Vítejte na hokejbalových stránkách

Asociace hokejbalových klubů České republiky

 
16. kolo: 4. 2. – 5. 2. 2023

Patrioti Staré Hodějovice - Monkeys  5 : 3
Pitra J. 3, Navrátil V., Šulista M. – Čada M., Mykhaylyshyn B., Pikal V.

Sokol Římov – Zliv  4 : 11
Fuxa J., Kollár M., Schausberger V., Štrob F. – Pícha F. 4, Mrázek P. 3, Čipera J. 2, Bandík M., Mach A.

Flying Elephants-TSTV – Apache „B“  3 : 7
Hrouda P. 2, Kočer M. – Štěpánek J. 4, Justin J., Kaše P., Patrovský M.

Vltava Warriors - Včelná  3 : 11
Děkan M., Nováček J., Sedláček D. – Tondl D. 3, Kouba D. 2, Novák J. 2, Novák T. 2, Polančík L., Pražák V.

Sokol Římov – Patrioti Staré Hodějovice  5 : 4dohrávka 6. kola
Schausberger V. 3, Kollár M. 2 – Pajerský P. 2, Jungwirth J., Navrátil V.


15. kolo: 28. 1. – 29. 1. 2023

Monkeys – Sokol Římov  5 : 3
Baloun M., Čada M., Jindra J., Mykhaylyshyn B., Novák K. – Kohout T., Kollár M., Schausberger V.

Apache „B“ – Vltava Warriors  4 : 2
Štěpánek J. 2, Borovka J., Kaše P. – Nováček J., Svitač J.

Zliv – Flying Elephants-TSTV  4 : 3 s. n.
Albert T., Egner I. (+ rozh. s.n.), Pícha F. – Hrouda P. 2, Gajdoš L.

Včelná – Patrioti Staré Hodějovice  9 : 3
Novák T. 5, Kouba D., Kouba T., Šálek V., Tondl D. – Kutheil V., Novotný Matyáš, Šulista M.


Dohrávky 21. – 22. 1. 2023

Monkeys – Vltava Warriors  16 : 1dohrávka 12. kola
Baloun M. 4, Frydrych M. 4, Novák K. 4, Mykhaylyshyn B. 3, Maurenz M. – Sedláček D.

Apache „B“ – Patrioti Staré Hodějovice  6 : 2dohrávka 13. kola
Štěpánek J. 4, Justin Jan, Kaše P. – Novák J., Šulista M.


13. kolo: 14. 1. – 15. 1. 2023

Zliv - Monkeys  1 : 7
Pícha F. – Lacina D. 3, Baloun M. 2, Čada M., Frydrych M.

TJ Sokol Římov VCHS – Vltava Warriors  11 : 2
Hoch Š. 7, Kollár M. 2, Kohout T., Nový P. – Plojhar J. 2

Flying Elephants-TSTV – Včelná  4 : 14
Nešvera P. 2, Hrouda P., Kočer M. – Novák T. 7, Tondl D. 3, Kouba T., Novák J., Pražák V., Šálek R.

Apache „B“ – Patrioti Staré Hodějovice - přeloženo na neděli 22. 1. 2023 od 11:30 h. na Dobré Vodě


14. kolo: 7. 1. – 8. 1. 2023

Monkeys - Flying Elephants-TSTV  9 : 4
Baloun M. 4, Čada M., Frydrych M., Mykhalyshyn B., Novák K., Procházka P. – Hrouda P. 2, Kočer M., Nešvera P.

Patrioti Staré Hodějovice  - TJ Sokol Římov VCHS  7 : 5
Pitra J. 3, Pajerský P. 2, Novotný Milan, Peza D. – Kollár M. 2, Maršík P., Strejček Z., Štrob F.

Zliv – Vltava Warriors  13 : 3
Pícha F. 8, Bušta F. 2, Albert T., Egner I., Štěpán L. – Sedláček D. 2, Rada V.

Včelná – Apache „B“  6 : 5
Novák T. 3, Tondl D. 2, Kouba D. – Němeček V. 2, Justin Jan, Kaše P., Štěpánek J.


12. kolo: 10. 12. – 11. 12. 2022

Flying Elephants-TSTV - Apache „B“  5 : 6
Kočer M. 2, Formánek M., Hrouda P., Nešvera P. – Eliáš D. 3, Patrovský M., Prokeš L., Štěpánek J.

TJ Sokol Římov VCHS - Včelná  2 : 10
Kollár M., Strejček Z. – Kouba T. 2, Novák J. 2, Novák T. 2, Tondl D. 2, Polančík L., Zewel P.

Patrioti Staré Hodějovice – Zliv  3 : 1
Linhart T., Novák J., Novák T. – Pícha F.

Zliv - Patrioti Staré Hodějovice  5 : 4  p. p.dohrávka 5. kola
Pícha F. 2, Bušta F., Čipera J., Mach A. – Novák F. 2, Kutheil V., Novotný Milan

Monkeys - Vltava Warriors - přeloženo na neděli 22. 1. 2023 od 10:00 h. na Dobré Vodě


11. kolo: 3. 12. – 4. 12. 2022

Apache „B“ – Sokol Římov  6 : 1
Svoboda M. 2, Bárta R., Němeček V., Prokeš L., Štěpánek J. – Kollár M.

Včelná – Zliv  4 : 6
Kouba T. 2, Novák T., Polančík L. – Pícha F. 3, Bušta F., Čipera J., Jíša B.

Vltava Warriors – Flying Elephants-TSTV - přelož. na sobotu 11. 2. 2023 od 9:00 h. v Čejkovicích

Patrioti Staré Hodějovice – Monkeys - přelož. na neděli 12. 2. 2023 od 10:00 h. ve St. Hodějovicích


10. kolo: 26. 11. – 27. 11. 2022

Vltava Warriors – Patrioti Staré Hodějovice  4 : 5
Nováček J. 2, Sedláček D., Vránek P. – Pajerský P. 2, Jungwirth J., Navrátil V., Novák F.

Sokol Římov – Flying Elephants-TSTV  14 : 10
Hoch Š. 7, Kukačka F. 3, Jánský R., Kollár M., Schausberger V., Strejček Z. – Kočer M. 4, Hrouda P. 3, Hajný P., Kubík M., Nešvera P.

Včelná – Monkeys  10 : 4
Novák T. 5, Tondl D. 3, Kouba D., Novák J. – Baloun M. 2, Maurenz M., Pikal V.

Zliv – Apache „B“  3 : 4
Pícha F. 2, Mach A. – Patrovský M. 3, Eliáš D.

Monkeys – Patrioti Staré Hodějovice  4 : 5  s. n. – dohrávka 4. kola
Maurenz T. 2, Jindra J., Lacina D. – Navrátil V. 3, Jungwirth J., Franko M.


9. kolo: 19. 11. – 20. 11. 2022

Včelná – Vltava Warriors  2 : 3
Novák J., Polančík L. – Čapek L., Sedláček D., Vránek P.

Sokol Římov – Zliv  13 : 3
Hoch Š. 6, Štrob F. 3, Fuxa J., Jánský R. Kohout T., Schausberger V. – Kalina M. 2, Albert T.

Flying Elephants-TSTV – Patrioti Staré Hodějovice  5 : 4  p. p.
Hrouda P. 2, Kočer M. 2, Dvořák M. – Jungwirth J., Navrátil V., Novák J. Novotný Matyáš

Apache „B“ – Monkeys  přeloženo na sobotu 17. 12. 2022 od 12:30 hod. na Dobré Vodě


8. kolo: 12. 11. – 13. 11. 2022

Patrioti Staré Hodějovice - Včelná  7 : 4
Franko M. 2, Jungwirth J., Kutheil V., Linhart T., Novák J., Novotný M. – Novák T. 3, Pražák V.

Vltava Warriors – Apache „B“  6 : 4
Jiran Marcel 2, Nováček J. 2, Janda P., Vránek P. – Eliáš D. 3, Jílek Š.

Monkeys – Sokol Římov  přeloženo na sobotu 21. 1. 2023 od 10:30 hod. na Dobré Vodě

Zliv – Flying Elephants-TSTV  přeloženo na sobotu 21. 1. 2023 od 14:30 hod. v Čejkovicích


7. kolo: 5. 11. – 6. 11. 2022

Monkeys - Zliv  10 : 1
Maurenz M. 2, Novák K. 2, Pikal L. 2, Frydrych M., Jindra J., Maurenz T., Procházka P. – Bušta F.

Patrioti Staré Hodějovice – Apache „B“  3 : 0
Novák J., Novák F., Peza D.

Vltava Warriors – Sokol Římov  3 : 6
Plojhar J. 2, Jiran Miroslav – Schausberger V. 4, Hoch Š., Jánský R.

Včelná – Flying Elephants-TSTV  4 : 5
Polančík L., Šálek R., Šálek V., Tondl D. – Hrouda P. 2, Dvořák M., Gajdoš L., Kočer M.


Dohrávky: 29. 10. – 30. 10. 2022

Monkeys - Apache „B“  7 : 3    (dohrávka 2. kola)
Baloun M. 2, Frydrych M. 2., Novák K., Lacina D., Maurenz M. – Bárta R., Patrovský M., Štěpánek J.


6. kolo: 22. 10. – 23. 10. 2022

Apache „B“ - Včelná  4 : 5
Bárta R., Candra P., Hlubocký P., Štěpánek J. – Novák T. 4, Polančík L.

Flying Elephants-TSTV - Monkeys  4 : 7
Dvořák M., Formánek M., Hrouda P., Kočer M. – Frydrych M. 2, Maurenz T. 2, Novák K. 2, Mykhaylyshyn B.

Vltava Warriors - Zliv  8 : 7 s. n.
Sedláček D. 2, Svitač J. 2, Janda P., Plojhar J. (+ rozh. nájezd), Vránek P. – Mach A. 2, Pícha F. 2, Albert P., Bušta F., Staněk J.  

Sokol Římov VCHS – Patrioti Staré Hodějovice  přeloženo na sobotu 19. 11. od 12:00 h. v Plavu


5. kolo: 15. 10. – 16. 10. 2022

Včelná - Sokol Římov  5 : 6
Kouba T. 2, Novák T. 2, Kouba D. – Hoch Š. 3, Schausberger V. 2, Kollár M.

Apache „B“ - Flying Elephants-TSTV  3 : 6
Borovka J. 2, Štěpánek J. – Hrouda P. 2, Marek V. 2, Beneš M., Kočer M.

Vltava Warriors - Monkeys  4 : 3
Jiran Miroslav 2, Sedláček D. 2 – Baloun M., Frydrych M., Maurenz M.

Zliv – Patrioti Staré Hodějovice  přeloženo na sobotu 29. 10. od 13:00 h. v Čejkovicích


4. kolo: 8. 10. – 9. 10. 2022

Sokol Římov - Apache „B“  1 : 3
Kollár M. – Svoboda M. 2, Kaše P.

Flying Elephants-TSTV – Vltava Warriors  9 : 5
Kočer M. 5, Hrouda P. 2, Gajdoš L., Nešvera P. – Bárta J., Plojhar J., Rada V., Sedláček D., Vránek P.

Zliv - Včelná  2 : 5
Albert P., Bušta F. – Novák T. 3, Kouba T., Pavlík D.

Monkeys – Patrioti Staré Hodějovice  přeloženo na sobotu 26. 11. od 8:40 h. na Dobré Vodě


3. kolo: 1. 10. – 2. 10. 2022

Apache „B“ – Zliv  2 : 9
Vítovec L. 2 – Pícha F. 5, Čipera J. 3, Mrázek P.

Patrioti Staré Hodějovice – Vltava Warriors  4 : 3
Kutheil V. 2, Novák J., Pajerský P. – Vránek P. 2, Svitač J.

Monkeys - Včelná  11 : 2
Maurenz M. 3, Baloun M. 2, Frydrych M. 2, Novák K. 2, Jindra J., Maurenz T.

Flying Elephants TSTV – Sokol Římov  5 : 9
Nešvera P. 2, Formánek M., Hrouda P., Marek V. – Drančák S. 4, Hoch Š. 3, Kollár M., Nový P.


2. kolo: 24. 9. – 25. 9. 2022

Zliv- Sokol Římov  5 : 0 kont.

Patrioti Staré Hodějovice – Flying Elephants-TSTV  6 : 2
Novák Jan 2, Novotný Milan 2, Kutheil V., Peza D. – Formánek M., Nešvera P.

Vltava Warriors - Včelná  2 : 3
Nováček J., Sedláček D. – Novák T. 3

Monkeys - Apache „B“  přeloženo, termín bude stanoven


1. kolo: 17. 9. – 18. 9. 2022

Apache „B“ – Vltava Warriors  0 : 4
Janda P., Plojhar J., Rada V., Vránek P.

Sokol Římov - Monkeys  3 : 12
Strejček Z. 2, Schausberger V. – Jindra J. 4, Frydrych M. 2, Pikal V. 2, Baloun M., Maurenz T., Novák K.

Včelná – Patrioti Staré Hodějovice  4 : 1
Novák T. 2, Pavlík D., Šálek V. – Jungwirth J.

Flying Elephants-TSTV - Zliv  4 : 6
Beneš M. 2, Hrouda M. 2 – Bušta F. 2, Pícha F. 2, Albert P., Mach A.