Návštěvníci

Právě přítomno: 39 hostů a žádný člen

Výsledky 2. ligy

15. - 22. kolo


22.KOLO (7. - 8.3.2015)
Samson - Dříteň B 3:5
Novotný V. 2, Kunz M. – Černý M. Dvořák M., Mach M., Picka J., Votánek M.
Velešín A - Čejkovice C 5:4
Škrlant M. 2, Zatloukal J. 2, Koudelka M. – Imber P. 2, Krejčí T. 2
Nové Vráto B – AZ Energie 4:5
Jedlička M. 3, Štrob F. – Džudža E., Jindra J., Šabatka J., Votava T.
Dynamo - Římov 2:6
Hnilička Z., Matějka R. – Fuxa J. 2, Kollár M. 2, Koupal M., Schausberger V.
Dobrá Voda – Munice 3:1
Honsa P. 2, Honsa J. – Děkan M.
Čakov-Zavadilka - Perla 4:1
Bohoněk V. 2, Nartovský J., Pouzar V. – Duda F.

21.KOLO (28.2. - 1.3.2015)
Dříteň B – Dynamo ČB 4:3
Bláha F., Dvořák M., Koudelka L., Vavroch Jindřich – Hnilička Z., Hauer J., Pekárek P.
Čejkovice C – Čakov-Zavadilka 6:2
Krejčí T. 3, Rotbauer J. 2, Imber P. – Pouzar V., Reitinger J.
AZ Energie – Velešín A 2:4
Jindra J., Tůma M. – Koudelka M. 2, Jírovský T., Pejša M.
Munice - Nové Vráto B 3:1
Šulista D. 2, Matějka P. – Jedlička M.
Římov – Dobrá Voda 2:2
Kollár M., Strejček Z. – Nekola P. 2
Perla - Samson 4:2
Šoul Martin 2, Duda F., Šoul Michal – Nečas F., Somr V.

20.KOLO (21. - 22.2.2015)
Samson – Dynamo ČB 4:7
Fošum T., Křivský M., Nečas F., Procházka P. – Hauer J. 3, Hnilička Z. 2, Hauser Z., Plachta M.
Čejkovice C - Perla 8:2
Krejčí T. 2, Plášil M. 2, Imber P., Kadlec T., Rotbauer J., Ruso M. – Šoul Martin 2
Dobrá Voda – Dříteň B 5:2
Honsa J., Honsa P., Klimeš L., Marek Č., Nekola P. – Vavroch J., Votánek M.
Čakov-Zavadilka – AZ Energie 7:9
Placek P. 2, Hála Jakub, Medula Z., Nartovský J., Petřík P., Prais M. – Tůma M. 4, Jindra J. 2, Votava T. 2, Tlačil R.
Nové Vráto B - Římov 3:7
Jedlička M. 2, Trapek J. – Kollár M. 2, Koupal M. 2, Crkva P., Fuxa J., Trča M.
Velešín A - Munice 4:4
Škrlant M. 2, Koudelka M., Mikeš J. – Matějka P. 2, Pečenka P. 2

19.KOLO (14. - 15.2.2015)
Čejkovice C - Samson 8:1
Krejčí T. 3, Rotbauer J. 3, Imber M., Imber P. – Nečas F.
TJ Sokol Římov VCHS – Velešín A 1:1
Kollár M. – Koudelka M.
AZ Energie - Perla 6:2
Jindra J. 2, Tůma M. 2, Džudža E., Votava T. – Kamlach M. 2
Dynamo ČB – Dobrá Voda 3:4
Matějka R., Pekárek P., Plachta M. – Vrzák Z. 2, Klimeš L., Srba M.
Munice - Čakov-Zavadilka 2:4
Antoš T., Hron M. – Nartovský J. 2, Vašíček M., Vlk M. ml.
Dříteň B – Nové Vráto B 3:0
Černý M., Dvořák M., Picka J.

18.KOLO (31.1. - 1.2.2015)
Samson – Dobrá Voda 2:2
Česák Z., Novotný V. – Bezpalec R., Krlín P.
Nové Vráto B – Dynamo ČB 4:14
Kubeš O. 3, Vanda J. – Hauer J. 4, Hnilička Z. 2, Pekárek P. 2, Ziegler M. 2, Dadura R., Matějka R., Novodvorský A., Plachta M.
Čejkovice C – AZ Energie 6:5
Rotbauer J. 3, Imber P., Kadlec V., Plášil M. – Jindra J. 2, Jelen F., Tlačil R., Votava T.
Velešín A – Dříteň B 0:2
Černý M., Pekárek J.
Perla - Munice 3:5
Hovorka P., Plemátl P. ml., Postl R. – Pečenka P. 2, Antoš T., Matějka P., Mládek D.
Čakov-Zavadilka – TJ Sokol Římov VCHS 3:4
Petřík P., Reitinger J., Vašíček M. – Schausberger V. 2, Crkva P., Kollár M.

17.KOLO (24. - 25.1.2015)
AZ Energie - Samson 5:3
Votava L. 2, Jelen F., Jindra J., Votava T. – Fošum T., Křivský M., Nečas F.
Dobrá Voda – Nové Vráto B 9:4
Mühlstein M. 4, Klimeš L. 2, Chrástka J., Vacek J., Vaňas M. – Prokeš P. 2, Jedlička M., Štrob F.
Munice – Čejkovice C 2:4
Matějka P. 2 – Imber P. 2, Plášil M., Ruso M.
Dynamo ČB – Velešín A 5:3
Hnilička Z. 3, Ziegler M. 2 – Návara M. 2, Tichatzek A.
Dříteň B - Čakov-Zavadilka 6:8
Dvořák M. 2, Černý M., Mádl F., Pekárek J., Ruprecht P. – Nartovský J. 5, Pouzar V. 2, Placek P.
TJ Sokol Římov VCHS - Perla 1:0
Maršík P.

16.KOLO (17. - 18.1.2015)
Samson – Nové Vráto B 14:2
Křivský M. 3, Novotný V. 3, Somr V. 3, Fošum T. 2, Nečas F. 2, Česák Z. – Psota R., Štrob R.
Dobrá Voda – Velešín A 8:2
Klimeš L. 3, Mühlstein M. 3, Honsa J., Srba M. – Jírovský T., Konrád M.
AZ Energie - Munice 9:3
Jindra J. 3, Tůma M. 3, Džudža E., Jelen F., Votava T. – Janů P., Kazar Ch., Matějka P.
Čakov-Zavadilka - Dynamo ČB 2:5
Hála Jakub 2 – Hnilička Z. 3, Hauer J., Matějka R.
Čejkovice C – TJ Sokol Římov VCHS 4:5
Krejčí T. 2, Plášil M., Ruso M. – Crkva P. 3, Kollár M. 2
Perla – Dříteň B 0:3
Hájíček F., Šperl D., Vavroch Jindřich

15.KOLO (10. - 11.1.2015)
Munice - Samson 4:8
Hron M. 2, Antoš T., Janů P. – Procházka P. 3, Novotný V. 2, Kubal J., Kunz M., Somr V.
Dobrá Voda – Čakov-Zavadilka 3:1
Klimeš L. 2, Srba M. – Bohoněk V.
TJ Sokol Římov VCHS - AZ Energie 8:2
Schausberger V. 5, Crkva P., Fores J., Kollár M. – Jindra J., Votava L.
Nové Vráto B – Termiti Velešín A 1:8
Štrob R. – Jírovský T. 2, Sumerauer L. 2, Tichatzek A. 2, Návara M., Škrlant M.
TJ Dynamo ČB – Perla 6:5
Hauer J. 3, Dadura R. 2, Hnilička Z. – Duda F. 3, Davídek P. st., Šoul Mar.
Čejkovice C – Dříteň B 9:1
Krejčí T. 4, Ruso M. 3, Rotbauer J., Valek V. – Procházka K.

8. - 14. kolo


14.KOLO (13. - 14.12.2014)
Samson – Velešín A 4:4
Kubal J., Kunz M., Nečas F., Novotný V. – Mezník L., Návara M., Škrlant M., Zatloukal K.
Perla - Dobrá Voda 3:6
Hovorka P., Kamlach M., Šoul Michal – Mühlstein M. 3, Vacek J. 2, Honsa J.
AZ Energie - Dříteň B 1:1
Votava L. – Černý M.
Čakov-Zavadilka - Nové Vráto B 7:1
Nartovský K. 2, Bohoněk V., Medula Z., Nartovský J., Placek P., Vlk M. ml. – Škuthan J.
Munice – Římov 1:4
Kazar - Fores, Schausberger V., Strejček Z., Trča M.
Čejkovice C - Dynamo 6:4
Krejčí T. 3, Matašovský M., Rotbauer J., Valek V. – Hauer J. 2, Matějka R. 2

13.KOLO (6. - 7.12.2014)
Římov – Samson 5:4
Kollár M. 2, Crkva P., Maršík P., Schausberger V. – Kunz M. 2, Novotný V., Somr V.
Dobrá Voda - Čejkovice C 2:2
Klimeš L., Mühlstein M. – Krejčí T., Zavřel M.
Dříteň B – Munice 9:4
Bláha F. 4, Dvořák M. 2, Hájíček F., Mádl F., Pekárek J. – Janů P. 2, Matějka P., Pečenka P.
Nové Vráto B - Perla 3:4
Psota R., Štrob R., Urban K. – Kamlach M. 2, Duda F., Postl R.
Čakov-Zavadilka – Velešín A 1:1
Bauer J. – Konrád M.
Dynamo - AZ Energie 6:10
Plachta M. 2, Hnilička Z., Matějka R., Pekárek P., Příhoda R. – Tůma M. 4, Džudža E. 2, Jindra J. 2, Votava T. 2

12.KOLO (29. - 30.11.2014)
Čakov-Zavadilka – Samson 5:6
Pouzar V. 2, Hála Jakub, Reitinger J., Vašíček M. – Novotný V. 2, Česák Z., Hakl F., Křivský M., Procházka P.
Římov – Dříteň B 0:4
Šperl D. 3, Pekárek J.
Čejkovice C – Nové Vráto B 10:2
Krejčí T. 4, Imber M. 2, Imber P., Matašovský M., Rotbauer J., Valek V. – Duchoň J., Jedlička M.
Munice – Dynamo 1:8
Marek M. – Hauer J. 3, Dadura R. 2, Matějka R. 2, Plachta M.
AZ Energie – Dobrá Voda 5:0
Džudža E. 2, Tůma M. 2, Jelen F.
Perla – Velešín A 3:6
Postl R. 2, Duda F. – Hrdý B., Jírovský T., Koudelka M., Mikeš J., Sumerauer L, Tichatzek A.

11.KOLO (22. - 23.11.2014)
Římov – Dynamo 8:3
Fuxa J. 2, Kollár M. 2., Koupal Š. 2, Koupal M., Schausberger V. – Matějka R. 2, Hauser Z.
Čejkovice C – Velešín A 10:1
Imber P. 3, Zavřel M. 2, Krejčí T., Matašovský M., Rotbauer J., Švec J., Valek R. – Mikeš J.
Munice – Dobrá Voda 3:5
Kostříž I., Marek M., Matějka P. – Nekola P. 2, Klimeš L., Mleziva P., Mühlstein M. (hráno 23. 11. 2014)
AZ Energie – N. Vráto B 28:2
Kafka I. 11, Jindra J. 7, Tůma M. 6, Džudža E. 2, Votava L. 2 – Jedlička M. 2
Dříteň B – Samson 7:2
Černý M. 3, Dvořák Miroslav, Hájíček F., Pekárek J., Vavroch Jindřich – Česák Z., Hakl F.
Perla – Čakov-Zavadilka 0:6
Nartovský J. 2, Bauer J., Medula Z., Vašíček M., Vlk M. ml.

10.KOLO (15. - 16.11.2014)
Dobrá Voda - Římov 3:3
Honsa P. 2, Štěch P. – Crkva P., Kollár M.
Samson – Perla 3:3
Křivský M., Novotný V., Somr V. – Šrámek O. 2, Davídek P. st.
Velešín A – AZ Energie 1:1
Sumerauer L. – Džudža E.
Čakov-Zavadilka – Čejkovice C 3:4
Placek P. 2, Nartovský K. – Imber P. 2, Krejčí T., Rotbauer J.
Dynamo – Dříteň B 3:3
Hauer J., Plachta M., Ziegler M. – Bláha F., Dvořák M., Picka J.
Nové Vráto B – Munice 3:6
Jedlička M. 2, Štrob R. - Marek M. 2, Kostříž I., Matějka P., Pečenka P., Šulista D.

9.KOLO (8. - 9.11.2014)
VCHS Římov – Nové Vráto B 3:1
Trča M. 2, Korch R. – Jedlička M.
Čejkovice C – Perla 6:1
Imber P. 2, Zavřel M. 2, Rotbauer J., Krejčí T. – Kamlach M.
Munice – Velešín A 5:2
Marek M. 3, Kostříž I., Matějka P. – Tichatzek A., Koudelka M.
AZ Energie – Čakov-Zavadilka 4:4
Tůma M. 2, Votava L., Jindra J. – Placek P. 3, Eibl J.
TJ Dynamo ČB – Samson 3:3
Plachta M., Hauer J., Ziegler M. – Nečas F., Kunz M., Česák Z.
Dříteň B – Dobrá Voda 3:8
Černý M., Pekárek J., Vavroch J. – Mühlstein M. 4, Vaňas M., Krlín P., Honsa P., Zikmunda J.

8.KOLO (1. - 2.11.2014)
Velešín A – VCHS Římov 9:1
Koudelka M. 2, Škrlant M. 2, Hrdý B. 2, Návara M., Kostka J., Mezník L. – Crkva P.
Nové Vráto B – Dříteň B 2:5
Duchoň J., Jedlička M. – Černý M., Koudelka M., Pekárek J., Picka J., Votánek M.
Samson – Čejkovice C 2:4
Česák Z., Nečas F. – Bláha V. 2, Imber M., Rotbauer J.
Perla – AZ Energie 4:7
Šoul Martin 2, Šoul Michal, Šíma J. – Jindra J. 3, Tůma M., Jelen F., Džudža E., Votava T.
Čakov-Zavadilka – Munice 7:2
Reitinger J. 2, Placek P. 2, Pouzar V., Bauer J., Vlk M. ml. – Matějka P., Janů P.
Dobrá Voda – TJ Dynamo ČB 7:2
Klimeš L. 2, Zikmunda J., Mühlstein M., Vrzák Z., Krlín P., Srba M. – Plachta M., Matějka R.

1. - 7. kolo


7.KOLO (25. - 26.10.2014)
VCHS Římov – Čakov-Zavadilka 1:7
Strejček Z. – Placek P. 3, Reitinger J. 2, Nartovský J., Eibl J.
Dobrá Voda – Samson 6:2
Klimeš L. 3, Chrástka J. 2, Krlín P. – Křivský M. 2.
TJ Dynamo ČB – Nové Vráto B 4:2
Hauer J. 2, Pekárek P., Hnilička Z. – Jedlička M., Duchoň J.
Dříteň B – Velešín A 1:0
Vavroch J.
Munice – Perla 5:2
Janů P. 2, Kostříž I., Matějka P., Pečenka P. – Šíma J., Duda F.
AZ Energie – Čejkovice C 5:0
kontumace

6.KOLO (18. - 19.10.2014)
Perla – VCHS Římov 5:5
Kamlach M. 2, Duda F. 2, Davídek P. ml. – Schausberger V. 3, Fuxa J., Strejček Z.
Velešín A – TJ Dynamo ČB 5:5
Škrlant M. 2, Mezník L., Návara M., Mikeš J. – Hnilička Z. 2, Pekárek P. 2, Hauer J.
Samson – AZ Energie 3:3
Polena R., Nečas F., Somr V. – Jelen F., Kafka I., Tlačil R.
Nové Vráto B – Dobrá Voda 3:8
Prokeš P. 2, Jedlička M. – Vaňas M. 2, Volavka V. 2, Mühlstein M., Javůrek M., Srba M., Zikmunda J.
Čakov-Zavadilka – Dříteň B 1:5
Nartovský K. – Dvořák M. 2, Vavroch J. 2, Nývlt J.
Čejkovice C – Munice 10:4
Krejčí T. 4, Rotbauer J. 2, Imber P., Zavřel M., Švec J., Bačiak P. – Matějka P. 3, Matějka F.

5.KOLO (11. - 12.10.2014)
VCHS Římov – Čejkovice C 2:11
Schausberger V., Kollár M. – Krejčí T. 3, Valek R. 2, Rotbauer J. 2, Bačiak P. 2, Matašovský M., Imber P.
Nové Vráto B – Samson 0:4
Česák Z. 2, Somr V. 2.
Velešín A – Dobrá Voda 3:3
Škrlant M. 2, Jírovský T. – Klimeš L., Porkristl M., Volavka V.
Munice – AZ Energie 3:6
Šulista D., Marek M., Kostříž I. – Votava T. 2, Džudža E., Jelen F., Jindra J., Tůma M.
TJ Dynamo ČB – Čakov-Zavadilka 6:6
Hauer J. 3, Matějka R. 2, Hnilička Z. – Placek P. 2, Eibl J., Reitinger J., Bohoněk V., Bauer J.
Dříteň B – Perla 1:4
Pekárek J. – Duda F. 3, Šoul Martin.

4.KOLO (4. - 5.10.2014)
AZ Energie – VCHS Římov 5:0
kontumace
Čakov-Zavadilka – Dobrá Voda 0:2
Srba M., Vaňas M.
Samson – Munice 10:3
Hakl F. 4, Švepeš J. 3, Fošum T., Somr V., Procházka P. – Matějka M., Matějka P., Děkan M.
Perla – TJ Dynamo ČB 2:2
Duda F. 2 – Hnilička Z., Pekárek P.
Čejkovice C – Dříteň B 11:1
Krejčí T. 5, Zavřel L. 3, Plášil M. 2, Imber P. – Hájíček F.
Velešín A – Nové Vráto B 10:3
Škrlant M. 4, Tichatzek A. 2, Koudelka M., Mezník L., Konrád M., Jírovský T. – Prokeš P., Jedlička M., Psota R.

3.KOLO (27. - 28.9.2014)
VCHS Římov – Munice 5:0
kontumace
Nové Vráto B – Čakov-Zavadilka 0:17
Vlk M. ml. 3, Reitinger J. 3, Placek P. 3, Vašíček M. 3, Nartovský J. 2, Bohoněk V., Pouzar V., Bauer J.
TJ Dynamo ČB – Čejkovice C 5:7
Hauer J. 2, Matějka R., Plachta M., Hauer F. – Bláha V. 3, Imber P. 2, Rotbauer J. 2.
Dříteň B – AZ Energie 4:1
Kunzl D. 2, Vavroch J., Chytráček P. – Jindra J.
Velešín A – Samson 3:3
Mezník L., Tichatzek A., Kostka J. – Křivský M., Somr V., Nečas F.
Dobrá Voda – Perla 5:1
Honsa P. 2, Klimeš L., Vaňas M., Vogeltanz R. – Kamlach M.

2.KOLO (20. - 21.9.2014)
Samson – VCHS Římov 9:4
Krejčí J. 3, Hakl F. 3, Procházka P., Křivský M., Nečas F. – Kollár M. 2, Korch R. 2.
Čejkovice C – Dobrá Voda 2:6
Krejčí T., Imber P. – Nekola P., Vrzák Z., Srba M., Volavka V., Mühlstein M., Honsa P.
Perla – Nové Vráto B 7:0
Davídek P. st. 2, Kamlach M. 2, Šoul Martin, Plemátl P. ml., Duda F.
Velešín A – Čakov-Zavadilka 1:4
Škrlant M. – Nartovský J. 2, Medula Z., Placek P.
Munice – Dříteň B 3:5
Kostříž I. 2, Matějka P. – Dvořák M. 2, Vavroch J., Procházka K., Černý M.
AZ Energie – TJ Dynamo ČB 4:6
Votava T. 3, Šabatka J. – Hauer J. 3, Hauer F., Hnilička Z. Matějka R.

1.KOLO (13. - 14.9.2014)
TJ Dynamo ČB – Munice 4:3
Matějka R. 2, Příhoda R., Hauer J. – Matějka P. 3.
Samson – Čakov-Zavadilka 8:2
Krejčí J. 3, Nečas F. 2, Somr V. 2, Křivský M. – Reitinger J., Bauer J.
Nové Vráto B – Čejkovice C 1:7
Prokeš P. – Kadlec T. 2, Rotbauer J., Bačiak P., Bláha V., Imber P., Plášil M.
Velešín A – Perla 5:1
Tichatzek A. 2, Šerlant M. 2, Hrdý B. – Postl R.
Dobrá Voda – AZ Energie 8:5
Volavka V. 2, Nekola P., Bezpalec R., Štěch P., Vrzák Z., Klimeš L., Javůrek M. – Kafka I. 3, Džudža E., Jelen F.
Dříteň B – VCHS Římov 5:4
Černý M., Hájíček F., Koudelka L., Picka J., Vavroch Jind. – Kollár M. 2, Schausberger V., Strejček Z.