AHbK ČR

Asociace hokejbalových klubů České republiky

Výsledky 2. ligy 2019/2020

12. kolo: 7. 12. 2019 – 8. 12. 2019

TJ Sokol Římov VCHS - Samson   3 : 4  s. n.
Kohout T., Kollár M., Schausberger V. – Farník J., Novák K., Řezníček P., Somr V.

Flying Elephants-TSTV – TJ Nové Vráto   3 : 5
Kočer M. 2, Nešvera P. – Frydrych M. 2, Čada M., Jedlička M., Maurenz M.

Vltava Warriors – Dobrá Voda   1 : 7
Poul M. – Klimeš L. 2, Honsa J., Horejš M., Krlín P., Nekola Petr, Zikmunda J.

Motorfans – FIREPORT „B“   2 : 4
Neubauer R., Vlach M. – Němec P. 2, Čurda P. Petrášek R.

Čejkovice „B“ – Plav „B“   5 : 0
Brož K. 3, Bláha V., Čipera P.


11. kolo: 30. 11. 2019 – 1. 12. 2019

TJ Nové Vráto – TJ Sokol Římov VCHS   4 : 7
Čada M. 2, Frydrych M., Kučera T. – Schausberger V. 5, Kohout T., Weber D.

Dobrá Voda – Flying Elephants-TSTV   3 : 1
Honsa J., Krlín P., Jungwirt D. – Hrouda P.

FIREPORT „B“ – Vltava Warriors   7 : 4
Podlešák V. 3, Salva J. 3, Petrášek R. – Svitač J. 3, Rada V.

Plav „B“ – Motorfans  14 : 3
Urbánek M. 5, Machálek D. 3, Heřman Martin 2, Vazda R. 2, Bartizal M., Sokolík M. – Ferdan P., Rajdl D., Votava T.

Samson  - Čejkovice „B“   4 : 7
Baloun M., Farník J., Lenc T., Novák K. – Švec J. 3, Weber V. 2, Brož K., Šmejkal D.


10. kolo: 23. 11. 2019 – 24. 11. 2019

Motorfans - Samson  3 : 7
Neubauer R., Rajdl D., Štěpánek L. – Novák K. 3, Řezníček P. 2, Baloun M., Vostracký J.

Flying Elephants-TSTV – Vltava Warriors   4 : 2
Kočer M. 2, Falář D., Hajný P. – Janda P., Sedláček D.

TJ Sokol Římov VCHS – Dobrá Voda   5 : 4
Fuxa J. 2, Korch R. 2, Kohout T. – Krlín P. 2, Honsa J., Volavka V.

FIREPORT „B“ – Plav „B“   3 : 2  s. n.
Salva J. 2, Petrášek Roman - Bartizal M., Vazda R.

Čejkovice „B“ – TJ Nové Vráto  10 : 6
Bláha V. 3, Tomandl R. 3, Weber V. 2, Brož K., Čipera P. – Jedlička M. 3, Čada M. 2, Kučera J.

FIREPORT „B“ – Motorfans   11 : 5dohrávka 3. kola
Salva J. 4, Petrášek R. 3, Podlešák V. 2, Čurda P., Wágner J. – Rajdl D. 2, Rychtář Z., Štěpánek L., Votava T.


9. kolo: 16. 11. 2019 – 17. 11. 2019

TJ Nové Vráto – Motorfans   12 : 3
Frydrych M. 5, Čada M. 4, Jedlička M. 2, Říha Petr II. – Štěpánek L. 2, Sládek V.

TJ Sokol Římov VCHS – Flying Elephants-TSTV   4 : 1
Crkva P. 2, Fuxa J., Schausberger V. – Dvořák Michal

FIREPORT „B“ – Samson   8 : 1
Hrádek T. 3, Čurda P., Podlešák V., Pokorný M., Salva J., Wágner J. – Hakl Frederic

Plav „B“ – Vltava Warriors  9 : 0
Heřman Martin 3, Vazda R. 3, Kocourek L., Machálek D., Tácha P.

Čejkovice „B“ – Dobrá Voda   16 : 3
Bláha V. 3, Jiroušek M. 3, Petrášek Michal 3, Švec J. 3, Koklar M. 2, Tomandl R., Weber V. – Horejš M., Nekola Petr, Zikmunda J.


8. kolo: 9. 11. 2019 – 10. 11. 2019

Dobrá Voda – Motorfans  2 : 9
Honsa P., Nekola Pavel – Sodomka M. 4, Neubauer R. 3, Rajdl D. 2

Flying Elephants-TSTV – Čejkovice „B“   6 : 5  s. n.
Nešvera P. 2, Brejžek V., Dvořák M., Hrouda P., Kočer M. – Koklar M. 2, Weber V. 2, Petrášek Michal

TJ Sokol Římov VCHS - Vltava Warriors   0 : 6
Sedláček D. 2, Svitač J. 2, Bárta O., Plojhar Jiří

TJ Nové Vráto – FIREPORT „B“   2 : 4
Frydrych M., Jedlička M. – Petrášek R. 2, Pokorný M., Salva J.

Samson – Plav „B“  8 : 3
Novák Karel 3, Česák Z. 2, Baloun M. 2, Farník J. – Heřman Martin, Kocourek Lukáš, Urbánek M.


7. kolo: 2. 11. 2019 – 3. 11. 2019

TJ Nové Vráto – Plav „B“  5 : 6
Frydrych M. 4, Čada M. – Heřman Martin, Kocourek L., Machálek D., Stehlík D., Tácha P., Urbánek M.

Motorfans – Flying Elephants-TSTV  2 : 7
Máče Jakub, Neubauer R. – Brejžek V., Gajdoš L., Hajný P., Hrouda P., Kočer M., Marek V., Nešvera P.

FIREPORT „B“ – Dobrá Voda  6 : 1
Podlešák V. 3, Němec P. 2, Wágner J. – Horejš M.

Samson – Vltava Warriors  9 : 2
Hakl Frederic 3, Farník J. 2, Lenc T., Procházka P., Smudek M., Somr V. – Svitač J. 2

Čejkovice „B“ – TJ Sokol Římov VCHS   9 : 3
Bláha V. 3, Heideker T. 2, Švec J. 2, Jiroušek M., Weber V. – Crkva P., Fuxa J., Kollár M.


6. kolo: 19. 10. 2019 – 20. 10. 2019

TJ Sokol Římov VCHS – Motorfans  4 : 1
Kollár M. 2, Crkva P., Schausberger V. – Neubauer R.

Flying Elephants-TSTV – FIREPORT „B“  3 : 5
Dvořák Michal, Kočer M., Marek V. – Hrádek T. 2, Chvojan T., Petrášek R., Podlešák V.

Vltava Warriors – Čejkovice „B“  3 : 8
Poul M. 2, Plojhar J. – Brož K. 3, Heideker T. 3, Petrášek Michal, Tomandl R.

TJ Nové Vráto – Samson  4 : 8
Jedlička M. 2, Frydrych M., Kučera J. – Hakl Frederic 4, Novák K. 3, Procházka Petr

Dobrá Voda – Plav „B“  3 : 10
Klimeš L. 2, Volavka V. – Vazda R. 5, Urbánek M. 3, Heřman Martin 2


5. kolo: 12. 10. 2019 – 13. 10. 2019

TJ Nové Vráto – Vltava Warriors  7 : 3
Maurenz M. 2, Frydrych M., Jedlička M., Pikal V., Říha Petr II., Štrob F. – Svitač J. 3

Motorfans – Čejkovice „B“  3 : 8
Ferdan P., Neubauer R., Štěpánek L. – Jiroušek M. 3, Weber V. 2, Bláha V., Brož K., Čipera P.

Plav „B“ – Flying Elephants-TSTV  8 : 5
Bárta J. 4, Urbánek M. 2, Tácha P., Vazda R. – Kočer M. 3, Gajdoš L. 2

Samson – Dobrá Voda  11 : 1
Hakl Fred. 3, Vostracký J. 3, Procházka P. 2, Baloun M., Farník J., Somr V. – Porkristl M.

FIREPORT „B“ – TJ Sokol Římov VCHS  5 : 0  kont.


4. kolo: 5. 10. 2019 – 6. 10. 2019

TJ Sokol Římov VCHS – Plav „B“  1 : 5
Fuxa J. – Urbánek M. 3, Heřman Martin, Vazda R.

Flying Elephants-TSTV – Samson  5 : 8
Brejžek V., Falář D., Hajný P., Hrouda P., Kočer M. – Hakl Fred. 3, Vostracký J. 2, Česák Z., Farník J., Novák K.

Vltava Warriors – Motorfans  2 : 6
Rada V., Sedláček D. – Máče J. 2, Špírek M. 2, Štěpánek L. 2

Čejkovice „B“ – FIREPORT „B“  3 : 5
Bláha V., Brož K., Koklar M. – Petrášek R. 3, Hrádek T., Podlešák V.

Dobrá Voda – TJ Nové Vráto  přeloženo, termín bude stanoven později


3. kolo: 28. 9. 2019 – 29. 9. 2019

Dobrá Voda – Vltava Warriors  3 : 5
Horejš M. 2, Jungwirt D. – Plojhar J. 2, Janda P., Kazar Ch., Sedláček D.

Plav „B“ – Čejkovice „B“  6 : 5  s. n.
Urbánek M. 3, Kocourek L., Novotný J., Vazda R. – Bláha V. 2, Brož K. 2, Koklar M.

TJ Nové Vráto – Flying Elephants-TSTV  5 : 16
Jedlička M. 3, Kučera J., Říha Petr II. – Brejžek V. 4, Nešvera P. 4, Hajný P. 2, Hrouda P. 2, Kočer M. 2, Gajdoš L., Pavlík D.

Samson - TJ Sokol Římov VCHS  13 : 0
Hakl Fred. 6, Lenc T. 2, Novák K. 2, Vostracký J. 2, Farník J.

FIREPORT „B“ – Motorfans  přeloženo, náhradní termín bude stanoven později


2. kolo: 21. 9. 2019 – 22. 9. 2019

Motorfans – Plav „B“  6 : 3
Máče J. 3, Neubauer R., Selinger M., Sládek V. – Heřman Martin, Kocourek L., Novotný J.

Flying Elephants-TSTV – Dobrá Voda  8 : 6
Brejžek V. 3, Kočer M. 2, Hajný P., Kubík M., Nešvera P. – Honsa J. 3, Placek P. 2, Nekola Pavel

Vltava Warriors – FIREPORT „B“  2 : 6
Nováček Jakub 2 – Salva J. 2, Bárta Jan, Čurda P., Hrádek T., Podlešák V.

Čejkovice „B“ - Samson  5 : 4  s. n.
Brož K. 5 – Baloun M., Farník J., Hakl Frederic, Vostracký J.

TJ Sokol Římov VCHS – TJ Nové Vráto  7 : 1
Fuxa J. 4, Crkva P., Kohout T., Kollár M – Říha Petr II.


1. kolo: 14. 9. 2019 – 15. 9. 2019

Dobrá Voda – TJ Sokol Římov VCHS  2 : 5
Honsa J., Volavka V. – Kollár M. 2, Schausberger V. 2, Fuxa J.

Plav „B“ – FIREPORT „B“  5 : 4  s. n.
Kocourek L. 3, Tácha P., Kopic P. – Petrášek R. 3, Bárta J.

TJ Nové Vráto – Čejkovice „B“  5 : 8
Frydrych M. 3, Pikal V., Štrob F. – Brož K. 3, Tomandl R. 2, Bláha V., Švec J., Weber V.

Samson – Motorfans  9 : 2
Lenc T. 2, Baloun M., Hakl Frederic, Moudrý L., Novák K., Rousek V., Smudek M., Vostracký J. – Rajdl D. Špírek M.

Vltava Warriors – Flying Elephants-TSTV  6 : 4
Svitač J. 3, Plojhar J. 2, Janda P. – Kočer M. 3, Beneš M.