Vítejte na hokejbalových stránkách

Asociace hokejbalových klubů České republiky

 
16. kolo: 4. 2. – 5. 2. 2023

Napalm Podeřiště - Jaguars Č. B.  3 : 1
Bílý J., Fousek J., Vondrka R. – Hlaváč D.

Perla - Dragons Č. B.  5 : 1
Duda F. 2, Kamlach M. 2, Kaňa P. – Medula Z.

Dasný – Dobrá Voda  2 : 3
Beneš D., Hovorka V. – Klimeš L., Říha P., Volavka V. ml.

Dobrá Voda – Bojler  10 : 220. kolo
Volavka V. ml. 4, Volavka V. 2, Honsa J., Horejš M., Klimeš L., Placek Pavel – Hajný D., Lejčko J. ml.


15. kolo: 28. 1. – 29. 1. 2023

Dragons Č. B. – Bojler  3 : 4 p. p.
Carva D., Jirovský T., Medula Z. – Gajdoš D. 2, Bartoš R., Kindl M.

Jaguars Č. B. – Dobrá Voda  5 : 3
Hlaváč D. 4, Vařák D. – Klimeš L. 3

Perla - Dasný  4 : 8
Kaňa P. 3, Kouřil T. – Beneš D. 2, Novotný Š. 2, Šustr J. 2, Caletka M., Caletka P.

Jaguars Č. B. – Dasný  3 : 6  - dohrávka 6. kola
Kafka M. 2, Mráz L. – Šustr J. 2, Novák P., Novotný Š., Petrášek M., Radouch D.


14. kolo: 21. 1. – 22. 1. 2023

Jaguars Č. B. – Perla  3 : 5
Frčka M. 2, Turinský L. – Kamlach M. 2, Kaňa P. 2, Kouřil T.

Napalm Podeřiště – Dobrá Voda  7 : 4
Plojhar T. 4, Valenta P. 2, Fousek J. – Placek Pavel 2, Klimeš L., Volavka V.

Dasný – Bojler  - odloženo na neděli 5. 3. 2023 od 9:00 hod. v Čejkovicích


13. kolo: 14. 1. – 15. 1. 2023

Dragons Č. B. – Dasný  4 : 1
Carva D. 3, Medula Z. – Novotný Š.

Jaguars Č. B. – Bojler  9 : 2
Hlaváč D. 3, Frčka M. 2, Milisdörfer L. 2, Mráz L., Turinský L. – Gajdoš D., Hajný M.

Napalm Podeřiště - Perla  6 : 0
Valenta P. 4, Dočekal Z., Vincik P.

Perla – Napalm Podeřiště  4 : 6 dohrávka 7. kola
Kamlach M., Kaňa P., Kouřil T., Nechvátal D. – Fousek J. 2, Šilhán P. 2, Růžička J., Valenta P.


21. kolo: 7. 1. – 8. 1. 2023

Dragons Č. B. - Napalm Podeřiště  1 : 2
Carva D. – Dočekal Z., Dyba D.

Dobrá Voda – Dasný  8: 3
Krlín P. 3, Jungwirt D., Klimeš L., Placek Pavel, Šteyer J., Volavka V. – Novotný Š. 3

Bojler - Perla  5 : 0 kont.
hosté se nedostavili k utkání


12. kolo: 10. 12. – 11. 12. 2022

Napalm Podeřiště – Dasný  9 : 3
Plojhar T. 2, Vincik P. 2, Dyba D., Fousek J., Kümmel J., Plojhar O., Růžička J. – Caletka P. 2, Kroupa Š.

Jaguars Č. B. – Dragons Č. B.  7 : 3
Vacek D. 3, Turinský L. 2, Anděl T., Stiskala J. – Němec Jindřich 2, Carva D.

Perla – Dobrá Voda  2 : 6
Kamlach M., Kouřil T. – Honsa P. 2, Klimeš L., Lenc T., Placek Pavel, Zikmunda J.


11. kolo: 3. 12. – 4. 12. 2022

Bojler – Dobrá Voda  2 : 6
Bartoš R., Hajný M. – Klimeš L. 2, Lenc T. 2, Říha P. 2

Jaguars Č. B. – Napalm Podeřiště  11 : 4
Mráz L. 5, Hlaváč D. 3, Frčka M. 2, Anděl T. – Plojhar T. 2, Růžička J. 2

Dragons Č. B. – Perla  3 : 4  s. n.
Carva D. 2, Nováček F. – Duda F. 2, Kaňa P. 2


10. kolo: 26. 11. – 27. 11. 2022

Bojler – Napalm Podeřiště  3 : 4  p. p.
Affenzeller M., Hajný D., Kindl M. – Plojhar T. 2, Burda J., Dyba D.

Dragons Č. B. – Dobrá Voda  2 : 3
Carva D., Růžička D. – Říha P., Volavka V., Zikmunda J.

Dasný – Jaguars Č. B.  0 : 5
Hlaváč D. 4, Turinský L.


9. kolo: 19. 11. – 20. 11. 2022

Dobrá Voda – Jaguars Č. B.  8 : 6
Klimeš L. 4, Horejš M., Krlín P., Placek Pavel, Říha P. – Mráz L. 4, Hlaváč D., Turinský L.

Bojler – Dragons Č. B.  13 : 2
Hajný D. 4, Gajdoš D. 3, Lejčko J. 3, Brož V., Kindl M., Kocourek M. – Medula Z. 2

Dasný – Perla  4 : 6
Caletka P., Kocián J., Šustr J., Tušl J. – Kaňa P. 4, Duda F., Kamlach M.


8. kolo: 12. 11. – 13. 11. 2022

Perla – Jaguars Č. B.  2 : 8
Duda F., Kouřil T. – Hlaváč D. 2, Vařák D. 2, Adam M., Frčka M., Turinský L., Vacek D.

Bojler - Dasný  8 : 3
Lejčko J. 2, Bartoš R., Brož V., Gebelt J., Kindl M., Novák V., Šimánek J. – Brož P., Kocián J., Radouch D.

Dobrá Voda – Napalm Podeřiště  5: 1
Nekola P. 2, Buchal T., Lenc T., Říha P. – Bílý J.


7. kolo: 5. 11. – 6. 11. 2022

Bojler – Jaguars Č. B.  4 : 3
Lejčko J. 2, Kindl M., Novák V. – Kafka M. 2, Turinský L.

Dasný – Dragons Č. B.  2 : 5
Kocián J., Tušl J. – Němec J. 2, Růžička D. 2, Blažek M.

Dobrá Voda – Dragons Č. B.  3: 2 – dohrávka 6. kola
Horejš M., Klimeš L., Placek Petr – Nováček F., Růžička D.

Perla – Napalm Podeřiště   přeloženo na sobotu 17. 12. 2022 od 10:30 hod. v Čejkovicích


Předehrávky 20. kola: 29. 10. – 30. 10. 2022

Nap. Podeřiště – Dragons  1 : 5 
Valenta P. – Carva D., Medula Z., Němec J., Nováček F., Růžička D.

Bojler – Perla  4 : 1  
Affenzeller M., Gajdoš D., Gebelt J., Lejčko J. – Kouřil T.

Dasný – Dobrá Voda  přeloženo na neděli 5. 2. 2023 od 9:00 hod. v Čejkovicích

6. kolo: 22. 10. – 23. 10. 2022

Dobrá Voda – Dragons Č. B.  přeloženo na sobotu 5. 11. od 12:00 h. na Dobré Vodě u Č. B.

Jaguars Č. B. - Dasný  přeloženo na sobotu 17. 12. od 9:00 h. v Čejkovicích

Napalm Podeřiště - Bojler  přeloženo na sobotu 11. 2. 20223 od 10:30 h. v Čejkovicích


5. kolo: 15. 10. – 16. 10. 2022

Dobrá Voda - Napalm Podeřiště  8 : 2
Placek Petr 3, Horejš M., Klimeš L., Nekola Pavel, Porkristl M., Říha P. – Fousek J., Nechutný O.

Jaguars Č. B. - Perla  10 : 3
Hlaváč D. 4, Turinský L. 3, Frčka M., Mamula K., Vacek D. – Kouřil T. 2, Kaňa P.

Bojler – Dasný  přeloženo na sobotu 10. 12. od 12:00 h. na Dobré Vodě


4. kolo: 8. 10. – 9. 10. 2022

Napalm Podeřiště - Dragons Č. B.  4 : 2
Plojhar T. 2, Fousek J., Vondrka R. – Blažek M., Carva D.

Perla – Bojler  7 : 4
Kaňa P. 2, Kouřil T. 2, Hovorka P., Macháček D., Miesbauer J. – Bartoš R. 2, Gebelt J., Lejčko J.

Dasný – Dobrá Voda  0 : 12
Honsa P. 2, Klimeš L. 2, Nekola Pavel 2, Volavka V. 2, Honsa J., Placek Pavel, Placek Petr, Šteyer J.


3. kolo: 1. 10. – 2. 10. 2022

Dragons Č. B. - Perla  3 : 4
Carva D. 3 – Kamlach M., Kaňa P., Kouřil T., Svitač Z.

Dobrá Voda – Bojler  5 : 1
Horejš M. 2, Jungwirt D., Klimeš L., Placek Pavel – Gebelt D.

Napalm Podeřiště - Jaguars Č. B  3 : 7
Růžička J. 2, Plojhar T. – Anděl T., Frčka M., Hlaváč D., Mráz L., Šustr O., Turinský L., Vacek D.


2. kolo: 24. 9. – 25. 9. 2022

Perla – Dobrá Voda  3 : 10
Kouřil T. 2, Kaňa P. – Placek Pavel 2, Vaňas M. 2, Volavka V. 2, Jungwirt D., Honsa J., Lenc T., Říha P.

Jaguars Č. B. – Dragons Č. B.  4 : 2
Frčka M. 2, Hlaváč D., Kafka M. – Carva D., Nováček F.

Dasný – Napalm Podeřiště  4 : 2
Bárta V., Kocián J., Novotný Š., Tušl J. – Plojhar T. 2


1. kolo: 17. 9. – 18. 9. 2022

Dragons Č. B. - Bojler  5 : 3
Carva D. 3, Nováček F. 2 – Affenzeller M., Gebelt D., Lejčko J.

Dobrá Voda – Jaguars Č. B.  6 : 5 p. p.
Placek Pavel 3, Jungwirt D., Lenc T., Volavka V. - Anděl T. 2, Hlaváč D., Milisdörfer L., Turinský L.

Perla – Dasný  přeloženo na sobotu 26. 11. 2022 od 9:00 hod. v Čejkovicích