AHbK ČR

Asociace hokejbalových klubů České republiky

Výsledky nadstavby 2. ligy 2018/2019

20. kolo: 16. - 17. 3. 2019

o 1. až 4. místo

TJ Nové Vráto „A“ - Motorfans  0 : 5  kont.

Plav „B“ – Čejkovice „B“   4 : 2
Urbánek M. 2, Heřman Martin, Tácha P. – Kadlec T., Valek R.

o 5. až 8. místo

Dobrá Voda - Vltava Warriors   7 : 1
Nekola Petr 2, Klimeš L. 2, Honsa J., Krlín P., Nekola Pavel – Sedláček D.

Čejkovice „C“ - Cardiax   5 : 7
Rada L. 2, Švec J. 2, Kadlec T. – Papež V. 2, Jílek Š., Musil P., Severa T., Šulista D., Švepeš V.

o 9. až 14. místo

AZ Energie – Včelná „B“  9 : 3
Blažek M. 5, Vostracký J. 3, Hořejší J. – Jiříček M., Novák J., Šesták M.

Pink Panthers - TJ Sokol Římov VCHS   0 : 5  kont.

Perla – TJ Nové Vráto „B“  12 : 5
Kamlach M. 4, Duda F. 2, Hovorka P. 2, Plemátl P. ml. 2, Postl R. 2 – Pikal V. 4, Jedlička M.


19. kolo: 9. - 10. 3. 2019

o 1. až 4. místo

Motorfans – TJ Nové Vráto „A“  5 : 0  kont.

Čejkovice „B“ – Plav „B“   6 : 1  
Kadlec T. 2, Zavřel M. 2. Koklar M., Rada L. – Kopic P.

Motorfans – Čejkovice „B“   3 : 13dohrávka 18. kola
Máče J. 3 – Koklar M. 4, Čipera P. 3, Valek R. 3, Imber P. 2, Ruso M.

o 5. až 8. místo

Vltava Warriors – Čejkovice „C“   4 : 5  s. n.
Svitač J. 2, Janda P., Sedláček D. – Koklar M. 2, Švec J. 2, Kadlec T.

Dobrá Voda – Cardiax   4 : 5
Horejš M., Klimeš L., Nekola Pavel, Placek P. – Jílek Š. 2, Kaše P. 2, Svatoň P.

o 9. až 14. místo

Včelná „B“ – Pink Panthers   7 : 13
Novák J. 3, Herman M., Medula Z., Pavlík D., Pražák V. – Heideker T. 5, Lošek F. 5, Kroneisl D. 3

TJ Sokol Římov VCHS – Perla  7 : 1
Fuxa J., Jánský R., Kollár M., Kubeš Michal, Kukačka F., Schausberger V., Strejček Z. – Pudivítr J.

TJ Nové Vráto „B“ – AZ Energie  0 : 5  kont.
Neoprávněný start hráče (7.) Michala Frydrycha z „A“ týmu – zastavena činnost od 11. 3. 2019


18. kolo: 2. - 3. 2019

o 1. až 4. místo

Plav „B“ - TJ Nové Vráto „A“  5 : 0  kont.

Motorfans – Čejkovice „B“  nehráno

o 5. až 8. místo

Cardiax – Vltava Warriors   3 : 4  s. n.
Jílek Š., Pavlík J., Švepeš V. – Bárta O. 2, Kaňa P., Malý D.

Čejkovice „C“ – Dobrá Voda   7 : 2
Rada L. 2, Jirkal Jakub, Kadlec T., Rotbauer J., Švec J. – Nekola Pavel, Tůma F.

o 9. až 14. místo

AZ Energie – TJ Sokol Římov VCHS  7 : 8 s. n.
Vostracký J. 3, Jindra J. 2, Hořejší J., Votava T. – Kubeš Michal 5, Jánský R., Kohout T., Maršík P.

Pink Panthers - TJ Nové Vráto „B“   6 : 3
Heideker T. 2, Kroneisl D. 2, Šmejkal D., Zajíček M. – Jedlička M. 2, Pikal V.

Perla – Včelná „B“  4 : 1
Davídek P. ml., Duda F., Hovorka P., Postl R. – Novák J.


Dohrávky: 23. - 24. 2. 2019

o 1. až 4. místo

Čejkovice „B“ - TJ Nové Vráto „A“  0 : 5  kont.dohrávka 16. kola

o 5. až 8. místo

Cardiax – Čejkovice „C“   12 : 1dohrávka 15. kola
Severa T. 3, Šulista D. 3, Jílek Š. 2, Švepeš V. 2, Pavlík J., Zeman J. – Švec J.

o 9. až 14. místo

Včelná „B“ – AZ Energie  1 : 9dohrávka 15. kola
Šálek V. – Vostracký J. 5, Jindra J. 2, Hořejší J., Votava T.

TJ Sokol Římov VCHS – AZ Energie  5 : 2dohrávka 15. kola
Schausberger V. 3, Kollár M. 2 – Heideker T. 2


17. kolo: 16. - 17. 2. 2019

o 1. až 4. místo

Motorfans – Plav „B“  3 : 2  s. n.
Ferdan P., Rajdl D., Vlach M. – Vazda R. 2

TJ Nové Vráto „A“ – Čejkovice „B“  0 : 5  kont.

o 5. až 8. místo

Vltava Warriors – Cardiax   4 : 7
Svitač J. 3, Plojhar J. – Jílek Š. 2, Pavlík J. 2, Severa T., Svatoň P., Švepeš V.

Dobrá Voda – Čejkovice „C“  5 : 0  kont.

o 9. až 14. místo

Včelná „B“ – Perla  1 : 7
Pavlík D. – Plemátl P. ml. 3, Duda F., Nechvátal D., Němec P., Postl R.

TJ Sokol Římov VCHS – AZ Energie  4 : 7
Strejček Z. 2, Crkva P., Maršík P. – Votava T. 4, Blažek M. 2, Vostracký J.

TJ Nové Vráto „B“ – Pink Panthers  7 : 4
Pikal V. 4, Jedlička M. 2, Štrob F. – Heideker T. 2, Šmejkal D., Völfl J.


16. kolo: 9. - 10. 2. 2019

o 1. až 4. místo

Plav „B“ - Motorfans   4 : 3
Heřman Martin 2, Sokolík M., Urbánek M. – Máče J., Neubauer R., Sládek V.

o 5. až 8. místo

Cardiax – Dobrá Voda   5 : 6  s. n.
Fidler M. 2, Jílek Š., Svatoň P., Šulista D. – Honsa P. 2, Klimeš L. 2, Honsa J., Jungwirt D.

Čejkovice „C“ – Vltava Warriors   6 : 7
Kadlec T. 2, Jirkal J., Plášil M., Rotbauer J., Tomandl R. – Janda P. 2, Plojhar J. 2, Sedláček D. 2, Malý D.

o 9. až 14. místo

AZ Energie - TJ Nové Vráto „B“   5 : 10
Votava T. 3, Čapek L., Voráček L. – Pikal V. 6, Jedlička M. 3, Štrob R.

Perla - TJ Sokol Římov VCHS   4 : 7
Postl R. 2, Kamlach M., Nechvátal D. – Crkva P. 5, Schausberger V. 2

Pink Panthers - Včelná „B“   9 : 5
Heideker T. 5, Kroneisl D. 2, Heřman Michal, Šmejkal D. – Pavlík D. 2, Jiříček M., Pražák V., Šesták M.


15. kolo: 2. - 3. 2. 2019

o 1. až 4. místo

TJ Nové Vráto „A“ – Plav „B“  0 : 5  kont.

Čejkovice „B“ - Motorfans  14 : 2
Valek F. 5, Ruso M. 3, Zavřel M. 2, Bláha V., Hanus J., Koklar M., Valek R. - Rychtář Z., Sládek V.

o 5. až 8. místo

Vltava Warriors – Dobrá Voda  7: 4
Janda P. 2, Sedláček D. 2, Bárta O., Kaňa P., Nováček J. – Placek P. 3, Volavka V.

Cardiax – Čejkovice „C“ 
odloženo na Sobotu 23. 2. 2019 od 10:20 hod. v Čejkovicích

o 9. až 14. místo

TJ Nové Vráto „B“ – Perla  2 : 6
Frydrych M. 2 – Nechvátal D. 2, Kamlach M., Plemátl P., Plemátl P. ml., Pudivítr J.

TJ Sokol Římov VCHS – Pink Panthers   
odloženo na Neděli 24. 2. 2019 od 11:40 hod. v Plavu

Včelná „B“ – AZ Energie   
odloženo na Neděli 24. 2. 2019 od 13:00 hod. v Plavu