AHbK ČR

Asociace hokejbalových klubů České republiky

Výsledky 2. ligy - skupiny "A" 2018/2019

Dohrávané 13. kolo: 26. 1. 2019

Plav „B“ - AZ Energie  7 : 1
Vazda R. 3, Urbánek M. 2, Kocourek L., Sokolík M. – Blažek M.

Perla - Cardiax  5 : 3
Nechvátal D. 4, Postl R. – Jílek Š., Pavlík J., Švepeš V.

Pink Panthers – Čejkovice „C“  3 : 5
Zajíček M. 3 – Švec J. 2, Plášil P., Tomandl R., Zavřel D.


Dohrávka 12. kola: 20. 1. 2019

AZ Energie – Čejkovice „C“  4 : 7
Jindra J. 2, Bíca V., Bíca V. ml. – Jirkal Jakub 3, Kadlec T. 3, Vondrka R.


14. kolo: 12. - 13. 1. 2019

Cardiax – TJ Nové Vráto „A“  11 : 8
Pavlík J. 3, Švepeš V. 3, Jílek Š. 2, Severa T. 2, Fidler M. – Havránek T. 4, Čada M. 2, Frydrych M. 2

AZ Energie – Pink Panthers  2 : 10
Hořejší J., Votava T. – Zajíček M. 3, Heideker T. 2, Ambrůžek T., Bauer J., Heřman Michal, Šmejkal D., Völfl J.

Čejkovice „C“ – Perla  1 : 9
Tomandl R. – Postl R. 4, Duda F. 2, Hovorka P., Němec P., Plemátl P. ml.

AZ Energie – Plav „B“  2 : 11  - dohrávka 6. kola
Bíca V., Sedlický P. – Kocourek L. 4, Bartizal M. 2, Kopic P. 2, Heřman Martin, Sokolík M., Vazda R.


13. kolo: 5. - 6. 1. 2019

Perla – Cardiax 
odloženo na sobotu 26. 1. 2019 od 13:00 hod., hřiště v Čejkovicích

Pink Panthers – Čejkovice „C“ 
odloženo na sobotu 26. 1. 2019 od 14:20 hod., hřiště v Čejkovicích

Plav „B“ – AZ Energie 
odloženo na sobotu 26. 1. 2019 od 10:20 hod., hřiště v Plavu


Dohrávky 3. kola: 15. - 16. 12. 2018

Perla – TJ Nové Vráto „A“  2 : 5
Duda F., Postl R. – Frydrych M. 2, Čada M., Maurenz M., Říha Petr II.

Cardiax - AZ Energie 5 : 0  kont.


12. kolo: 8. - 9. 12. 2018

Plav „B“ – TJ Nové Vráto „A“  0 : 5
Říha Petr II. 2, Frydrych M., Maurenz M., Maurenz T.

Cardiax – Pink Panthers  5 : 2
Pavlík J. 2, Svatoň P., Švepeš V., Šulista D. – Bauer J., Heideker T.

Perla - AZ Energie  1 : 2  - dohrávka 9. kola
Kamlach M. – Jindra J. 2

AZ Energie – Čejkovice „C“ 
přeloženo na neděli 20. 1. 2018, čas bude stanoven později


11. kolo: 1. - 2. 12. 2018

TJ Nové Vráto „A“ – AZ Enegie  5 : 0
Čada M. 3, Frydrych M. 2

Čejkovice „C“ - Cardiax  9 : 3
Vondrka J. 3, Kadlec T. 2, Vondrka R. 2, Imber M. – Pavlík J. 2, Švepeš V. ml. 2

Perla – Plav „B“  0 : 5  kont.


10. kolo: 24. - 25. 11. 2018

Plav „B“ - Pink Panthers  4 : 1
Bartizal M., Heřman Martin, Kocourek L., Vazda R. – Heideker T.

TJ Nové Vráto „A“ - Perla  9 : 3
Čada M. 3, Frydrych M. 3, Charvát D. 2, Havránek T. – Kamlach M., Nechvátal D., Postl R.

AZ Energie – Cardiax  6 : 11
Vostracký J. 3, Jindra J. 2, Troják M. – Jílek Š. 5, Pavlík J. 3, Šulista D. 2, Švepeš V.


9. kolo: 17. - 18. 11. 2018

Pink Panthers - TJ Nové Vráto „A“  5 : 6
Bauer M. 2, Heideker T. 2, Zajíček M. – Frydrych M. 4, Čada M., Charvát D.

Plav „B“ - Čejkovice „C“  16 : 5  
Bartizal M. 6, Kocourek L. 3, Urbánek M. 3, Heřman Martin, Kopic P., Sokolík M., Vazda R. – Kadlec T. 2, Rotbauer J. 2, Rada L.

Perla – AZ Energie  
odloženo na Sobotu 8. 12. 2018 od 11:20 hod. v Čejkovicích

Cardiax – Plav „B“  3 : 7  - dohrávka 8. kola
Jílek Š. 2, Severa T. – Urbánek M. 4, Bartizal M. 2, Heřman Martin


8. kolo: 10. - 11. 11. 2018

Perla - Pink Panthers  2 : 5
Nechvátal D. 2 – Zajíček M. 2, Kroneisl D., Šmejkal D., Völfl J.

TJ Nové Vráto „A“ - Čejkovice „C“  7 : 5
Frydrych M. 5, Brom J., Čada M. – Kadlec T. 4, Rada L.

Cardiax – Plav „B“ 
odloženo na neděli 18. 11. 2018 od 12:40 v Plavu


7. kolo: 3. 11. - 4. 11. 2018

Pink Panthers – AZ Energie  4 : 2
Heideker T., Petrovič D., Pouzar V., Völfl J. – Votava T. 2

TJ Nové Vráto „A“ – Cardiax  7 : 3
Frydrych M. 3, Říha Petr II. 2, Čada M., Charvát D. – Fidler M. 2, Pavlík J.

Perla - Čejkovice „C“  4 : 8
Duda F. 2, Kamlach M., Plemátl P. – Jirkal J. 3, Kadlec T. 2, Rotbauer J., Švec J., Vondrka R.


6. kolo: 27. 10. - 28. 10. 2018

AZ Energie – Plav „B“  
odloženo - nový termín bude stanoven

Cardiax - Perla  8 : 4
Papež V. 3, Fidler M., Jílek Š., Pavlík J., Svatoň P., Švepeš V. – Duda F. 3, Kamlach M.

Čejkovice „C“ – Pink Panthers   7 : 8  s. n.
Plášil M. 2, Rotbauer J. 2, Tomandl R., Valek F., Zavřel D. – Šmejkal D. 3, Zajíček M. 3, Ambrůžek T., Heideker T.


5. kolo: 20. 10. - 21. 10. 2018

Pink Panthers – Cardiax  2 : 5
Heideker T., Pouzar V. – Jílek Š. 2, Švepeš V. 2, Pavlík J.

TJ Nové Vráto „A“ – Plav „B“  6 : 5
Frydrych M. 3, Maurenz T. 2, Havránek T. – Urbánek M. 2, Heřman Martin, Stehlík F., Vazda R.

Čejkovice „C“ – AZ Energie  5 : 4  s. n.
Rotbauer J. 2, Imber M., Kadlec T., Vondrka R. – Bíca V. 2, Blažek M., Jindra J.

Pink Panthers – Perla  3 : 4   dohrávka 1. kola
Ambrůžek T., Pouzar V., Vlk M. – Kamlach M. 2, Davídek P. ml., Němec P.


4. kolo: 13. 10. - 14. 10. 2018

AZ Energie - TJ Nové Vráto „A“  7 : 3
Troják M. 3, Votava T. 3, Vostracký J. – Čada M., Havránek T., Frydrych M.

Cardiax - Čejkovice „C“  9 : 4
Pavlík J. 3, Černovský M., Fidler M., Jílek Š, Severa T., Svatoň P., Švepeš V. – Zavřel D. 2, Rada L., Rotbauer J.

Plav „B“ – Perla   7 : 4
Vazda R. 2, Tácha Z. 2, Novotný J., Sokolík M., Stehlík F. – Duda F. 2, Plemátl P., Šoul Martin


3. kolo: 6. 10. - 7. 10 . 2018

Pink Panthers – Plav „B“  4 : 5
Heideker T. 2, Šmejkal D., Zajíček M. – Bartizal M. 2, Heřman Martin 2, Vazda R.

Cardiax - AZ Energie  
přeloženo na Neděli 16. 12. 2018 od 10:00 hod. v Plavu

Perla - TJ Nové Vráto „A“   
přeloženo na Sobotu 15. 12. 2018 od 10:00 hod. v Čejkovicích


2. kolo: 29. 9. - 30. 9. 2018

TJ Nové Vráto „A“ – Pink Panthers  14 : 4
Čada M. 4, Havránek T. 4, Maurenz M. 3, Roučka M. 2, Frydrych M. – Šmejkal D. 2, Heideker T., Vlk M.

Čejkovice „C“ – Plav „B“  0 : 10
Urbánek M. 3, Heřman Martin 2, Vazda R. 2, Kocourek L., Kopic P., Tácha P.

AZ Energie – Perla   3 : 2  s. n.
Bíca V., Blažek M., Troják M. – Davídek P. ml., Plemátl P.


1. kolo: 22. 9. 2018

Plav „B“ – Cardiax  10 : 3
Sokolík M. 3, Heřman Martin 2, Vazda R. 2, Kocourek L., Kopic P., Urbánek M. – Jílek Š. 2, Severa T.

Čejkovice „C“ – TJ Nové Vráto „A“  3 : 5
Jirkal Jakub 2, Vondrka R. – Frydrych M. 3, Roučka M. 2

Pink Panthers – Perla
přeloženo na neděli 21. 10. 2018 od 9:00 hod. v Čejkovicích