AHbK ČR

Asociace hokejbalových klubů České republiky

Výsledky 3. ligy - skupiny "B" 2019/2020

30. 11. 2019 – 1. 12. 2019 - dohrávka 3. kola

Dasný – Perla   7 : 4
Kroupa M. 2, Petrášek Miroslav 2, Hovorka V., Novotný Š., Šustr J. – Davídek P., Duda F., Hovorka P., Kouřil T.


10. kolo: 23. 11. 2019 – 24. 11. 2019

Perla - Budweis   1 : 6
Němec P. – Jančovič R. 2, Dvořák J., Homolka R., Ludvík M., Šich P.

Dragons Č. B. – Včelná „B“  1 : 4
Kaňa P. – Jinderle P. 2, Pražák S., Pražák V.

Napalm Podeřiště – Dasný   8 : 3
Plojhar T. 5, Suchý V., Šarvaic M., Šimek F. – Caletka P., Hovorka V., Kroupa M.


9. kolo: 16. 11. 2019 – 17. 11. 2019

Včelná „B“ – Budweis   0 : 12
Brož J. 3, Ludvík M. 3, Hauser R., Homolka R., Kadič F., Pecha T., Pitra V., Vaniš M.

Perla – Dasný  5 : 6
Duda F. 2, Hovorka P. 2, Davídek P. – Brož P. 2, Petrášek Miroslav 2, Šustr J., Vávra M.

Dragons Č. B. – Napalm Podeřiště   3 : 7
Blažek M., Kaňa P., Nováček F. – Plojhar T. 4, Kümmel J. 2, Lahodný J.


8. kolo: 9. 11. 2019 – 10. 11. 2019

Budweis - Dasný  10 : 3
Dvořák J. 2, Jančovič R. 2, Brož J., Homolka R., Ludvík M., Máče L., Šich P., Vaniš M. – Kroupa M., Petrášek Miroslav, Šídlo J.

Dragons Č. B. – Perla  2 : 3  s. n.
Nováček Filip 2 – Duda F., Hovorka P., Šoul Michal

Napalm Podeřiště – Včelná „B“   3 : 9
Plojhar O. ml., Plojhar T., Šimek F. – Jirovský T. 2, Pražák S. 2, Šandera K. 2, Herman M., Novák J., Pražák V.


7. kolo: 2. 11. 2019 – 3. 11. 2019

Včelná „B“ – Dasný  1 : 2
Pražák V. – Petrášek Miroslav, Šustr Jan

Budweis – Dragons Č. B.  7 : 0
Ludvík M. 3, Máče Lukáš, Hauser R., Jančovič R., Kadič F.

Perla – Napalm Podeřiště  přeloženo na sobotu 7. 12. 2019 od 10:20 hod. v Čejkovicích


Dohrávané 1. kolo: 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

Včelná „B“ - Perla  2 : 7
Herman M., Novák Jan – Duda F. 3, Šoul Michal 3, Plemátl P. ml.

Budweis – Napalm Podeřiště  14 : 0
Ludvík M. 5, Pitra V. 3, Jančovič R. 2, Brož Jan, Hauser R., Máče L., Šich P.

Dasný – Dragons Č. B.  3 : 4  s. n.
Hovorka V., Jáchym M., Novotný Š. – Nováček F. 2, Kaňa P., Růžička D.


6. kolo: 19. 10. 2019 – 20. 10. 2019

Dasný – Včelná „B“  9 : 4
Bárta V. 3, Petrášek Miroslav 3, Kroupa M. 2, Caletka P. – Jinderle P. 2, Pražák S. 2

Dragons Č. B. – Budweis  0 : 4
Brož Jan, Kadič F., Ludvík M., Vaniš M.

Napalm Podeřiště – Perla  3 : 4  s. n.
Kümmel J., Lahodný J., Plojhar O. – Hovorka P. 2, Kouřil T., Plemátl P.


5. kolo: 12. 10. 2019 – 13. 10. 2019

Včelná „B“ – Dragons Č. B.  3 : 9
Šandera K. 2, Irra F. – Kaňa P. 3, Nováček F. 3, Matoušek V., Novák J., Stiskala J.

Budweis – Perla  4 : 2
Brož J. 2, Dvořák J., Homolka R. – Plemátl P. 2

Dasný – Napalm Podeřiště  4 : 2
Jáchym M. 3, Petrášek Miroslav – Lahodný J., Šarvaic M.


4. kolo: 5. 10. 2019 – 6. 10. 2019

Perla – Včelná „B“  6 : 4
Duda F. 3, Kouřil T., Nechvátal D., Plemátl P. – Šálek V. 2, Šesták M. 2

Dragons Č. B. – Dasný  4 : 5
Kaňa P. 2, Blažek M., Němec J. – Bárta V., Caletka M., Kroupa M., Novotný Š., Petrášek M.

Napalm Podeřiště – Budweis  3 : 11
Plojhar T. 2, Kümmel J. – Ludvík M. 4, Dvořák J. 3, Kadič F. 2, Homolka R., Pecha T.


3. kolo: 28. 9. 2019 – 29. 9. 2019

Napalm Podeřiště – Dragons Č. B.  3 : 7
Plojhar T. 2, Plojhar O. ml. – Stiskala J. 2, Blažek M., Kaňa P., Novák J., Vocilka J., Volf J.

Budweis – Včelná „B“  11 : 3
Máče L. 3, Dvořák J. 2, Brož J., Kadič F., Pecha T., Pitra V., Šich P., Vokroj J. – Beníšek M., Jinderle P., Pražák V.

Dasný – Perla    přeloženo, náhradní termín bude stanoven později


2. kolo: 21. 9. 2019 – 22. 9. 2019

Perla – Dragons Č. B.  6 : 7
Kouřil T. 3, Davídek P., Duda F., Kamlach M. – Blažek M. 3, Jiran Miroslav 3, Novák Jan

Včelná „B“ – Napalm Podeřiště  8 : 4
Jinderle P. 2, Pražák S. 2, Šesták M. 2, Herman M., Pražák V. – Suchý V. 2, Plojhar O., Plojhar O. ml.

Dasný – Budweis  0 : 5
Brož Jan 2, Čech J., Homolka R., Pecha T.