AHbK ČR

Asociace hokejbalových klubů České republiky

Výsledky 1. ligy - skupiny "A" 2017/2018

12. kolo: 9. 12. – 10. 12. 2017

Lafeta – Samson  2 : 6
Laur R., Novák K. – Hakl Frederic 2, Havlín S. 2, Fošum T., Somr V.

Plav „A“ – Dobrá Voda   9 : 2
Heřman Mar. 2, Pávek K. 2, Tácha Z. 2, Ferdan J., Maurer O.,Tácha J. – Klimeš L., Nekola P.

TJ Dynamo Č. B. – Čejkovice „B“   2 : 8
Vítovec L. 2 – Bláha V. 2, Sedlák J. 2, Bartoš T., Koklar M., Ruso M., Valek R.


11. kolo: 2. – 3. 12. 2017

Samson - Plav „A“  5 : 13 
Havlín S. 2, Hakl Frant., Lenc T., Novotný V. – Tácha M. 5, Tácha J. 3, Ferdan J. 2, Tácha Z. 2, Pávek K.

Dobrá Voda – Dynamo   3 : 4  s. n.
Honsa J. 2, Vránek P. – Čermák J. 2, Matějka R. 2

Plav „A“ – Lafeta 1985  14 : 1   dohrávka 6. kola  
Heřman Mar. 3, Maurer O. 3, Tácha M. 3, Ferdan J. 2, Machálek D., Tácha J., Tácha Z. – Vostracký J. ml.

Hurican – Lafeta 1985 
přeloženo, termín bude stanoven později


10. kolo: 25. 11. – 26. 11. 2017

Lafeta – Čejkovice „B“  3 : 1
Vostracký J. 2, Novák K. – Hrádek T.

Plav „A“ - TJ Dynamo Č. B.   14 : 5  
Tácha Z. 4, Maurer O. 3, Bartizal M. 2, Ferdan J. 2, Kopic P., Machálek D., Tácha J. – Matějka R. 2, Čermák J., Hauser Z., Příhoda R.

Samson – Hurican   4 : 6
Hakl Fred. 2, Somr V., Lenc T. – Eliáš J. 2, Stejskal R. 2, Kamenský R., Lojka D.


9. kolo: 18. – 19. 11. 2017

Samson - Čejkovice „B“  5 : 8  
Havlín S., Kunz M., Novotný V., Somr V., Studnička M. – Hrádek T. 3, Sedlák J. 2, Bláha V., Kadlec T., Hrádek M.

Hurican - Plav  2 : 21  
Lojka D., Stejskal I. – Ferdan J. 6, Tácha J. 4, Bárta J. 3, Machálek D. 2, Tácha P. 2, Tácha Z. 2, Maurer O., Pávek K.

Dobrá Voda – Lafeta 1985 
přeloženo na Sobotu 20. 1. 2017 od 9:40 hod.


8. kolo: 11. 11. – 12. 11. 2017

Hurican – Čejkovice „B“  0 : 10
Sedlák J. 3, Ruso M. 2, Zavřel M. 2, Bláha V., Čipera P., Jiroušek M.

Lafeta 1985 - TJ Dynamo Č. B.   7 : 2
Binter A. 3, Vostracký J. 2, Novák K., Vostracký J. ml – Gruber F., Hnilička Z.

Samson – Dobrá Voda   7 : 3
Hakl Fred. 3, Fošum T., Hakl Frant., Lenc T., Novotný V. – Bezpalec R., Honsa J., Nekola P.


7. kolo: 4. – 5. 11. 2017

Čejkovice „B“ – Plav „A“  4 : 3  s. n.
Hrádek T. 3, Plášil R. – Pávek K. 2, Maurer O.

TJ Dynamo Č. B. - Samson  7 : 6
Vítovec L. 3, Čermák J., Hnilička Z., Matějka R., Pekárek P. – Hakl Fred. 4, Kunz M., Lenc T.

Hurican – Dobrá Voda   4 : 2
Šívr J. 2, Eismann R., Stejskal I. – Honsa J., Zikmunda J.


6. kolo: 28. 10. – 29. 10. 2017

Dobrá Voda – Čejkovice „B“  0 : 6
Zavřel M. 3, Jiroušek M. 2, Valek R.

TJ Dynamo Č. B. – Hurican  4 : 6  
Hauer F., Hnilička Z., Matějka R., Příhoda R. – Eliáš J. 2, Eismann R., Kamenský R., Stejskal I., Šicner F.

Plav „A“ – Lafeta 1985   
přeloženo termín bude zveřejněn dodatečně


5. kolo: 21. – 22. 10. 2017

Dobrá Voda – Plav „A“  3 : 16  
Zikmunda J. 2, Placek P. – Tácha M. 4, Ferdan J. 2, Machálek D. 2, Maurer O. 2, Pávek K. 2, Tácha J. 2, Tácha Z. 2

Čejkovice „B“ – TJ Dynamo Č. B.  3 : 5
Hrádek T., Hrádek M., Ruso M. – Matějka R. 2, Novodvorský A. 2, Čermák J.

Samson – Lafeta 1985   3 : 7
Hakl Fred., Lenc T., Nečas F. – Vostracký J. 5, Frčka M., Janeček P.


4. kolo: 14. 10. – 15. 10. 2017

Plav „A“ – Samson  13 : 1
Tácha J. 4, Bárta J. 3, Maurer O. 2, Tácha Z. 2, Machálek D., Weber D. – Hakl Frederic

Lafeta 1985 – Hurican  2 : 3  s. n.
Binter A., Novák K. – Beníšek D., Holler R., Kamenský R.

TJ Dynamo Č. B. – Dobrá Voda  
odloženo na Sobotu 16. 12. 2017 od 10:20 hod.


3. kolo: 7. – 8. 10. 2017

TJ Dynamo Č. B. – Plav „A“  3 : 11  
Hauer J., Hnilička Z., Matějka R. – Pávek K. 3, Tácha Z. 2, Vazda R. 2, Ferdan J., Heřman Mar., Maurer O., Trněný T.

Čejkovice „B“ – Lafeta 1985  5 : 0  kont.

Hurican – Samson  
odloženo na Sobotu 6. 1. 2018 od 13:00 hod.


2. kolo: 29. 9. – 1. 10. 2017

Plav „A“ – Hurican  8 : 1
Machálek D. 2, Tácha M. 2, Kopic P., Maurer O., Tácha J., Tácha Z. – Lojka D.

Lafeta 1985 – Dobrá Voda  5 : 1
Janeček P., Karl M., Novák K., Tolar F., Vostracký J. st. – Porkristl M.

Čejkovice „B“ – Samson  7 : 4
Hrádek T. 3, Sedlák J. 2, Bláha V., Koklar M. – Novotný V. 2, Nečas F., Hakl Fred.


1. kolo: 23. – 24. 9. 2017

Dobrá Voda – Samson  3 : 4
Honsa J. 2, Vránek P. – Hakl Frederic 3, Nečas F.

TJ Dynamo Č. B. – Lafeta 1985  4 : 5  s. n.
Čermák J., Hnilička Z., Matějka R., Pekárek P. – Troják M. 2, Frčka M., Karl M., Novák K.

Čejkovice „B“ – Hurican  17 : 4
Hrádek T. 4, Ruso M. 3, Sedlák J. 3, Bláha V. 2, Čipera P. 2, Imber P. 2, Koklar M. – Eliáš J. 2, Kamenský R., Mizera P.