Vítejte na hokejbalových stránkách

Asociace hokejbalových klubů České republiky

Výsledky 1. ligy 2022/2023

11. kolo: 3. 12. – 4. 12. 2022

Plav „B“ – Apache „A“  4 : 5
Pávek K. ml. 2, Bohdal D., Vazda R. – Kaše P. 3, Papež V. 2

Plav „A“ - RAMS  11 : 3
Kopic P. 2, Pávek K. ml. 2, Tácha Z. 2, Lonsmín T., Pávek K., Tácha M., Vazda R., Weber D. – Petrášek R., Salva J., Svintek L.

TERMITI Velešín - FIREPORT  3 : 5
Dvořák J., Škrlant M., Tichatzek A. – Hrádek T. 2, Davídek P., Hrádek M., Tondl D.

Čejkovice „A“ - Budweis  16 : 2
Ruso V. 5, Zavřel M. 4, Jiroušek M. 3, Valek R. 2, Bláha V., Kadlec T. – Pitra V. 2

Apache „A“ – Plav „B“  1 : 7  - dohrávka 2. kola
Štěpánek J. – Pávek K. ml. 2, Postl D. 2, Vazda R. 2, Růžička D.

Libníč Minions – Čejkovice „B“  - přeloženo na sobotu 11. 2. 2023 od 10:30 hod. na Dobré Vodě


10. kolo: 26. 11. – 27. 11. 2022

Čejkovice „A“ - Plav „A“  4 : 3
Plášil K., Plášil R., Ruso V., Valek R. – Bartizal M., Ferdan J., Lonsmín T.

FIREPORT - Apache „A“  5 : 4  s. n.
Novák T. 2, Davídek P., Hrádek T., Nešvera P. - Jílek Š. 2, Janeček P., Kaše P.

Budweis - TERMITI Velešín  6 : 5
Máče L. 3, Hauser R. 2, Brož J. – Tichatzek A. 3, Koudelka M., Škrlant M.

Čejkovice „B“ - Plav „B“  6 : 2
Bláha V. 3, Weber V. 2, Brož K. – Pávek K. ml., Růžička D.

RAMS – Libníč Minions  6 : 7  s. n.
Salva J. 2, Jandouš M., Petrášek R., Svintek L., Švec M. – Klomfar V. 3, Radouch L. 2, Lexa P., Minks V.


9. kolo: 19. 11. – 20. 11. 2022

Plav „A“ - Budweis  11 : 3
Tácha M. 4, Hakl Frederic 3, Machálek D. 2, Bartizal M., Weber D. – Kadič F., Máče J., Pecha T.

Apache „A“ - Čejkovice „B“  4 : 3
Švepeš V. 2, Fidler M., Pavlík J. – Kadlec T., Plášil R. ml., Völfl J.

TERMITI Velešín – Čejkovice „A“  1 : 18
Pejša M. – Ruso V. 5, Plášil R. ml. 4, Valek R. 4, Bláha V. 2, Zavřel M. 2, Jiroušek M.

Plav „B“ - Libníč Minions  odloženo pro nezpůsobilý povrch hřiště, termín bude stanoven později

FIREPORT – RAMS  přeloženo na sobotu 11. 2. 2023 od 14:30 hod.


8. kolo: 12. 11. – 13. 11. 2022

FIREPORT – Plav „A“  2 : 4
Hrádek M., Hrádek T. – Bartizal M., Machálek D., Pávek K., Postl D.

Čejkovice „B“ – TERMITI Velešín  7 : 2
Pokorný J. 2, Rada L. 2, Weber V. 2, Völfl J. – Návara M., Dvořák J.

Budweis – Apache „A“  5 : 10
Vondrášek A. 3, Hauser R. 2 – Kaše P. 4, Pavlík J. 2, Jílek Š., Jirovský T., Kříž P., Vítovec L.

Čejkovice „A“ - Libníč Minions  13 : 4
Jiroušek M. 3, Plášil R. ml. 3, Plášil K. 2, Zavřel M. 2, Ruso V., Valek R., Zavřel P. – Benda P., Klomfar V., Radouch L., Tůma M.

Plav „B“ – RAMS  5 : 7
Růžička D. 3, Pávek K. ml., Pytel L. – Petrášek R. 2, Svintek L. 2, Salva J., Šídlo J., Švec M.

Apache „A“ – RAMS  5 : 0 – dohrávka 3. kola
Jílek Š., Kaše P., Kříž P., Pavlík J., Švepeš V.


7. kolo: 5. 11. – 6. 11. 2022

FIREPORT – Plav „B“  12 : 2
Hrádek T. 5, Neubauer R: 3, Novák T. 2, Hrádek M., Petrášek M. – Gajdoš D., Kretschmer J.

Čejkovice „B“ – Plav „A“  4 : 11
Plášil R. ml. 2, Kadlec T., Vránek P. – Tácha Z. 3, Kopic P. 2, Hakl Frederic, Lonsmín T., Machálek D., Pávek K. ml., Postl D., Weber D.

Budweis - RAMS  5 : 7
Bílek D. 2, Brož J., Máče J., Máče L. – Petrášek R. 2, Salva J. 2, Svintek L. 2, Tomášek V.

TERMITI Velešín - Libníč Minions  7 : 5
Sumerauer L. 2, Škrlant M. 2, Merunka V., Mezník L., Tichatzek A. – Radouch L. 2, Benda P., Klomfar V., Severa A.

Čejkovice „A“ – Apache „A“  5 : 1
Jiroušek M. 2, Valek R. 2, Plášil R. – Jílek Š.


Dohrávky: 29. 10. – 30. 10. 2022

Apache „A“ – FIREPORT  4 : 5 p. p.    (dohrávka 1. kola)
Kříž P. 3, Kříž F. – Davídek P. 2, Hrádek T. 2, Němec P.

Budweis – Čejkovice „A“  3 : 11    (dohrávka 2. kola)
Brož J. 2, Vondrášek A. – Zavřel M. 3, Valek R. 2, Plášil R. ml. 2, Plášil P., Plášil R., Ruso V., Zavřel P.


6. kolo: 22. 10. – 23. 10. 2022

Apache „A“ – TERMITI Velešín  2 : 1
Jirovský T., Kříž P. – Dvořák Jan

Plav „B“ - Budweis  6 : 2
Kocourek L. 2, Pávek K. ml. 2, Kopic P., Vazda R. – Máče J., Pitra V.

RAMS – Čejkovice „B“  5 : 6  p. p.
Salva J. 3, Petrášek R. 2 – Jiroušek M. 3, Bláha V. 2, Rotbauer J.

Libníč Minions – FIREPORT  přeloženo, termín bude stanoven později

Plav „A“ – Čejkovice „A“  přeloženo, termín bude stanoven později


5. kolo: 15. 10. – 16. 10. 2022

Apache „A“ – Libníč Minions  2 : 1 p. p.
Fidler M., Papež V. – Minks V.

Čejkovice „B“ - Plav „B“  13 : 3
Bláha V. 4, Kadlec T. 3, Völfl J. 3, Jiroušek M., Rada L., Vondrka R. – Pávek K. ml. 3

Budweis – FIREPORT  3 : 5
Máče J. 2, Ludvík M. – Hrádek M. 2, Hrádek T., Neubauer R., Novák T.

TERMITI Velešín – Plav „A“  1 : 8
Dvořák J. – Tácha Z. 3, Ferdan J. 2, Postl D. 2, Bárta J.

Čejkovice „A“ – RAMS  13 : 0
Plášil K. 6, Plášil P. 2, Ruso V. 2, Valek R. 2, Plášil R. ml.


4. kolo: 8. 10. – 9. 10. 2022

Plav „A“ – Apache „A“  2 : 5
Pávek K., Tácha Z. – Kříž P. 2, Kaše P., Papež V., Vítovec L.

Plav „B“ - Čejkovice „A“  3 : 12
Sokolík M. 2, Pávek K. ml. – Jiroušek M. 4, Plášil R. 3, Plášil P. 2, Ruso V. 2, Bláha V.

Čejkovice „B“ – FIREPORT  5 : 4  s. n.
Jiroušek M. 2, Kadlec T. 2, Völfl J. – Novák T. 3, Hrádek T.

RAMS - TERMITI Velešín  7 : 5
Salva J. 2, Svintek L. 2, Petrášek R., Petrášek T., Švec M. – Hosnedl M. 3, Čížek O., Vondrka J.

Libníč Minions - Budweis  6 : 3
Klomfar V. 2, Radouch L. 2, Benda P., Lexa P. – Hauser R. 2, Brož J.


3. kolo: 1. 10. – 2. 10. 2022

Plav „A“ – Libníč Minions  8 : 3
Havlín S. 3, Uhlíř R. 2, Bartizal M., Machálek D., Tácha Z. – Tlačil R. 2, Klomfar V.

Čejkovice „A“ - FIREPORT  2 : 3
Jiroušek M., Valek R. – Němec P. 2, Novák T.

Čejkovice „B“ – Budweis  3 : 4  p. p.
Bláha V., Völfl J., Tomandl R. – Hauser R. 2, Ludvík M., Máče J.

TERMITI Velešín – Plav „B“  4 : 7
Mikeš J. 2, Dvořák J., Vondrka J. – Postl D. 6, Vazda R.

Apache „A“ – RAMS  přeloženo na Neděli 13. 11. 2022 od 10:00 hod. na hřišti Dobrá Voda


2. kolo: 24. 9. – 25. 9. 2022

RAMS - Plav „A“  1 : 7
Petrášek R. – Havlín S. 2, Tácha Z. 2, Bartizal M., Ferdan J., Sokolík M.

FIREPORT – TERMITI Velešín  7 : 3
Hrádek T. 3, Němec P. 2, Novák T. 2 – Škrlant M. 2, Dvořák J.

Čejkovice „B“ – Libníč Minions  6 : 2
Jiroušek M. 3, Bláha V., Ruso M., Rotbauer J. – Klomfar V., Minks V.

Apache „A“ – Plav „B“  přeloženo, termín bude stanoven

Budweis – Čejkovice „A“ přeloženo, termín bude stanoven


1. kolo: 17. 9. – 18. 9. 2022

Libníč Minions – RAMS  2 : 3  p. p.
Klomfar V., Benda P. – Petrášek R. 2, Švec J.

Plav „B“ – Čejkovice „B“  4 : 1
Jiříček M., Pávek K. ml., Stehlík F., Vazda R. – Plášil R. ml.

TERMITI Velešín – Budweis  4 : 5  s. n.
Dvořák J. 2, Škrlant M., Vondrka J. – Kadič F. 2, Máče J. 2, Jančovič R.

Plav „A“ – Čejkovice „A“  5 : 0 kont.

Apache „A“ – FIREPORT  přeloženo - termín v jednání