Vítejte na hokejbalových stránkách

Asociace hokejbalových klubů České republiky

Rozpis utkání 2. ligy - skupiny "A" 2020/2021

Kolo HŘIŠTĚ DEN DATUM ČAS SOUTĚŽ DOMÁCÍ HOSTÉ ROZHODČÍ ROZHODČÍ
1. D. Voda So 19.09. 20 11:40 2. liga A Apache Hůry B Vltava Warriors Libníč Včelná
1. Čejkovice Ne 20.09. 20 09:00 2. liga A Jaguars ČB Dragons ČB RAMS FE-TSTV
1. Čejkovice Ne 20.09. 20 10:20 2. liga A Perla Nap. Podeřiště RAMS FE-TSTV
                   
2. Čejkovice So 26.09. 20 10:20 2. liga A Dragons ČB Nap. Podeřiště AHbK Čejkovice A
2. Čejkovice So 26.09. 20 11:40 2. liga A Vltava Warriors Jaguars ČB AHbK Čejkovice A
2. Čejkovice Ne 27.09. 20 11:40 2. liga A Dasný Perla Čejkovice B Čejkovice B
                   
3. D. Voda So 03.10. 20 11:40 2. liga A Apache Hůry B Dasný Libníč Včelná
3. Čejkovice Ne 04.10. 20 09:00 2. liga A Perla Dragons ČB RAMS FIREPORT
3. Čejkovice Ne 04.10. 20 10:20 2. liga A Nap. Podeřiště Vltava Warriors RAMS FIREPORT
                   
4. Čejkovice So 10.10. 20 10:20 2. liga A Vltava Warriors Perla AHbK AHbK
4. D. Voda So 10.10. 20 13:00 2. liga A Apache Hůry B Jaguars ČB Římov Budweis
4. Čejkovice Ne 11.10. 20 10:20 2. liga A Dasný Dragons ČB FE-TSTV FE-TSTV
                   
5. Čejkovice So 17.10. 20 10:00 2. liga A Dragons ČB Vltava Warriors Čejkovice A Čejkovice A
5. Čejkovice Ne 18.10. 20 10:20 2. liga A Dasný Jaguars ČB Čejkovice B FIREPORT
5. Čejkovice Ne 18.10. 20 11:40 2. liga A Nap. Podeřiště Apache Hůry B Čejkovice B FIREPORT
                   
6. D. Voda So 24.10. 20 10:20 2. liga A Apache Hůry B Perla Libníč Samson
6. Čejkovice Ne 25.10. 20 09:00 2. liga A Jaguars ČB Nap. Podeřiště RAMS FIREPORT
6. Čejkovice Ne 25.10. 20 10:20 2. liga A Dasný Vltava Warriors RAMS FIREPORT
                   
7. Čejkovice So 31.10. 20 09:00 2. liga A Perla Jaguars ČB Čejkovice A FE-TSTV
7. Čejkovice So 31.10. 20 10:20 2. liga A Dragons ČB Apache Hůry B Čejkovice A FE-TSTV
7. Čejkovice Ne 01.11. 20 11:40 2. liga A Nap. Podeřiště Dasný Čejkovice B Čejkovice B
                   
8. Čejkovice So 07.11. 20 10:20 2. liga A Dragons ČB Jaguars ČB AHbK FIREPORT
8. Čejkovice So 07.11. 20 11:40 2. liga A Vltava Warriors Apache Hůry B AHbK FIREPORT
8. Čejkovice Ne 08.11. 20 11:40 2. liga A Nap. Podeřiště Perla Čejkovice B Čejkovice B
                   
9. Čejkovice Ne 15.11. 20 09:00 2. liga A Jaguars ČB Vltava Warriors RAMS Čejkovice A
9. Čejkovice Ne 15.11. 20 10:20 2. liga A Perla Dasný RAMS FE-TSTV
9. Čejkovice Ne 15.11. 20 11:40 2. liga A Nap. Podeřiště Dragons ČB Čejkovice A FE-TSTV
                   
10. Čejkovice So 21.11. 20 10:20 2. liga A Dragons ČB Perla AHbK FIREPORT
10. Čejkovice So 21.11. 20 11:40 2. liga A Vltava Warriors Nap. Podeřiště AHbK FIREPORT
10. Čejkovice Ne 22.11. 20 11:40 2. liga A Dasný Apache Hůry B Čejkovice A Čejkovice A
                   
11. Čejkovice So 28.11. 20 10:20 2. liga A Dragons ČB Dasný FIREPORT FIREPORT
11. Čejkovice Ne 29.11. 20 09:00 2. liga A Jaguars ČB Apache Hůry B Čejkovice B FE-TSTV
11. Čejkovice Ne 29.11. 20 10:20 2. liga A Perla Vltava Warriors Čejkovice B FE-TSTV
                   
12. Čejkovice So 05.12. 20 10:20 2. liga A Vltava Warriors Dragons ČB AHbK AHbK
12. D. Voda So 05.12. 20 10:20 2. liga A Apache Hůry B Nap. Podeřiště Libníč Budweis
12. Čejkovice Ne 06.12. 20 09:00 2. liga A Jaguars ČB Dasný RAMS RAMS
                   
13. Čejkovice So 09.01. 21 10:20 2. liga A Perla Apache Hůry B AHbK Čejkovice A
13. Čejkovice So 09.01. 21 11:40 2. liga A Vltava Warriors Dasný AHbK Čejkovice A
13. Čejkovice Ne 10.01. 21 13:00 2. liga A Nap. Podeřiště Jaguars ČB RAMS RAMS
                   
14. D. Voda So 16.01. 21 11:40 2. liga A Apache Hůry B Dragons ČB Libníč Římov
14. Čejkovice Ne 17.01. 21 09:00 2. liga A Jaguars ČB Perla FE-TSTV Čejkovice B
14. Čejkovice Ne 17.01. 21 10:20 2. liga A Dasný Nap. Podeřiště FE-TSTV Čejkovice B