Vítejte na hokejbalových stránkách

Asociace hokejbalových klubů České republiky

 Výsledky 1. ligy 2021/2022

11. kolo: 4. 12. – 5. 12. 2021

Plav „B“ – Flying Elephants-TSTV  5 : 3
Stehlík F. 2, Bartizal M., Gajdoš D., Postl D. – Brejžek V., Hajný P., Kočer M.

Budweis - RAMS  10 : 1
Hauser R. 3, Kadič F. 3, Ludvík M., Máče J., Máče L., Pitra V. – Podlešák V.

Plav „A“ - Včelná  23 : 1
Maurer O. 4, Tácha M. 4, Weber D. 4, Machálek D. 3, Trněný T. 3, Havlín S. 2, Tácha Z. 2, Lonsmín T. – Irra F.

Čejkovice „A“ – Libníč Minions  přeloženo na sobotu 8. 1. 2022 od 14:15 hod. v Čejkovicích


10. kolo: 27. 11. – 28. 11. 2021

Plav „A“ – Čejkovice „A“  5 : 4
Ferdan J., Havlín S., Maurer O., Tácha M., Trněný T. – Valek R. 2, Ruso M., Ruso V.

Plav „B“ – Čejkovice „B“  0 : 4
Kadlec T. 2, Bláha V., Völfl J.

Flying Elephants-TSTV – RAMS  3 : 6
Kočer M. 2, Hrouda P. – Petrášek R. 3, Podlešák V. 3

Budweis – Libníč Minions  3 : 5
Brož J., Dvořák J., Pitra V. – Šulista M. 2, Lexa P., Minks V., Radouch L.


9. kolo: 20. 11. – 21. 11. 2021

Libníč Minions – Flying Elephants-TSTV  10 : 4
Radouch L. 3, Klomfar V. 2, Laur R. 2, Jana M., Lexa P., Tlačil R. – Hrouda P. 2, Kočer M., Nešvera P.

Čejkovice „B“ – Budweis  3 : 0
Brož K., Šmejkal D., Völfl J.

Včelná – Plav „B“  3 : 7
Novák T. 2, Pražák V. – Jiříček M. 2, Bartizal M., Kopic P., Kocourek L., Pávek K. ml., Vazda R.

Čejkovice „A“ – Včelná „A“  9 : 1 – dohrávka 5. kola
Hrádek T. 3, Plášil R. ml. 3, Plášil P., Ruso V., Zavřel P. – Novák T.

RAMS – Plav „A“  přeloženo na neděli 9. 1. 2022 od 13:30 hod. v Čejkovicích


8. kolo: 13. 11. – 14. 11. 2021

Plav „A“ – Libníč Minions  14 : 4
Pávek K. 4, Postl D. 3, Tácha Z. 3, Ferdan J. 2, Havlín S., Pávek K. ml. – Radouch L. 2, Kaše P., Klomfar V.

Flying Elephants-TSTV – Čejkovice „B“  5 : 6
Hrouda P. 2, Kočer M. 2, Nešvera P. – Völfl J. 3, Bláha V. 2, Valek F.

Budweis – Čejkovice „A“  0 : 11
Bláha V. 3, Plášil K. 2, Ruso V. 2, Plášil R. ml., Valek R., Zavřel M., Zavřel P.

Včelná „A“ – RAMS   přeloženo, termínu bude stanoven později


7. kolo: 6. 11. – 7. 11. 2021

Libníč Minions – Včelná  7 : 3
Radouch L. 3, Benda P., Klomfar V., Laur R., Lavička J. – Novák T. 2, Novák J.

RAMS – Plav „B“  2 : 5
Petrášek R., Salva J. – Pávek K. ml. 3, Jiříček M. 2

Čejkovice „B“ – Plav „A“  3 : 8
Bláha V., Hanus J., Ruso M. – Weber D. 4, Pávek K. 2, Havlín S., Maurer O.

Čejkovice „A“ – Flying Elephants-TSTV  14 : 0
Zavřel M. 6, Plášil R. ml. 3, Zavřel P. 2, Hrádek T., Ruso M., Valek R.


Dohrávka 1. kola 31. 10. 2021

RAMS – Flying Elephants-TSTV  2 : 5
Petrášek R., Salva J. – Brejžek V., Charvát D., Gajdoš L., Hajný P., Nešvera P.


6. kolo: 23. 10. – 24. 10. 2021

Plav „B“ – Libníč Minions  2 : 6
Jiříček M., Pávek K. ml. – Klomfar V. 3, Radouch L. 2, Lexa P.

Flying Elephants-TSTV - Budweis  5 : 10
Kočer M. 2, Nešvera P. 2, Brejžek V. – Pitra V. 3, Bílek D. 2, Hauser R. 2, Brož J., Kadič F., Máče J.

Včelná – Čejkovice „B“  2 : 8
Polančík L., Pražák S. – Bláha V. 2, Kadlec T. 2, Rotbauer J. 2, Tomandl R. 2,

Čejkovice „A“ – Plav „A“  7 : 2
Jiroušek M. 2, Plášil R. 2, Zavřel M. 2, Zavřel P. – Maurer O., Pávek K.


5. kolo: 16. 10. – 17. 10. 2021

Libníč Minions – RAMS  5 : 7
Adam T. 2, Kaše P. 2, Radouch L. – Salva J. 2, Švec M. 2, Davídek P., Petrášek T., Tomášek V.

Čejkovice „A“ - Včelná  přeloženo na Neděli 21. 11. 2021 od 14:00 hod. v Čejkovicích

Budweis – Plav „A“  přeloženo, termín bude stanoven později

Čejkovice „B“ – Plav „B“  přeloženo, termín bude stanoven později


4. kolo: 9. 10. – 10. 10. 2021

Plav „B“ – Čejkovice „A“  0 : 6
Plášil R. ml. 2, Ruso V. 2, Jiroušek M., Zavřel M.

Plav „A“ - Flying Elephants-TSTV  14 : 3
Havlín S. 3, Tácha Z. 3, Machálek D. 2, Pávek K. ml. 2, Tácha M. 2, Kopic P., Weber D. – Kočer M. 2, Nešvera P.

Včelná – Budweis  3 : 6
Kouba T., Novák T., Šálek V. – Bílek D., Dvořák J., Hauser R., Jančovič R., Kadič F., Ludvík M.

RAMS – Čejkovice „B“  1 : 4
Petrášek R. – Tomandl R., Völfl J., Weber V., Valek F.


3. kolo: 2. 10. – 3. 10. 2021

Budweis – Plav „B“  4 : 1
Bílek D., Brož J., Kadič F., Ludvík M. – Sokolík M.

Flying Elephants-TSTV - Včelná  12 : 3
Kočer M. 4, Dvořák M. 2, Hrouda P. 2, Gajdoš L. 2, Hajný P., Kotek D. – Novák Jan 2, Polančík L.

Čejkovice „B“ – Libníč Minions  2 : 4
Valek F., Völfl J. – Jana M., Kaše P., Klomfar V., Radouch L.

Čejkovice „A“ - RAMS  13 : 3
Hrádek T. 4, Plášil R. ml. 4, Plášil P. 2, Zavřel M. 2, Ruso V. – Petrášek R. 2, Salva J.


2. kolo: 25. 9. – 26. 9. 2021

Libníč Minions – Čejkovice „A“  0 : 10
Jiroušek M. 3, Hrádek T. 2, Valek R. 2, Plášil R., Ruso V., Zavřel P.

Flying Elephants-TSTV - Plav „B“  1 : 13
Brejžek V. – Postl D. 4, Bartizal M. 3, Kocourek L. 2, Kopic P. 2, Pávek K. ml., Vazda R.

Včelná – Plav „A“  4 : 10
Jiříček M. 2, Novák J., Novák T. – Tácha Z. 3, Havlín S. 2, Weber D. 2, Bárta J., Maurer O., Tácha M.

RAMS – Budweis  1 : 10
Salva J. – Brož J. 2, Dvořák J. 2, Máče J. 2, Máče L., Pecha T., Pitra V., Vondrášek A.


1. kolo: 18. 9. – 19. 9. 2021

Libníč Minions – Budweis  3 : 4
Jana M., Klomfar V., Radouch L. – Bílek L. 2, Máče Jakub, Máče Lukáš

Čejkovice „B“ - Plav „B“  2 : 1
Petrášek M., Völfl J. – Urbánek M.

Čejkovice „A“ – Plav „A“  3 : 6
Zavřel M. 2, Valek R. – Bárta J., Bartizal M., Ferdan J., Maurer O., Lonsmín T., Postl D.

RAMS – Flying Elephants-TSTV  přeloženo na neděli 31. 10. 2021 od 10:30 hod. v Čejkovicích