Vítejte na hokejbalových stránkách

Asociace hokejbalových klubů České republiky

 
18. kolo: 5. 3. – 6. 3. 2022

Patrioti Staré Hodějovice – Termiti Velešín  0 : 3
Dvořák J., Sumerauer L., Vondrka J.

TJ Sokol Římov VCHS – Dobrá Voda  5 : 6
Kukačka F. 3, Kollár M., Maršík P. – Lenc T. 2, Horejš M., Klimeš L., Placek Pavel, Volavka V.

Apache Hůry „A“ - Bojler  8 : 1
Justin Jan 3, Kaše P. 2, Patrovský M., Pavlík J., Tušl M. – Tomaško Jan

Dragons Č. B. – Apache Hůry „A“  1 : 11 – dohrávka 15. kola
Němec Jindřich – Hlubocký P. 2, Kaše P. 2, Němec V. 2, Svoboda M. 2, Candra P., Prokeš L., Tušl M.

Dobrá Voda – Patrioti Staré Hodějovice  1 : 9 – dohrávka 15. kola
Honsa J. – Pitra J. 4, Novák F. 2, Franko M., Linhart T., Peza D.


17. kolo: 26. 2. – 27. 2. 2022

Bojler – Patrioti Staré Hodějovice  3 : 4
Gajdoš D., Gebelt J., Tomaško Julius – Krov M.2, Pitra J. 2

Dragons Č. B. - TJ Sokol Římov VCHS  3 : 8
Blažek M., Carva D., Valášek M. – Crkva P. 3, Fuxa J. 2, Nový P. 2, Schausberger V.

Termiti Velešín - Apache Hůry „A“  4 : 8
Vondrka J. 2, Návara M., Tichatzek A. – Kaše P. 3, Tušl M. 3, Hlubocký P. 2


Dohrávky: 19. 2. – 20. 2. 2022

Apache Hůry „A“ – Dobrá Voda  5 : 3  dohrávka 15. kola
Kaše P., Patrovský M., Pavlík J., Prokeš L., Svoboda M. – Honsa P., Klimeš L., Říha P.

Termiti Velešín – TJ Sokol Římov VCHS  6 : 0   dohrávka 14. kola
Čížek O., Mikeš J., Návara M., Škrlant M., Tichatzek A., Vondrka J.

Apache Hůry „A“ – Patrioti Staré Hodějovice  3 : 9  dohrávka 14. kola
Jílek Š., Patrovský M., Šperl D. – Franko M. 3, Krov M. 2, Pitra J. 2, Linhart T., Peza D.


16. kolo: 12. 2. – 13. 2. 2022

TJ Sokol Římov VCHS – Patrioti Staré Hodějovice  3 : 1 – dohrávka 13. kola
Drančák S., Hoch Š., Schausberger V. – Krov M.

TJ Sokol Římov VCHS – Bojler  6 : 3
Kollár M. 4, Hoch Š. 2 – Hajný M., Lejčko J., Tomaško Jan

Patrioti Staré Hodějovice - Dragons Č. B.  5 : 0 kont.

Apache Hůry „A“ - Dobrá Voda  - přeloženo na sobotu 19. 2. 2022 od 10:30 hod. na Dobré Vodě


15. kolo: 5. 2. – 6. 2. 2022

Termiti Velešín – TJ Sokol Římov VCHS  2 : 3
Dvořák J., Sumerauer L. – Crkva P. 2, Fuxa J.

Dragons Č. B. - Apache Hůry „A“  - odloženo na sobotu 5. 3. 2022 od 13:30 hod.

Dobrá Voda – Patrioti Staré Hodějovice  - odloženo na sobotu 19. 2. 2022 od 10:30 hod.


14. kolo: 29.1. – 30. 1. 2022

Termiti Velešín - Dragons Č. B.  13 : 2
Sumerauer L. 4, Pejša M. 3, Škrlant M. 2, Tichatzek A. 2, Dvořák J., Návara M. – Blažek M., Carva D.

Apache Hůry „A“ - TJ Sokol Římov VCHS  3 : 9
Candra P., Jílek Š., Justin Jan – Kollár M. 3, Schausberger V. 3, Fuxa J. 2, Maršík P.

Bojler – Dobrá Voda  2 : 5
Lejčko J., Tomaško Julius – Horejš M. 2, Klimeš L. 2, Jungwirt D.

Patrioti Staré Hodějovice - Apache Hůry „A“  5 : 3 – dohrávka 20. kola
Faltýn J., Peza D., Pitra J., Šulista M., Tauer T. – Pavlík J. 2, Vítovec L.


13. kolo: 22. 1. – 23. 1. 2022

Apache Hůry „A“ - Bojler  3 : 2
Eliáš D., Patrovský M., Prokeš L. – Brož V., Hajný D.

Dragons Č. B. – Dobrá Voda  5 : 3
Němec J. 2, Nováček F. 2, Carva D. – Klimeš L., Placek Pavel, Říha Petr

TJ Sokol Římov VCHS - Patrioti Staré Hodějoviceodloženo pro nezpůsobilý povrch
nový termín Sobota 12. 2. 2022 od 12:00 hod. v Plavu


12. kolo: 15. 1. – 16. 1. 2022

Dobrá Voda – Apache Hůry „A“  3 : 4
Honsa J., Klimeš L., Lenc T. – Patrovský M. 2, Justin Jan, Tušl Jan

Bojler – TERMITI Velešín  0 : 8
Dvořák J. 3, Sumerauer L. 3, Konrád M., Škrlant M.

Patrioti Staré Hodějovice – Dragons Č. B.  3 : 0
Franko M., Schuster P., Šulista M.

TJ Sokol Římov VCHS - Dobrá Voda  5 : 7 – dohrávka 10. kola
Kollár M. 4, Schausberger V. – Honsa J. 4, Placek P. 3


14. kolo: 8. – 9. 1. 2022

Bojler – Dobrá Voda  6 : 0
Gebelt D. 2, Gebelt J. 2, Hajný D. 2

Termiti Velešín – TJ Sokol Římov VCHS   přeloženo na neděli 20. 2. 2022 od 10:00 hod.

Apache Hůry „A“ - Patrioti Staré Hodějovice přeloženo, termín bude stanoven


20. kolo: 11 – 12. 12. 2021

Dragons – Bojler  3 : 6
Carva D., Němec J., Růžička D. – Gajdoš D., Gebelt D., Kindl M., Lejčko J., Novák V., Tomaško Jan

Dobrá Voda - Termiti Velešín  7 : 9
Honsa J. 2, Tůma F. 2, Honsa P., Lenc T., Placek Pavel – Sumerauer L. 4, Dvořák J. 2, Konrád M., Tichatzek A., Merunka V.

Patrioti St. Hod. – Apache Hůry „A“ přeloženo na Sobotu 29. 1. 2021 o 9:00 hod. v St. Hodějovicích


11. kolo: 4. 12. – 5. 12. 2021

Dobrá Voda – Termiti Velešín  5 : 7
Nekola Pavel 3, Krlín P., Lenc T. – Mezník L. 2, Vondrka J. 2, Dvořák Jan, Koudelka M., Tichatzek A.

Patrioti Staré Hodějovice - Bojler  1 : 3
Franko M. – Affenzeller M. R., Hajný M., Tomaško Julius

TJ Sokol Římov VCHS – Dragons Č. B.  9 : 0
Hoch Š. 5, Kollár M. 2, Fuxa J., Schausberger V.


10. kolo: 27. 11. – 28. 11. 2021

TJ Sokol Římov VCHS - Dobrá Voda  odloženo na neděli 16. 1. 2021 od 12:00 hod. v Plavu

Dragons – Bojler  4 : 10
Carva D. 2, Růžička D., Němec J. – Hajný D. 2, Tomaško Jan 2, Affenzeller M. R., Brož V., Gajdoš D., Gebelt J., Kindl M., Tomaško Julius

Termiti Velešín - Apache Hůry „A“  7 : 6
Dvořák J. 5, Koudelka M., Škrlant M. – Kaše P. 3, Patrovský M. 2, Hlubocký P.


9. kolo: 20. 11. – 21. 11. 2021

Dragons Č. B. – Apache Hůry „A“  1 : 12
Blažek M. – Jílek Š. 4, Kaše P. 4, Patrovský M. 2, Prokeš L., Tušl M.

TJ Sokol Římov VCHS - Bojler  2 : 3  p. p.
Kohout T., Kukačka F. – Hajný M., Lejčko J., Tomaško J.

Patrioti Staré Hodějovice – Termiti Velešín  1 : 6
Franko M. – Návara M. 2, Tichatzek A. 2, Dvořák J., Vondrka J.


8. kolo: 13. 11. – 14. 11. 2021

Dobrá Voda – TJ Sokol Římov VCHS  0 : 14
Hoch Š. 5, Crkva P. 3, Fuxa J. 3, Schausberger V. 2, Strejček Z.

Bojler – Dragons  9 : 3
Novák V. 4, Gebelt Jan 2, Tomaško Julius 2, Hajný M. – Kaňa P., Pešl P., Stiskala J.

Apache Hůry „A“ - Termiti Velešín  4 : 3
Vejvar V. 2, Hlubocký P., Justin Jan – Čížek O., Mezník L., Vondrka J.


7. kolo: 6. 11. – 7. 11. 2021

Dobrá Voda – Dragons Č. B.  8 : 9  s. n.
Lenc T. 3, Honsa J., Jungwirt D., Nekola Pavel, Placek Pavel, Volavka V.  – Blažek M. 3, Carva D. 3, Vránek P. 2, Kaňa P.

Bojler  - Apache Hůry „A“  3 : 4
Tomaško Jan, Tomaško Julius, Hajný M. – Cipín J. 3, Hlubocký P.

Patrioti Staré Hodějovice - TJ Sokol Římov VCHS  5 : 4
Pitra J. 2, Franko M., Navrátil V., Peza D. – Hoch Š. 2, Strejček Z. 2


Předehrávané 19. kolo: 30. 10. – 31. 10. 2021

Dobrá Voda – Dragons Č. B.  8 : 6
Lenc T. 4, Horejš M. 2, Placek Pavel, Volavka V. ml. – Blažek M. 2, Vránek P. 2, Carva D., Stiskala J.

Bojler  - Termiti Velešín  3 : 7
Gebelt J., Hajný M., Kindl M. – Sumerauer L. 4, Škrlant M. 2, Mezník L.

TJ Sokol Římov VCHS – Patrioti Staré Hodějovice  4 : 2
Hoch Š. 3, Kukačka F. – Franko M., Pitra J.


6. kolo: 23. 10. – 24. 10. 2021

Dragons Č. B. – Patrioti Staré Hodějovice  1 : 2
Vocilka J. – Pitra J., Krov M.

Apache Hůry „A“ – Dobrá Voda  7 : 3
Patrovský M. 3, Jílek Š. 2, Justin Jan, Pavlík J. – Klimeš L., Nekola Pavel, Placek Pavel

Termiti Velešín – Bojler  8 : 0
Návara M. 2, Sumerauer L. 2, Škrlant M. 2, Merunka V., Zatloukal K.


5. kolo: 16. 10. – 17. 10. 2021

Dobrá Voda - Bojler  2 : 5
Zikmunda J., Volavka V. ml. – Gajdoš D., Gebelt J., Hajný D., Hajný M., Tomaško Jan

Patrioti Staré Hodějovice  - Apache Hůry „A“  4 : 3
Tauer T. 3, Peza D. – Justin Jan, Němeček V., Pavlík J.

TJ Sokol Římov VCHS – Termiti Velešín  4 : 0
střelci budou doplněni


4. kolo: 9. 10. – 10. 10. 2021

Bojler – Patrioti Staré Hodějovice  3 : 4 p.p.
Gebelt Jan, Kindl M., Tomaško Julius – Neubauer V. 2, Franko M., Krov M.

Dragons Č. B. – TJ Sokol Římov VCHS  4 : 8
Blažek M., Němec J., Růžička D., Stiskala J. – Kukačka F. 5, Kollár M., Schausberger V., Strejček Z.

Termiti Velešín – Dobrá Voda  6 : 3
Dvořák Jan 2, Pejša M. 2, Kostka J., Škrlant M. - Horejš M., Nekola Pavel, Placek Pavel


3. kolo: 2. 10. – 3. 10. 2021

Dragons Č. B. - Termiti Velešín  5 : 6  p. p.
Blažek M. 2, Kaňa P., Vocílka J., Němec Jindřich – Dvořák Jan 3, Škrlant M. 2, Tichatzek A.

Patrioti Staré Hodějovice  - Dobrá Voda  5 : 4  s. n.
Tauer T. 3, Pajerský P., Peza D. – Lenc T. 2, Klimeš L., Placek Petr

TJ Sokol Římov VCHS - Apache Hůry „A“  3 : 4
Kollár M., Kukačka F., Schausberger V. – Eliáš D., Hlubocký P., Jílek Š., Patrovský M.


2. kolo: 25. 9. – 26. 9. 2021

Bojler – TJ Sokol Římov VCHS  3 : 8
Gebelt Jan 2, Hajný M. – Schausberger V. 3, Kukačka F. 2, Trča M. 2, Strejček Z.

Apache Hůry „A“ – Dragons Č. B.  6 : 2
Eliáš D. 3, Justin Jan, Patrovský M., Tušl M. – Blažek M. 2

Termiti Velešín – Patrioti Staré Hodějovice  5 : 7
Škrlant M. 2, Vondrka J. 2, Dvořák J. - Franko M. 5, Krov M., Peza D.


1. kolo: 18. 9. – 19. 9. 2021

Termiti Velešín – Dragons Č. B.  4 : 0
Škrlant M. 2, Tichatzek A., Vondrka Jiří

Dobrá Voda - Patrioti Staré Hodějovice  2 : 9
Nekola Pavel, Tůma F. – Tauer T. 4, Truhlář T. 2, Franko M., Pajerský P., Peza D.

Apache Hůry „A“ – TJ Sokol Římov VCHS  4 : 1
Justin Jan 2, Patrovský M., Eliáš D. – Koupal M.