Vítejte na hokejbalových stránkách

Asociace hokejbalových klubů České republiky

Rozpis utkání 1. ligy 2021/2022

Kolo HŘIŠTĚ DEN DATUM ČAS SOUTĚŽ DOMÁCÍ HOSTÉ
1. D. Voda So 18.09. 21 09:00 1. liga Libníč Minions Budweis
1. Čejkovice So 18.09. 21 10:30 1. liga RAMS FE-TSTV
1. Čejkovice Ne 19.09. 21 13:30 1. liga Čejkovice "B" Plav "B"
1. Čejkovice Ne 19.09. 21 15:00 1. liga Čejkovice "A" Plav "A"
1. D. Voda Ne 19.09. 21 12:30 1. liga Samson Včelná "A"
               
2. D. Voda So 25.09. 21 09:00 1. liga Libníč Minions Čejkovice "A"
2. Plav Ne 26.09. 21 15:30 1. liga FE-TSTV Plav "B"
2. D. Voda Ne 26.09. 21 10:30 1. liga Samson Čejkovice "B"
2. Plav Ne 26.09. 21 14:00 1. liga Včelná "A" Plav "A"
2. Čejkovice Ne 26.09. 21 14:00 1. liga RAMS Budweis
               
3. Plav So 02.10. 21 10:30 1. liga Plav "A" Samson
3. Plav So 02.10. 21 12:00 1. liga Budweis Plav "B"
3. Čejkovice Ne 03.10. 21 13:30 1. liga Čejkovice "B" Libníč Minions
3. Čejkovice Ne 03.10. 21 15:00 1. liga Čejkovice "A" RAMS
3. Plav Ne 03.10. 21 12:00 1. liga FE-TSTV Včelná "A"
               
4. Plav So 09.10. 21 09:00 1. liga Plav "B" Čejkovice "A"
4. Plav So 09.10. 21 10:30 1. liga Plav "A" FE-TSTV
4. Plav So 09.10. 21 12:00 1. liga Včelná "A" Budweis
4. Čejkovice Ne 10.10. 21 12:45 1. liga RAMS Čejkovice "B"
4. D. Voda Ne 10.10. 21 10:30 1. liga Samson Libníč Minions
               
5. D. Voda So 16.10. 21 09:00 1. liga Libníč Minions RAMS
5. Plav So 16.10. 21 13:00 1. liga Budweis Plav "A"
5. Čejkovice Ne 17.10. 21 13:30 1. liga Čejkovice "B" Plav "B"
5. Čejkovice Ne 17.10. 21 15:00 1. liga Čejkovice "A" Včelná "A"
5. Plav Ne 17.10. 21 13:30 1. liga FE-TSTV Samson
               
6. Plav So 23.10. 21 09:00 1. liga Plav "B" Libníč Minions
6. Plav So 23.10. 21 10:30 1. liga Včelná "A" Čejkovice "B"
6. Plav Ne 24.10. 21 09:00 1. liga FE-TSTV Budweis
6. Čejkovice Ne 24.10. 21 13:30 1. liga RAMS Samson
6. Čejkovice Ne 24.10. 21 15:00 1. liga Čejkovice "A" Plav "A"
               
7. Plav So 06.11. 21 14:15 1. liga Budweis Samson
7. D. Voda So 06.11. 21 09:00 1. liga Libníč Minions Včelná "A"
7. Čejkovice Ne 07.11. 21 11:30 1. liga RAMS Plav "B"
7. Čejkovice Ne 07.11. 21 13:00 1. liga Čejkovice "B" Plav "A"
7. Čejkovice Ne 07.11. 21 14:30 1. liga Čejkovice "A" FE-TSTV
               
8. Plav So 13.11. 21 10:30 1. liga Plav "A" Libníč Minions
8. Plav So 13.11. 21 12:00 1. liga Budweis Čejkovice "A"
8. D. Voda Ne 14.11. 21 10:30 1. liga Samson Plav "B"
8. Plav Ne 14.11. 21 12:30 1. liga Včelná "A" RAMS
8. Plav Ne 14.11. 21 14:00 1. liga FE-TSTV Čejkovice "B"
               
9. D. Voda So 20.11. 21 09:00 1. liga Libníč Minions FE-TSTV
9. Plav So 20.11. 21 11:15 1. liga Včelná "A" Plav "B"
9. Čejkovice Ne 21.11. 21 11:15 1. liga RAMS Plav "A"
9. Čejkovice Ne 21.11. 21 12:40 1. liga Čejkovice "B" Budweis
9. Čejkovice Ne 21.11. 21 14:00 1. liga Čejkovice "A" Samson
               
10. Plav So 27.11. 21 09:00 1. liga Plav "B" Čejkovice "B"
10. Plav So 27.11. 21 10:30 1. liga Plav "A" Čejkovice "A"
10. Plav So 27.11. 21 12:00 1. liga Včelná "A" Samson
10. Plav So 27.11. 21 13:30 1. liga Budweis Libníč Minions
10. Plav Ne 28.11. 21 13:30 1. liga FE-TSTV RAMS
               
11. Plav So 04.12. 21 10:30 1. liga Plav "B" FE-TSTV
11. Plav So 04.12. 21 12:00 1. liga Plav "A" Včelná "A"
11. Plav So 04.12. 21 13:30 1. liga Budweis RAMS
11. Čejkovice Ne 05.12. 21 12:15 1. liga Čejkovice "B" Samson
11. Čejkovice Ne 05.12. 21 13:45 1. liga Čejkovice "A" Libníč Minions
               
 2 0 2 2 
               
12. D. Voda So 15.01. 22 09:00 1. liga Libníč Minions Čejkovice "B"
12. Plav So 15.01. 22 09:00 1. liga Plav "B" Budweis
12. Plav So 15.01. 22 12:00 1. liga Včelná "A" FE-TSTV
12. Čejkovice Ne 16.01. 22 13:00 1. liga RAMS Čejkovice "A"
12. D. Voda Ne 16.01. 22 12:30 1. liga Samson Plav "A"
               
13. D. Voda So 22.01. 22 09:00 1. liga Libníč Minions Samson
13. Plav So 22.01. 22 11:30 1. liga Budweis Včelná "A"
13. Čejkovice Ne 23.01. 22 13:00 1. liga Čejkovice "B" RAMS
13. Čejkovice Ne 23.01. 22 14:30 1. liga Čejkovice "A" Plav "B"
13. Plav Ne 23.01. 22 12:00 1. liga FE-TSTV Plav "A"
               
14. Plav So 29.01. 22 09:00 1. liga Plav "B" Čejkovice "B"
14. Plav So 29.01. 22 10:30 1. liga Plav "A" Budweis
14. D. Voda Ne 30.01. 22 09:30 1. liga Samson FE-TSTV
14. Plav Ne 30.01. 22 11:45 1. liga Včelná "A" Čejkovice "A"
14. Čejkovice Ne 30.01. 22 14:00 1. liga RAMS Libníč Minions
               
15. Plav So 05.02. 22 13:00 1. liga Plav "A" Čejkovice "A"
15. Plav So 05.02. 22 14:30 1. liga Budweis FE-TSTV
15. D. Voda So 05.02. 22 09:00 1. liga Libníč Minions Plav "B"
15. Čejkovice Ne 06.02. 22 13:30 1. liga Čejkovice "B" Včelná "A"
15. D. Voda Ne 06.02. 22 12:30 1. liga Samson RAMS
               
16. Plav So 12.02. 22 09:00 1. liga Plav "B" RAMS
16. Plav So 12.02. 22 10:30 1. liga Plav "A" Čejkovice "B"
16. Plav So 12.02. 22 13:30 1. liga Včelná "A" Libníč Minions
16. D. Voda Ne 13.02. 22 12:30 1. liga Samson Budweis
16. Plav Ne 13.02. 22 11:30 1. liga FE-TSTV Čejkovice "A"
               
17. Plav So 26.02. 22 14:30 1. liga Plav "B" Samson
17. D. Voda So 26.02. 22 09:00 1. liga Libníč Minions Plav "A"
17. Čejkovice Ne 27.02. 22 11:30 1. liga RAMS Včelná "A"
17. Čejkovice Ne 27.02. 22 13:00 1. liga Čejkovice "B" FE-TSTV
17. Čejkovice Ne 27.02. 22 14:30 1. liga Čejkovice "A" Budweis
               
18. Plav So 05.03. 22 09:00 1. liga Plav "A" RAMS
18. Plav So 05.03. 22 10:30 1. liga Plav "B" Včelná "A"
18. Plav So 05.03. 22 13:30 1. liga Budweis Čejkovice "B"
18. D. Voda Ne 06.03. 22 12:30 1. liga Samson Čejkovice "A"
18. Plav Ne 06.03. 22 12:00 1. liga FE-TSTV Libníč Minions