AHbK ČR

Asociace hokejbalových klubů České republiky

Výsledky nadstavby 1. ligy 2017/2018

20. kolo: 10. 3. – 11. 3. 2018

Včelná „A“ - Plav „A“   1 : 16
Tondl D. – Ferdan J. 4, Weber D. 4, Pávek K. 3, Tácha J. 3, Maurer O., Tácha Z.

Čejkovice „A“ - Čejkovice „B“   4 : 1
Brož K. 2, Ruso V. 2 – Rotbauer J.

Plav „B“ - Lafeta 1985  5 : 0  kont.   /dohrávka 16. kola/

Libníč Minions - Lafeta 1985  5 : 0  kont.

Plav „B“ - Hurican   3 : 1
Bartizal M., Kopic P., Pávek K. – Lojka D.

KN Interiery - TJ Dynamo Č. B.   0 : 5 kont.

Flying Elephants-TSTV - Samson   3 : 6
Kočer M. 2, Hrouda P. – Hakl Frederic 3, Fošum T., Hakl František, Lenc T.

Velešín „A“ – Dobrá Voda   5 : 0  kont.


19. kolo: 3. 3. – 4. 3. 2018

Plav „A“ – Čejkovice „A“   2 : 3  s. n.
Machálek D., Tácha M. – Plášil R. 2, Ruso V.

Čejkovice „B“ - Včelná „A“   6 : 4
Hrádek T. 2, Bláha V., Ruso M., Valek R., Zavřel M. – Němec P. 2, Pavlík D., Tondl D.

Lafeta 1985 – Plav „B“  1 : 5
Laur V. – Kocourek L., Kopic P., Novotný J., Tácha P., Urbánek M.

Hurican – Libníč Minions   3 : 13
Eliáš J. 2, Lojka D. – Klomfar V. 4, Radouch L. 3, Jana M. 2, Minks V. 2, Adam T., Benda P.

TJ Dynamo Č. B. - Flying Elephants-TSTV   3 : 5
Hauser Z. 2, Hnilička Z. – Kočer M. 3, Beneš M., Jiran Miroslav

Dobrá Voda - KN Interiery   2 : 4
Honsa J., Klimeš L. – Kindl M. 2, Brož V., Lejčko J.

Samson - Velešín „A“   6 : 4
Česák Z. 4, Farník J., Kunz M. – Tichatzek A. 2, Jirovský T., Novák F.


Dohrávané 16. kolo: 24. - 25. 2. 2018

Plav „A“ – Čejkovice „B“   4 : 1
Machálek D., Maurer O., Tácha M., Trněný T. – Valek R.

Plav „B“ – Libníč Minions   4 : 3
Kocourek L. 2, Tácha P. 2 – Hruška P., Lavička J., Radouch L.

Hurican – Lafeta 1985 9 : 2
Mizera P. 3, Eismann R. 2, Lojka D. 2, Eliáš J., Holler R. – Bíca V., Frčka M.

TJ Dynamo Č. B. – Termiti Velešín „A“   5 : 3
Čermák J. 2, Matějka R. 2, Hauer J. – Jirovský T. 2, Šúlek J.


18. kolo: 17. - 18. 2. 2018

Čejkovice „A“ – Plav „A“   2 : 1  s. n.
Brož K. 2 – Tácha Z.

Včelná „A“ - Čejkovice „B“   6 : 7  s. n.
Němec P. 5, Tondl D. – Zavřel M. 4, Hrádek T., Koklar M. Ruso M.

Libníč Minions – Plav „B“  3 : 0
Adam T., Benda P., Jana M.

Lafeta - Hurican   3 : 2
Čapek L., Frčka M., Janeček P. – Eismann R., Kamenský R.

Flying Elephants-TSTV – TJ Dynamo Č. B.   9 : 6
Nešvera P. 3, Hrouda P. 2, Klimeš P. 2, Kočer M. 2 – Čermák J. 2, Matějka R. 2, Pekárek P. 2

KN Interiery – Dobrá Voda   6 : 4
Gajdoš D. 2, Gebelt J., Kindl M., Lejčko J., Tomaško J. – Honsa J. 2, Honsa P., Klimeš L.

Velešín „A“ – Samson   4 : 2
Tichatzek A. 2, Novák F., Šúlek J. – Havlín S., Kunz M.


17. kolo: 2. – 11. 2. 2018

Čejkovice „A“ – Včelná „A“   12 : 3  
Brož K. 3, Plášil P. 3, Zavřel Z. 2, Hlaváč D., Novotný Š., Ruso V., Zavřel P. – Kouba T., Němec P., Tondl D.

Čejkovice „B“ – Plav „A“   1 : 8
Zavřel M. – Maurer O. 2, Tácha Z. 2, Ferdan J., Tácha J., Tácha M., Weber D.

Libníč Minions - Hurican  3 : 4  s. n.
Adam T., Klomfar V., Radouch L. – Eliáš J. 3, Kamenský R.

Hurican – Plav „B“   3 : 1   dohrávka 15. kola
Šívr J. 2, Lojka D. – Urbánek M.

Plav „B“ – Lafeta 1985   
nehráno

Flying Elephants-TSTV – Dobrá Voda   0 : 6
Nekola P. 2, Honsa P., Klimeš L., Volavka V., Zikmunda J.

KN Interiery – Samson   3 : 8
Kindl M. 3 – Procházka P. 2, Farník J., Havlín S., Kunz M., Lenc T., Novotný V., Somr V.

Velešín „A“ – TJ Dynamo Č. B.   6 : 4
Jirovský T. 2, Návara M., Novák F., Škrlant M., Tichatzek A. – Kápl Z. 2, Novodvorský A. 2


16. kolo: 3. 2. a 4. 2. 2018

Včelná „A“ – Čejkovice „A“   3 : 7
Němec P., Šálek V., Tondl D. – Ruso M. 2, Zavřel P. 2, Plášil P., Plášil R., Weber V.

Samson – KN Interiery   7 : 3
Farník J. 2, Hakl Frederic 2, Havlín S., Lenc T., Procházka P. – Hort P., Kindl M., Lejčko J.

Dobrá Voda – Flying Elephants-TSTV   5 : 8
Placek P. 3, Klimeš L., Volavka V. – Beneš M. 3, Nešvera P. 3, Hrouda P., Kočer M.

Zbývající utkání kola budou odehrány o víkendu 24. - 25. 2. 2018


15. kolo: 27. 1. – 28. 1. 2018

Plav „A“ – Včelná „A“   12 : 1  
Ferdan J. 3, Tácha M. 2, Vazda R. 2, Machálek D., Maurer O., Pávek K., Tácha Z., Weber D. – Šálek V.

Čejkovice „B“ – Čejkovice „A“   6 : 4
Bláha V. 2, Koklar M. 2, Zavřel M. 2 – Plášil P. 2, Imber P., Pokorný J.

Lafeta 1985 – Libníč Minions   5 : 9  
Minks V. 2, Vostracký J. ml. 2, Vostracký J. – Radouch L. 3, Klomfar V. 2, Benda P., Jana M., Lavička J., Lexa P.

Hurican – Plav „B“   
přeloženo na Pátek 9. 2. 2018 od 19:00 hod. v Plavu

TJ Dynamo Č. B. – KN Interiery   4 : 2
Čermák J. 3, Vítovec L. – Gajdoš D., Gebelt J.

Dobrá Voda – Termiti Velešín „A“   2 : 3
Honsa P., Nekola P. – Hrdý B. 2, Jirovský T.

Samson – Flying Elephants-TSTV   6 : 4
Havlín S. 2, Somr V. 2, Kunz M., Lenc T. – Kočer M. 2, Hajný P., Nešvera P.