AHbK ČR

Asociace hokejbalových klubů České republiky

Rozpis utkání 1. ligy 2019/2020

Kolo Hřiště Den Datum Čas Soutěž Domácí Hosté
1. D. Voda So 14.09. 19 09:00 1. liga Libníč Minions TERMITI Velešín
1. Plav So 14.09. 19 10:20 1. liga Plav A FIREPORT A
1. Plav So 14.09. 19 13:00 1. liga Včelná A Dynamo ČB
1. Plav Ne 15.09. 19 14:20 1. liga Hurican Čejkovice A
               
2. Plav So 21.09. 19 09:00 1. liga Cardiax FIREPORT A
2. Plav So 21.09. 19 11:40 1. liga Dynamo ČB Plav A
2. Čejkovice Ne 22.09. 19 14:20 1. liga Čejkovice A Včelná A
2. Velešín Ne 22.09. 19 10:00 1. liga TERMITI Velešín Hurican
               
3. D. Voda So 28.09. 19 09:00 1. liga Libníč Minions Cardiax
3. Čejkovice So 28.09. 19 15:20 1. liga FIREPORT A Dynamo ČB
3. Plav So 28.09. 19 10:20 1. liga Plav A Čejkovice A
3. Plav So 28.09. 19 13:00 1. liga Včelná A TERMITI Velešín
               
4. Plav So 05.10. 19 11:00 1. liga Cardiax Dynamo ČB
4. D. Voda So 05.10. 19 09:00 1. liga Libníč Minions Hurican
4. Velešín Ne 06.10. 19 10:00 1. liga TERMITI Velešín Plav A
4. Čejkovice Ne 06.10. 19 14:20 1. liga Čejkovice A FIREPORT A
               
5. Čejkovice So 12.10. 19 14:20 1. liga FIREPORT A TERMITI Velešín
5. Plav So 12.10. 19 13:00 1. liga Dynamo ČB Čejkovice A
5. Plav Ne 13.10. 19 13:20 1. liga Včelná A Libníč Minions
5. Plav Ne 13.10. 19 14:40 1. liga Hurican Cardiax
               
6. D. Voda So 19.10. 19 09:00 1. liga Libníč Minions Plav A
6. Plav So 19.10. 19 10:20 1. liga Cardiax Čejkovice A
6. Velešín Ne 20.10. 19 10:00 1. liga TERMITI Velešín Dynamo ČB
6. Plav Ne 20.10. 19 11:40 1. liga Hurican Včelná A
               
18. D. Voda So 26.10. 19 09:00 1. liga Libníč Minions Čejkovice A
18. Plav Ne 27.10. 19 12:20 1. liga Včelná A FIREPORT A
18. Plav Ne 27.10. 19 13:40 1. liga Hurican Dynamo ČB
               
7. Čejkovice So 02.11. 19 13:00 1. liga FIREPORT A Libníč Minions
7. Plav So 02.11. 19 10:20 1. liga Plav A Hurican
7. Plav Ne 03.11. 19 12:00 1. liga Včelná A Cardiax
7. Čejkovice Ne 03.11. 19 14:20 1. liga Čejkovice A TERMITI Velešín
               
8. D. Voda So 09.11. 19 09:00 1. liga Libníč Minions Dynamo ČB
8. Plav So 09.11. 19 09:00 1. liga Včelná A Plav A
8. Plav So 09.11. 19 10:20 1. liga Cardiax TERMITI Velešín
8. Plav Ne 10.11. 19 13:40 1. liga Hurican FIREPORT A
               
9. Čejkovice So 16.11. 19 11:40 1. liga FIREPORT A Včelná A
9. Plav So 16.11. 19 10:20 1. liga Plav A Cardiax
9. Plav So 16.11. 19 13:00 1. liga Dynamo ČB Hurican
9. Čejkovice Ne 17.11. 19 14:20 1. liga Čejkovice A Libníč Minions
               
10. Čejkovice So 23.11. 19 14:20 1. liga FIREPORT A Plav A
10. Plav So 23.11. 19 10:20 1. liga Dynamo ČB Včelná A
10. Čejkovice Ne 24.11. 19 14:20 1. liga Čejkovice A Hurican
10. Velešín Ne 24.11. 19 10:00 1. liga TERMITI Velešín Libníč Minions
               
11. Čejkovice So 30.11. 19 14:00 1. liga FIREPORT A Cardiax
11. Plav So 30.11. 19 10:20 1. liga Plav A Dynamo ČB
11. Plav Ne 01.12. 19 11:40 1. liga Včelná A Čejkovice A
11. Plav Ne 01.12. 19 13:00 1. liga Hurican TERMITI Velešín
               
12. Plav So 07.12. 19 10:20 1. liga Cardiax Libníč Minions
12. Plav So 07.12. 19 13:00 1. liga Dynamo ČB FIREPORT A
12. Čejkovice Ne 08.12. 19 14:00 1. liga Čejkovice A Plav A
12. Velešín Ne 08.12. 19 10:00 1. liga TERMITI Velešín Včelná A
               
18. Plav So 14.12. 19 10:20 1. liga Cardiax Plav A
               
13. Čejkovice So 11.01. 20 13:00 1. liga FIREPORT A Čejkovice A
13. Plav So 11.01. 20 10:20 1. liga Plav A TERMITI Velešín
13. Plav So 11.01. 20 13:00 1. liga Dynamo ČB Cardiax
13. Plav Ne 12.01. 20 13:00 1. liga Hurican Libníč Minions
               
14. D. Voda So 18.01. 20 09:00 1. liga Libníč Minions Včelná A
14. Plav So 18.01. 20 10:20 1. liga Cardiax Hurican
14. Čejkovice Ne 19.01. 20 14:00 1. liga Čejkovice A Dynamo ČB
14. Velešín Ne 19.01. 20 10:00 1. liga TERMITI Velešín FIREPORT A
               
15. Čejkovice So 25.01. 20 14:00 1. liga FIREPORT A Hurican
15. Plav So 25.01. 20 10:20 1. liga Plav A Včelná A
15. Plav So 25.01. 20 11:40 1. liga Dynamo ČB Libníč Minions
15. Velešín Ne 26.01. 20 10:00 1. liga TERMITI Velešín Cardiax
               
16. D. Voda So 01.02. 20 09:00 1. liga Libníč Minions FIREPORT A
16. Plav So 01.02. 20 09:00 1. liga Cardiax Včelná A
16. Plav Ne 02.02. 20 14:00 1. liga Hurican Plav A
16. Velešín Ne 02.02. 20 10:00 1. liga TERMITI Velešín Čejkovice A
               
17. Plav So 08.02. 20 10:20 1. liga Plav A Libníč Minions
17. Plav So 08.02. 20 11:40 1. liga Včelná A Hurican
17. Plav So 08.02. 20 13:00 1. liga Dynamo ČB TERMITI Velešín
17. Čejkovice Ne 09.02. 20 14:20 1. liga Čejkovice A Cardiax
               
19.   S/N 22./23.02. 20   1. liga 2. 3.
19.   S/N 22./23.02. 20   1. liga 6. 8.
19.   S/N 22./23.02. 20   1. liga 7. 9.
               
20.   S/N 29.2./1.3. 20    1. liga 3. 1.
20.   S/N 29.2./1.3. 20    1. liga 8. 4.
20.   S/N 29.2./1.3. 20    1. liga 9. 5.
               
21.   S/N 07./08.03. 20   1. liga 1. 2.
21.   S/N 07./08.03. 20   1. liga 4. 7.
21.   S/N 07./08.03. 20   1. liga 5. 6.