Návštěvníci

Právě přítomno: 92 hostů a žádný člen

Play-Off 1. ligy

Tabulka po Play-Off

1. Lafeta
2. Plav B
3. Čejkovice B
4. Pink Panthers A
5. Rapid-Stoupa
6. Dobrá Voda B
7. Cardiax A
8. Samson
9. Dobřejovice
10. KN Interiery
11. SK Včelná
12. Zavadilka-Čakov

Finále a zápas o 3. místo

Lafeta - Plav B 3:2
Vostrácký J. ml. 2, Janeček - Šívr 2
Plav B - Lafeta 4:7
Kopic, Lonsmín, Jiříček, Vazda - Miler 3, Minks 2, Vostrácký J. ml., Dušek
Vítězem 1. ligy se stává tým Lafeta.

Pink Panthers A - Čejkovice B 0:2
Ruso, Válek

Semifinále

Čejkovice B - Plav B 3:4
Bláha V. 2, Čipera P. – Jiříček M. 2, Novotný J., Stehlík D.
Plav B - Čejkovice B 4:0
Vazda R. 2, Jiříček M., Lonsmín T.
Do finále postupuje tým Plav B.

Pink Panthers A - Lafeta 1:8
Zajíček M. – Miler J. 4, Janeček P., Vostracký J. st., Tolar F., Karl M.
Lafeta - Pink Panthers A 2:3, 1:0 v prodloužení
Novák K., Miler J. – Zajíček M., Mlčák P., Jiroušek J. Branku v prodloužení vstřelil P.Janeček.
Do finále postupuje tým Lafeta.

Čtvrtfinále

Dobrá Voda B - Pink Panthers A 1:4
Kasper M. – Jiroušek J., Mlčák P., Hála L., Lošek F.
Pink Panthers A - Dobrá Voda B 5:4
Bauer M. 2, Zajíček M., Jiroušek J., Hála L. – Volavka V. 2, Šimek J., Vacek L.
Do semifinále postupuje tým Pink Panthers A.

Rapid-Stoupa - Čejkovice B 3:6
Kouba T., Orálek A., Kočer M. – Čipera P. 3, Sedlák J. 2, Bláha V.
Čejkovice B - Rapid-Stoupa 4:6, 1:0 v prodloužení
Zavřel M. 2, Hanus J., Švec J. – Kočer M. 6. Branku v prodloužení vstřelil J.Hanus.
Do semifinále postupuje tým Čejkovice B.

Samson - Plav B 1:11
Novotný V. – Tácha M. 3, Novotný J. 2, Vazda R. 2, Jiříček M., Stehlík F., Kopic P., Matuschka P.
Plav B - Samson 6:1
Jiříček M. 2, Tácha M. 2, Novotný J., Matuschka P. – Fošum T.
Do semifinále postupuje tým Plav B.

Cardiax A - Lafeta 4:3
Pavlík J. 3, Studený J. – Miler J., Vostracký J. st., Vostracký J. ml.
Lafeta - Cardiax A 7:3, 1:0 v prodloužení
Janeček P. 3, Vostracký J. ml., Troják M., Binter A. , Vostracký J. st. – Musil P., Švepeš V. ml., Pavlík J. Branku v prodloužení vstřelil J.Vostrácky st.
Do semifinále postupuje tým Lafeta.