Vítejte na hokejbalových stránkách

Asociace hokejbalových klubů České republiky

Play off 1. ligy 2021/2022

Finálová série "O titul" (na 3 vítězná utkání)

20. 3. 2022
Čejkovice „A“ - Plav „A“  5 : 4  p. p.
(stav série 1:0)
Zavřel M. 3, Plášil P. 2 – Machálek D., Maurer O., Tácha Z., Postl D.

26. 3. 2022
Plav „A“ - Čejkovice „A“  3 : 1  
(stav série 1:1)
Maurer O., Pávek K., Tácha Z. – Zavřel M.

3. 4. 2022
Čejkovice „A“ - Plav „A“  4 : 1   
(stav série 2:1)
Jiroušek M., Plášil P., Zavřel M., Zavřel Z. – Tácha M.

9. 4. 2022
Plav „A“ - Čejkovice „A“  5 : 4  p. p.   
(stav série 2:2)
Postl D. 3, Maurer O., Tácha Z. – Plášil K. 2, Ruso V., Zavřel M.

23. 4. 2022
Čejkovice „A“ – Plav „A“  2 : 1  
(konečný stav série 3:2)
Valek R., Zavřel M. – Laurinc J.


Finále play off o 3. místo (15. 4. - 17. 4. 2022)

RAMS - Čejkovice „B“  2 : 5
Švec M., Šídlo J. – Bláha V. 3, Kadlec T., Valek F.

Čejkovice „B“ - RAMS  5 : 3  -  Čejkovice „B“ vyhrály 2:0 na utkání
Bláha V. 2, Kadlec T. 2, Völfl J. – Petrášek T., Salva J., Šídlo J.

 

 

Semifinále play off o 3. místo (2. 4. - 10. 4. 2022)

Budweis – Čejkovice „B“  3 : 2
Bílek D., Ludvík M., Hauser R. – Bláha V., Völfl J.

Čejkovice „B“ - Budweis  5 : 3  (1:1 na utkání), nájezdy 1:0 - postupují Čejkovice „B“
Bláha V. 2, Völfl J. 2, Valek F., nájezd Brož K. – Bílek D. 2, Ludvík M.

 

RAMS – Libníč Minions  8 : 3
Petrášek R. 2, Salva J. 2, Šesták M. 2, Suchý V., Švec M. – Radouch L. 2, Kaše P.

RAMS – Libníč Minions  5 : 3  - postupuje RAMS (2:0 na utkání)
Šídlo J. 2, Petrášek T., Salva J., Švec M. – Radouch L. 2, Laur R.

 

 

Čtvrtfinále play off o 3. místo (19. 3. - 27. 3. 2022)

Včelná – Čejkovice „B“  3 : 3
Šálek V. 2, Pražák S. – Bláha V., Kadlec T., Plášil M.

Čejkovice „B“ - Včelná  5 : 2 - postupují Čejkovice „B“ (2:0 na utkání)
Bláha V. 2, Tomandl R. 2, Völfl J. – Kouba T., Pražák S.

 

Flying Elephants-TSTV - Budweis  3 : 8
Hrouda P., Charvát D., Kočer M. – Hauser R. 3, Bílek D. 2, Brož J. 2, Máče J.

Budweis - Flying Elephants-TSTV  5 : 5  -  postupuje Budweis (1. utkání vyhrál Budweis)
Máče J. 2, Hauser R., Jančovič R., Pecha T. – Hrouda P. 3, Falář D., Kočer M.

 

RAMS – Plav „B“  2 : 5
Petrášek R., Švec M. – Pávek K. ml. 3, Jiříček M., Vazda R.

Plav „B“ - RAMS  3 : 6  (1. utkání vyhrál Plav „B“) nájezdy 0 : 2 -  postupuje RAMS
Jiříček M., Sokolík M., Urbánek M. – Salva J. 4, Petrášek R., Švec M. (+ rozhodující s. n.)