AHbK ČR

Asociace hokejbalových klubů České republiky

Rozpis utkání 3. ligy 2018/2019

Kolo Hřiště Den Datum Čas Domácí Hosté 2. rozhodčí
1. Čejkovice So 29.09.18 13:00 FIREPORT B Dragons FIREPORT
1. Čejkovice Ne 30.09.18 09:00 Jaguars Dasný Vráto "B"
1. Čejkovice Ne 30.09.18 10:20 Nap. Podeřiště Dříteň Vráto "B"
1. D. Voda Ne 30.09.18 14:20 Apache Hůry Bojler AZ Energie
               
2. Čejkovice So 06.10.18 11:40 Dříteň Jaguars Motorfans
2. Čejkovice So 06.10.18 15:40 Dragons Nap. Podeřiště Čejkov. "A"
2. Plav So 06.10.18 11:00 Bojler FIREPORT B Cardiax
2. D. Voda Ne 07.10.18 12:00 Apache Hůry Dasný Libníč
               
3. Čejkovice So 13.10.18 12:40 FIREPORT B Apache Hůry Samson
3. Čejkovice Ne 14.10.18 12:40 Nap. Podeřiště Bojler FE-TSTV
3. Čejkovice Ne 14.10.18 14:00 Jaguars Dragons FE-TSTV
3. Čejkovice Ne 14.10.18 15:20 Dasný Dříteň FE-TSTV
               
4. Čejkovice So 20.10.18 09:00 Dragons Dasný Vltava
4. Čejkovice So 20.10.18 10:20 FIREPORT B Nap. Podeřiště Vltava
4. Plav So 20.10.18 13:00 Bojler Jaguars Hurican
4. D. Voda Ne 21.10.18 12:40 Apache Hůry Dříteň Libníč
               
5. Čejkovice So 03.11.18 11:40 Dříteň Dragons Čejkov. "B"
5. Čejkovice Ne 04.11.18 10:20 Jaguars FIREPORT B Čejkov. "A"
5. Čejkovice Ne 04.11.18 11:40 Nap. Podeřiště Apache Hůry Čejkov. "A"
5. Čejkovice Ne 04.11.18 13:00 Dasný Bojler Čejkov. "A"
               
6. Plav So 10.11.18 14:20 Bojler Dříteň Včelná "B"
6. Čejkovice Ne 11.11.18 09:00 Dasný FIREPORT B FE-TSTV
6. Čejkovice Ne 11:11:18 11:40 Nap. Podeřiště Jaguars FE-TSTV
6. D. Voda Ne 11.11.18 14:00 Apache Hůry Dragons AZ Energie
               
7. Čejkovice So 17.11.18 11:40 Dříteň FIREPORT B Vráto "A"
7. Plav So 17.11.18 13:00 Bojler Dragons Včelná "A"
7. Čejkovice Ne 18.11.18 10:20 Jaguars Apache Hůry Perla
7. Čejkovice Ne 18.11.18 11:40 Dasný Nap. Podeřiště Perla
               
8. Čejkovice So 24.11.18 12:40 Dříteň Nap. Podeřiště Samson
8. Čejkovice So 24.11.18 14:00 Dragons FIREPORT B Samson
8. Plav So 24.11.18 11:40 Bojler Apache Hůry Římov
8. Čejkovice Ne 25.11.18 13:40 Dasný Jaguars Čejkov. "C"
               
9. Čejkovice So 01.12.18 10:20 FIREPORT B Bojler Panthers
9. Čejkovice Ne 02.12.18 08:40 Dasný Apache Hůry Čejkov. "C"
9. Čejkovice Ne 02.12.18 12:40 Nap. Podeřiště Dragons Čejkov. "B"
9. Čejkovice Ne 02.12.18 14:00 Jaguars Dříteň Čejkov. "B"
               
10. Čejkovice So 08.12.18 12:40 Dragons Jaguars Vráto "A"
10. Čejkovice So 08.12.18 14:00 Dříteň Dasný Vráto "A"
10. Plav So 08.12.18 10:00 Bojler Nap. Podeřiště Plav "B"
10. D. Voda Ne 09.12.18 12:00 Apache Hůry FIREPORT B AZ Energie
               
11. Čejkovice So 05.01.19 11:20 Dříteň Apache Hůry Motorfans
11. Čejkovice Ne 06.01.19 09:00 Dasný Dragons Panthers
11. Čejkovice Ne 06.01.19 10:20 Jaguars Bojler Panthers
11. Čejkovice Ne 06.01.19 11:40 Nap. Podeřiště FIREPORT B Čejkov. "C"
               
12. Čejkovice So 12.01.19 10:20 FIREPORT B Jaguars Vltava
12. Čejkovice So 12.01.19 11:40 Dragons Dříteň Vráto "B"
12. Plav So 12.01.19 11:40 Bojler Dasný Hurican
12. D. Voda Ne 13.01.19 14:00 Apache Hůry Nap. Podeřiště AZ Energie
               
13. Čejkovice So 19.01.19 11:20 Dříteň Bojler Dynamo
13. Čejkovice So 19.01.19 12:40 FIREPORT B Dasný Dynamo
13. Čejkovice So 19.01.19 14:00 Dragons Apache Hůry Dynamo
13. Čejkovice Ne 20.01.19 12:40 Jaguars Nap. Podeřiště Čejkov. "B"
               
14. Čejkovice So 26.01.19 10:20 Dragons Bojler Čejkov. "A"
14. Čejkovice So 26.01.19 11:40 FIREPORT B Dříteň Čejkov. "A"
14. D. Voda Ne 27.01.19 12:40 Apache Hůry Jaguars AZ Energie
14. Čejkovice Ne 27.01.19 11:40 Nap. Podeřiště Dasný FIREPORT
               
15. Čejkovice So 09.02.19 11:40 Nap. Podeřiště FIREPORT "B"  
15. Čejkovice Ne 10.02.19 10:20 Dasný Bojler  
15. Čejkovice Ne 10.02.19 11:40 Dříteň Jaguars  
15. D. Voda Ne 10.02.19 09:00 Apache Hůry Dragons  
               
16. Čejkovice So 16.02.19 11:40 FIREPORT "B" Apache Hůry  
16. Čejkovice So 16.02.19 13:00 Dragons Dasný  
16. Plav So 16.02.19 14:20 Bojler Dříteň  
16. Čejkovice Ne 17.02.19 11:40 Jaguars Nap. Podeřiště  
    S/N 23./24.02.19        
17. Čejkovice So 02.03.19 10:20 Dříteň FIREPORT "B"  
17. D. Voda Ne 03.03.19 13:40 Apache Hůry Bojler  
17. Čejkovice Ne 03.03.19 10:20 Dasný Jaguars  
17. Čejkovice Ne 03.03.19 11:40 Nap. Podeřiště Dragons  
               
18. Čejkovice So 09.03.19 10:00 Dragons Dříteň  
18. Čejkovice So 09.03.19 11:20 FIREPORT "B" Dasný  
18. Plav So 09.03.19 14:20 Bojler Nap. Podeřiště  
18. Čejkovice Ne 10.03.19 13:00 Jaguars Apache Hůry