AHbK ČR

Asociace hokejbalových klubů České republiky

Výsledky 1. ligy 2018/2019

7. kolo: 17. - 18. 11. 2018

Hurican – Libníč Minions  2 : 4
Mizera P., Šicner F. - Klomfar V. 2, Benda P., Lavička J.

Dynamo - Včelná „A“  4 : 7
Čermák J. 4 – Tondl D. 3, Šálek V. 2, Kouba T., Novák M.

Fl. Elephants-TSTV – Čejkovice „A“  2 : 14 
Hrouda P., Kočer M. – Ruso V. 3, Valek R. 3, Plášil P. 2, Zavřel M. 2, Bláha V., Brož K., Plášil R., Weber V.

Plav „A“ – Samson  12 : 9
Machálek D. 4, Ferdan J. 3, Kopic P. 2, Maurer O. 2, Tácha Z. – Hakl Fred. 5, Nečas F. 3, Fošum T.

Čejkovice „A“ – Včelná „A“  8 : 2  - dohrávka 5. kola
Imber P. 2, Plášil P. 2, Zavřel P. 2, Ruso V., Valek F. – Šálek V., Tondl D.


6. kolo: 10. - 11. 11. 2018

FIREPORT „A“ - Hurican  5 : 0 kont.
Hráč D. Beníšek (Hurican) – zastavení činnosti do 12. 12. 2019

Velešín - TJ Dynamo Č. B.  12 : 0
Sumerauer L. 5, Tichatzek A. 3, Zatloukal J. 2, Koudelka M., Novák F.

Flying Elephants-TSTV – Včelná „A“  2 : 10
Hrouda P., Kočer M. – Šálek V. 4, Tondl D. 3, Kasper M., Kouba T., Šálek R.

Libníč Minions - Plav „A“  3 : 12  
Klomfar V., Lavička J., Radouch L. – Maurer O. 4, Laurinc J. 3, Ferdan J. 2, Machálek D., Tácha M., Tácha Z.

Samson – Čejkovice „A“ 
odloženo na neděli 27. 1. 2018 od 14:20 hod. v Čejkovicích


5. kolo: 3. 11. - 4. 11. 2018

Plav „A“ - FIREPORT „A“  4 : 2
Tácha Z. 2, Bartizal M., Maurer O. – Hrádek T., Stančík J.

Hurican - TJ Dynamo Č. B.  6 : 3
Novák T. 2, Šívr J. 2, Eismann R., Kamenský R. – Čermák J., Hauer J., Vítovec L.

Flying Elephants-TSTV - Velešín  8 : 2
Nešvera P. 3, Brejžek V. 2, Kočer M. 2, Hajný P. – Novák F., Šúlek J.

Libníč Minions - Samson  8 : 4
Benda P. 3, Radouch L. 3, Lavička J., Štochl L. – Fošum T., Hakl Fred., Nečas F., Procházka P.

Čejkovice „A“ – Včelná „A“ 
odloženo na Neděli 18. 11. 2018 od 14:20 hod. v Čejkovicích


předehrávka 7. kola: 28. 10. 2018

Velešín – FIREPORT „A“  2 : 11
Koudelka M., Škrlant M. – Němec P. 4, Neubauer R. 4, Hrádek T., Stančík T., Vopátek J.


4. kolo: 20. 10. - 21. 10. 2018

FIREPORT „A“ - Libníč Minions  6 : 2
Hrádek T. 3, Němec P. 2, Hlaváč D. – Klomfar V., Lexa P.

TJ Dynamo Č. B. - Plav „A“  2 : 8
Čermák J., Pekárek P. – Bárta J. 3, Ferdan J. 2, Sokolík M., Tácha M., Tácha Z.

Flying Elephants-TSTV - Hurican  1 : 6
Slezák P. – Lojka D. 2, Šicner F. 2, Kamenský R., Mizera P.

Čejkovice „A“ – Velešín  5 : 0  kont.

Samson – Včelná „A“  3 : 8
Nečas F. 2, Kindl M. – Šálek R. 3, Šálek V. 2, Tondl D. 2, Kasper M.


3. kolo: 13. 10. - 14. 10. 2018

Libníč Minions – TJ Dynamo Č. B.  5 : 3
Benda P., Klomfar V., Minks V., Radouch L., Štochl L. – Vítovec L. 2, Čermák J.

FIREPORT „A“ – Samson  9 : 2
Němec P. 5, Hrádek T. 3, Stančík J. – Hakl Frederic, Kindl M.

Plav „A“ – Flying Elephants-TSTV  17 : 2
Bárta J. 4, Tácha Z. 4, Ferdan J. 3, Maurer O. 3, Vazda R. 2, Sokolík M.

Velešín – Včelná „A“  2 : 5
Sumerauer L. 2 – Tondl D. 2, Kouba T., Novák J., Šálek V.

Hurican – Čejkovice „A“  3 : 2  s. n.
Novák T. 2, Šicner F. – Brož K., Ruso V.


2. kolo: 6. 10. - 7. 10. 2018

Libníč Minions – Flying Elephants-TSTV  12 : 2
Klomfar V. 4, Radouch L. 3, Jana M. 2, Pokorný M. 2, Benda P. – Brejžek V., Nešvera P.

TJ Dynamo Č. B. - FIREPORT „A“  3 : 7
Čermák J., Hauer J., Havlín S. – Němec P. 5, Hrádek T., Bárta J.

Včelná „A“- Hurican  1 : 6
Šálek V. – Lojka D. 3, Šívr J. 2, Kamenský R.

Samson – Velešín  2 : 6
Novák K., Somr V. – Hrdý B. 3, Konrád M., Koudelka M., Škrlant M.

Čejkovice „A“ – Plav „A“  3 : 1
Plášil P. 2, Zavřel P. – Tácha Z.


1. kolo: 29. 9. - 30. 9.2018

Libníč Minions – Čejkovice „A“  3 : 8
Klomfar V., Radouch L., Minks V. – Plášil P. 3, Ruso M. 2, Zavřel M. 2, Ruso V.

FIREPORT „A“ – Flying Elephants-TSTV  11 : 0
Němec P. 4, Hrádek T. 3, Hlaváč D. 2, Stančík J. 2

Plav „A“ – Včelná „A“  6 : 0
Maurer O. 2, Tácha Z. 2, Bartizal M., Kopic P.

Samson – TJ Dynamo Č. B.  3 : 6
Fošum T., Kunz M., Lenc T. – Čermák J., Hauer F., Havlín S., Hnilička S., Matějka R., Vítovec L.

Hurican – Velešín  3 : 4
Šívr J. 2, Šicner F. – Sumerauer L. 2, Novák F., Tichatzek A.