AHbK ČR

Asociace hokejbalových klubů České republiky

Výsledky 2. ligy - skupiny "B" 2018/2019

12. kolo: 8. - 9. 12. 2018

Motorfans – Čejkovice „B“  2 : 8
Špírek M., Štěpánek L. – Zavřel M. 3, Ruso M. 2, Valek R. 2, Bláha V.

Dobrá Voda – TJ Nové Vráto „B“  8 : 3
Honsa J. 3, Nekola Pavel 2, Horejš M., Jungwirt D., Klimeš L. – Frydrych M. 2, Jedlička M.

TJ Sokol Římov VCHS – Vltava Warriors  8 : 1
Kollár M. 2, Strejček Z. 2, Jánský R., Kukačka F., Maršík P., Schausberger V. - Bárta J.


11. kolo: 1. - 2. 12. 2018

Motorfans – TJ Nové Vráto „B“  
odloženo, termín bude stanoven později

Včelná „B“ – Dobrá Voda  5 : 6  s. n.
Pavlík D. 2, Medula Z., Pražák S., Šálek V. – Honsa J. 2, Volavka V. 2, Klimeš L., Krlín P.

Čejkovice „B“ – TJ Sokol Římov VCHS  8 : 2
Zavřel M. 4, Valek R. 2, Bláha V., Ruso M. – Crkva P., Jánský R.


10. kolo: 24. - 25. 11. 2018

TJ Sokol Římov VCHS - Motorfans  4 : 1
Fuxa J., Kohout T., Maršík P., Schausberger V. – Rajdl D.

Dobrá Voda - Vltava Warriors  4 : 3
Nekola P. 2, Honsa J., Volavka V. – Sedláček D. 2, Svitač J.

TJ Nové Vráto „B“ – Včelná „B“  2 : 5
Jedlička M., Štrob R. – Hruška D. 2, Pavlík D. 2, Medula Z.


9. kolo: 17. - 18. 11. 2018

Motorfans – Včelná „B“  14 : 1
Máče J. 6, Neubauer R. 3, Rajdl D. 3, Ferdan P., Rychtář Z. – Pavlík D.

Vltava Warriors – TJ Nové Vráto „B“  7 : 6 
Jiran Mir. 2, Kaňa P. 2, Nováček J., Plojhar J., Sedláček D. – Psota R. 2, Kmoch T., Sans D., Štrob F., Štrob R.

Čejkovice „B“ – Dobrá Voda  11 : 0
Bláha V. 2, Koklar M. 2, Sedlák J. 2, Valek R. 2, Zavřel M. 2, Ruso M.


8. kolo: 10. - 11. 2018

Včelná „B“ - Vltava Warriors  6 : 12
Šálek V. 4, Hruška D. 2 – Plojhar J. 3, Bárta O. 2, Kaňa P. 2, Nováček J. 2, Sedláček D. 2, Svitač J.

Čejkovice „B“ – TJ Nové Vráto „B“  16 : 1
Bláha V. 5, Koklar M. 4, Tomandl R. 2, Valek F. 2, Zavřel M. 2, Ruso M. – Štrob R.

TJ Sokol Římov VCHS – Dobrá Voda  4 : 5  s. n.
Korch R. 2, Koupal M. 2 – Horejš M. 3, Krlín P. 2

Dobrá Voda – Motorfans  3 : 6  - dohrávka 6. kola
Klimeš L, Nekola Petr, Placek P. – Neubauer R. 2, Máče J., Rajdl D., Sládek V., Špírek M.


7. kolo: 3. 11. - 4. 11. 2018

Vltava Warriors – Motorfans  5 : 4
Nováček J. 2, Kaňa P., Michel M., Svitač J. – Ferdan P., Lach M., Máče J., Rajdl D.

Čejkovice „B“ – Včelná „B“  16 : 0
Koklar M. 4, Zavřel M. 4, Bláha V. 3, Valek F. 2, Ruso M., Sedlák J., Valek R.

TJ Sokol Římov VCHS - TJ Nové Vráto „B“  3 : 1
Fuxa J. 2, Koupal M. – Jedlička M.

Dobrá Voda – TJ Sokol Římov VCHS  1 : 0  dohrávka 1. kola
Nekola Pavel


6. kolo: 27. 10. - 28. 10. 2018

TJ Sokol Římov VCHS – Včelná „B“  1 : 2
Fuxa J. – Kouba T. 2

Vltava Warriors – Čejkovice „B“   1 : 4
Janda P. – Sedlák J. 2, Čipera P., Švec J.

Dobrá Voda – Motorfans 
odloženo na 10. 11. 2018

Včelná „B“ – TJ Sokol Římov VCHS  4 : 9  -  předehrávka 13. kola
Hruška D. 2, Medula Z., Novák J. – Korch R. 3, Crkva P. 2, Maršík P. 2, Fuxa J., Schausberger V.


5. kolo: 20. 10. - 21. 10. 2018

Vltava Warriors – TJ Sokol Římov VCHS  5 : 0  kont.

Čejkovice „B“ - Motorfans  6 : 1
Imber P. 3, Hanus J., Valek F., Zavřel M. – Ferdan P.

TJ Nové Vráto „B“ – Dobrá Voda  6 : 4
Jedlička M. 3, Štrob R. 2, Říha Petr. II. – Volavka V. 3, Honsa P.


4. kolo: 13. 10. - 14. 10. 2018

Dobrá Voda – Včelná „B“  5 : 0
Volavka V. 2, Horejš M., Krlín P., Nekola Petr

TJ Nové Vráto „B“ – Motorfans  3 : 8
Štrob R. 2, Urban K. – Máče J. 3, Neubauer R. 2, Rajdl D. 2, Ferdan P.

TJ Sokol Římov VCHS – Čejkovice „B“   2 : 5
Crkva P., Fuxa J. – Čipera P. 2, Jiroušek M. 2, Koklar M.


3. kolo: 6. 10. - 7. 10. 2018

Vltava Warriors - Dobrá Voda  5 : 2
Jiran Mir. 2, Kaňa P., Michel M., Sedláček D. – Honsa P., Placek P.

Motorfans – TJ Sokol Římov VCHS  13 : 3
Máče J. 5, Neubauer R. 4, Rajdl D. 3, Rychář Z. – Crkva P., Schausberger V., Trča M.

Včelná „B“ - TJ Nové Vráto „B“  3 : 6
Novák J., Pavlík D., Pražák S. – Frydrych M. 3, Jedlička M. 3


2. kolo: 29. 9. - 30. 9. 2018

Dobrá Voda – Čejkovice „B“  1 : 4
Nekola Petr – Bláha V. 2, Zavřel M. 2

Včelná „B“ – Motorfans  2 : 5
Medula Z., Tondl D. – Máče J. 2, Neubauer R. 2, Ferdan P.

TJ Nové Vráto „B“ – Vltava Warriors   3 : 6
Jedlička M., Kmoch T., Štrob R. – Michel M. 2, Bárta O., Nováček J., Plojhar J., Svitač J.


1. kolo: 22. 9. 2018

TJ Nové Vráto „B“ – Čejkovice „B“  0 : 22
Bláha V. 4, Valek F. 4, Bartoš T. 3, Koklar M. 3, Valek R. 3, Zavřel M. 3, Ruso M., Sedlák J.

Vltava Warriors – Včelná „B“  6 : 3
Bárta O. 3, Michel M., Nováček J., Svitač J. – Šálek V. 2, Polančík L.

Dobrá Voda - TJ Sokol Římov VCHS
přeloženo na sobotu 3. 11. 2018 od 10:20 hod. na Dobré Vodě u Č. B.