

Plav „A“ – Hurican   6 : 4
Maurer O. 2, Uhlíř Z. 2, Ferdan J., Machálek D. – Kamenský R. 2, Lojka D., Stejskal R.


Předehrávky 18. kola: 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

Libníč Minions – Čejkovice „A“   2 : 5
Jana M., Radouch L. – Jiroušek M. 2, Bláha V., Zavřel P., Zavřel M.

Včelná „A“ – FIREPORT „A“  1 : 6
Tondl D. – Hronek J. 3, Němec P., Podlešák V., Stančík J.


6. kolo: 19. 10. 2019 – 20. 10. 2019

Libníč Minions – Plav „A“   4 : 6
Benda P., Klomfar V., Minks V., Štochl L. – Ferdan J., Heřman Mar., Machálek D., Maurer O., Tácha Z., Vazda R.

Termiti Velešín – TJ Dynamo Č. B.   1 : 7
Tichatzek A. – Gruber F. 2, Matějka R. 2, Vítovec L. 2,

Hurican – Včelná „A“  7 : 2
Lojka D. 3, Kamenský R. 2, Mazák D., Stejskal I. – Šálek V. 2

Cardiax Č. B. – Čejkovice „A“   přeloženo, termín bude stanoven později


5. kolo: 12. 10. 2019 – 13. 10. 2019

Včelná „A“ - Libníč Minions  3 : 2
Šálek V., Šícha V., Tondl D. – Benda P., Radouch L.

FIREPORT „A“ – TERMITI Velešín  15 : 1
Hrádek T. 8, Podlešák V. 3, Neubauer R. 2, Hrádek M., Němec P. – Pejša M.

TJ Dynamo Č. B. - Čejkovice „A“  přeloženo, náhradní termín bude stanoven později

Hurican – Cardiax Č. B.  přeloženo, náhradní termín bude stanoven později


4. kolo: 5. 10. 2019 – 6. 10. 2019

Libníč Minions – Hurican   9 : 1
Klomfar V. 3, Lexa P. 2, Benda P., Jana M., Lavička J., Minks V. – Šívr J.

Termiti Velešín – Plav „A“   2 : 16
Mezník L. 2 – Bárta J. 4, Kocourek L. 3, Maurer O. 3, Pávek K. 2, Tácha Z. 2, Kopic P., Sokolík M.

Cardiax Č. B. – TJ Dynamo Č. B.   2 : 11
Jílek Š., Pavlík J. – Čermák J. 4, Gebelt D. 2, Havlín S. 2, Gruber F., Novodvorský A., Vítovec L.

Čejkovice „A“ – FIREPORT „A“  přeloženo, termín bude stanoven později


3. kolo: 28. 9. 2019 – 29. 9. 2019

Libníč Minions - Cardiax  5 : 3
Klomfar V. 4, Radouch L. – Jílek Š., Pavlík J., Švepeš V.

FIREPORT „A“ - TJ Dynamo Č. B.  14 : 1
Hrádek T. 4, Němec P. 4, Hronek J. 3, Máša L., Podlešák V., Pida V. – Hauer J.

Plav „A“ - Čejkovice „A“  4 : 5
Laurinc J. 2, Kocourek L., Tácha Z. – Plášil P. 2, Ruso V. 2, Zavřel M.

Včelná „A“ - TERMITI Velešín  10 : 1
Šálek V. 4, Kouba T. 2, Šálek R. 2, Tondl D. 2 – Koudelka M.


2. kolo: 21. 9. 2019 – 22. 9. 2019

Cardiax – FIREPORT „A“   4 : 6
Pavlík J. 3, Hrouda P. – Němec P. 3, Máša L. 2, Hrádek M.

TJ Dynamo Č. B. – Plav „A“   3 : 18
Bříza R., Čermák J., Havlín S. – Tácha Z. 5, Ferdan J. 4, Laurinc J. 4, Tácha M. 2, Weber D. 2, Pávek K.

Čejkovice „A“ – Včelná „A“   5 : 1
Jiroušek M. 2, Plášil P., Ruso V., Zavřel M. – Tondl D.

TERMITI Velešín - Hurican  9 : 1
Pejša M. 3, Koudelka M. 2, Škrlant M. 2, Novák F., Tichatzek A. – Kamenský R.


1. kolo: 14. 9. 2019 – 15. 9. 2019

Libníč Minions – TERMITI Velešín  10 : 0
Radouch L. 3, Štochl L. 3, Benda P., Hruška P., Klomfar V., Laur R.

Plav „A“ – FIREPORT „A“  9 : 6
Bárta J. 4, Maurer O. 2, Ferdan J., Pávek K., Tácha M. – Hrádek T. 2, Hronek J., Máče J., Petrášek R., Pida V.

Včelná „A“ – TJ Dynamo Č. B.   přeloženo na sobotu 14. 12. 2019 od 11:40 hod.

Hurican – Čejkovice „A“  0 : 7
Bláha V. 2, Koklar M. 2, Plášil P., Valek F., Zavřel P.