AHbK ČR

Asociace hokejbalových klubů České republiky

Rozpis utkání 3. ligy - skupiny "B" 2019/2020

Kolo Hřiště Den Datum Čas Soutěž Domácí Hosté
2. Čejkovice So 21.09. 19 10:20 3. liga  B Perla Dragons ČB
2. Plav So 21.09. 19 10:20 3. liga  B Včelná B Nap. Podeřiště
2. Čejkovice Ne 22.09. 19 11:40 3. liga  B Dasný Budweis
               
3. Čejkovice Ne 29.09. 19 11:20 3. liga  B Nap. Podeřiště Dragons ČB
3. Čejkovice Ne 29.09. 19 12:40 3. liga  B Dasný Perla
3. Plav Ne 29.09. 19 13:00 3. liga  B Budweis Včelná B
               
4. Čejkovice So 05.10. 19 09:00 3. liga  B Perla Včelná B
4. Čejkovice So 05.10. 19 12:20 3. liga  B Dragons ČB Dasný
4. Čejkovice Ne 06.10. 19 11:40 3. liga  B Nap. Podeřiště Budweis
               
5. Plav So 12.10. 19 11:40 3. liga  B Včelná B Dragons ČB
5. Čejkovice Ne 13.10. 19 11:40 3. liga  B Dasný Nap. Podeřiště
5. Plav Ne 13.10. 19 12:00 3. liga  B Budweis Perla
               
6. Čejkovice So 19.10. 19 12:20 3. liga  B Dragons ČB Budweis
6. Čejkovice Ne 20.10. 19 11:40 3. liga  B Nap. Podeřiště Perla
6. Čejkovice Ne 20.10. 19 14:20 3. liga  B Dasný Včelná B
               
1. Plav So 26.10. 19 09:00 3. liga  B Včelná B Perla
1. Čejkovice Ne 27.10. 19 09:00 3. liga  B Dasný Dragons ČB
1. Plav Ne 27.10. 19 11:00 3. liga  B Budweis Nap. Podeřiště
               
7. Čejkovice So 02.11. 19 10:20 3. liga  B Perla Nap. Podeřiště
7. Plav So 02.11. 19 11:40 3. liga  B Včelná B Dasný
7. Plav Ne 03.11. 19 13:20 3. liga  B Budweis Dragons ČB
               
8. Čejkovice So 09.11. 19 14:00 3. liga  B Dragons ČB Perla
8. Plav Ne 10.11. 19 12:20 3. liga  B Budweis Dasný
8. Čejkovice Ne 10.11. 19 14:00 3. liga  B Nap. Podeřiště Včelná B
               
9. Čejkovice So 16.11. 19 09:00 3. liga  B Perla Dasný
9. Čejkovice So 16.11. 19 13:00 3. liga  B Dragons ČB Nap. Podeřiště
9. Plav Ne 17.11. 19 12:00 3. liga  B Včelná B Budweis
               
10. Čejkovice So 23.11. 19 10:20 3. liga  B Perla Budweis
10. Čejkovice So 23.11. 19 13:00 3. liga  B Dragons ČB Včelná B
10. Čejkovice Ne 24.11. 19 11:40 3. liga  B Nap. Podeřiště Dasný
               
11. Čejkovice So 07.12. 19 10:20 3. liga Perla B1 - A2
11. Čejkovice So 07.12. 19 11:40 3. liga Dasný B2 - A1
11. Čejkovice So 07.12. 19 13:00 3. liga Dragons ČB B3 - A4
11. Plav So 07.12. 19 09:00 3. liga Včelná B B4 - A3
11. Čejkovice Ne 08.12. 19 11:20 3. liga Nap. Podeřiště B5 - A5
11. Plav Ne 08.12. 19 12:00 3. liga Budweis B6 - A6
               
12. Čejkovice So 18.01. 20 11:00 3. liga Perla B1 - A3
12. Čejkovice So 18.01. 20 12:20 3. liga Dragons ČB B2 - A4
12. Plav So 18.01. 20 11:40 3. liga Včelná B B3 - A1
12. Čejkovice Ne 19.01. 20 11:20 3. liga Nap. Podeřiště B4 - A2
12. Čejkovice Ne 19.01. 20 12:40 3. liga Dasný B5 - A6
12. Plav Ne 19.01. 20 12:00 3. liga Budweis B6 - A5
               
13. D. Voda So 01.02. 20 10:20 3. liga Bojler A1 - B4
13. Čejkovice So 01.02. 20 11:40 3. liga Dříteň A2 - B3
13. Čejkovice So 01.02. 20 13:00 3. liga Jaguars ČB A3 - B2
13. St. Hoděj. Ne 02.02. 20 10:00 3. liga Patrioti St. Hod. A4 - B1
13. D. Voda Ne 02.02. 20 12:00 3. liga Apache Hůry A5 - B5
13. Čejkovice Ne 09.02. 20 09:00 3. liga Čejkovice C A6 - B6
14. Čejkovice So 15.02. 20 13:00 3. liga Jaguars ČB A1 - B1
14. Čejkovice So 15.02. 20 14:20 3. liga Dříteň A2 - B2
14. D. Voda So 15.02. 20 09:00 3. liga Bojler A3 - B3
14. St. Hoděj. Ne 16.02. 20 10:00 3. liga Patrioti St. Hod. A4 - B4
14. D. Voda Ne 16.02. 20 12:00 3. liga Apache Hůry A5 - B6
14. Čejkovice Ne 16.02. 20 09:00 3. liga Čejkovice C A6 - B5
15.   S/N 22./23.02. 20   3. liga   A1 - B3
15.   S/N 22./23.02. 20   3. liga   A2 - B4
15.   S/N 22./23.02. 20   3. liga   A3 - B1
15.   S/N 22./23.02. 20   3. liga   A4 - B2
15.   S/N 22./23.02. 20   3. liga   A5 - A6
15.   S/N 22./23.02. 20   3. liga   B5 - B6
18.   S/N 29.2./1.3. 20    3. liga   B1 - A4
18.   S/N 29.2./1.3. 20    3. liga   B2 - A3
18.   S/N 29.2./1.3. 20    3. liga   B3 - A2
18.   S/N 29.2./1.3. 20    3. liga   B4 - A1
16. Čejkovice So 07.03. 20 10:20 3. liga Perla B1 - A1
16. Čejkovice So 07.03. 20 13:00 3. liga Dragons ČB B2 - A2
16. Čejkovice Ne 08.03. 20 10:20 3. liga Dasný B3 - A3
16. Čejkovice Ne 08.03. 20 11:40 3. liga Nap. Podeřiště B4 - A4
16. Plav Ne 08.03. 20 13:00 3. liga Budweis B5 - A5
16. Plav Ne 08.03. 20 14:20 3. liga Včelná B B6 - A6
17. D. Voda So 14.03. 20 10:20 3. liga Bojler A1 - B2
17. Čejkovice So 14.03. 20 12:20 3. liga Jaguars ČB A2 - B1
17. Čejkovice So 14.03. 20 13:40 3. liga Dříteň A3 - B4
17. St. Hoděj. Ne 15.03. 20 10:00 3. liga Patrioti St. Hod. A4 - B3
17. D. Voda Ne 15.03. 20 12:00 3. liga Apache Hůry A5 - B6
17. Čejkovice Ne 15.03. 20 09:00 3. liga Čejkovice C A6 - B5