AHbK ČR

Asociace hokejbalových klubů České republiky

Rozpis utkání 1. ligy - skupiny "B" 2017/2018

Kolo Hřiště Den Datum Čas Soutěž Domácí Hosté
1. Plav So 23.09.17 13:00 1. liga B Fl. Eleph.-TSTV KN Interiery
1. Čejkovice Ne 24.09.17 14:20 1. liga B Čejkovice A Včelná A
1. Velešín Ne 24.09.17 10:00 1. liga B Velešín A Libníč
               
2. Plav So 30.09.17 09:00 1. liga B Plav B Včelná A
2. Plav So 30.09.17 11:40 1. liga B KN Interiery Libníč
2. Velešín Ne 01.10.17 10:00 1. liga B Velešín A Čejkovice A
               
3. Plav So 07.10.17 10:20 1. liga B Fl. Eleph.-TSTV Plav B
3. Čejkovice Ne 08.10.17 14:20 1. liga B Čejkovice A KN Interiery
3. Velešín Ne 08.10.17 10:00 1. liga B Velešín A Včelná A
               
4. Plav So 14.10.17 09:00 1. liga B KN Interiery Včelná A
4. Plav So 14.10.17 13:00 1. liga B Fl. Eleph.-TSTV Libníč
4. Velešín Ne 15.10.17 10:00 1. liga B Velešín A Plav B
               
5. D. Voda So 21.10.17 09:00 1. liga B Libníč Plav B
5. Čejkovice Ne 22.10.17 14:20 1. liga B Čejkovice A Fl. Eleph.-TSTV
5. Velešín Ne 22.10.17 10:00 1. liga B Velešín A KN Interiery
               
6. D. Voda So 28.10.17 12:20 1. liga B Libníč Čejkovice A
6. Plav So 28.10.17 09:00 1. liga B Plav B KN Interiery
6. Plav So 28.10.17 11:40 1. liga B Fl. Eleph.-TSTV Včelná A
               
7. Plav So 04.11.17 09:00 1. liga B Včelná A Libníč
7. Čejkovice Ne 05.11.17 14:20 1. liga B Čejkovice A Plav B
7. Velešín Ne 05.11.17 10:00 1. liga B Velešín A Fl. Eleph.-TSTV
               
8. D. Voda So 11.11.17 12:20 1. liga B Libníč Velešín A
8. Plav So 11.11.17 12:20 1. liga B KN Interiery Fl. Eleph.-TSTV
8. Plav Ne 12.11.17 13:00 1. liga B Včelná A Čejkovice A
               
9. D. Voda So 18.11.17 09:00 1. liga B Libníč KN Interiery
9. Čejkovice Ne 19.11.17 14:20 1. liga B Čejkovice A Velešín A
9. Plav Ne 19.11.17 11:40 1. liga B Včelná A Plav B
               
10. Plav So 25.11.17 09:00 1. liga B Plav B Fl. Eleph.-TSTV
10. Plav So 25.11.17 11:40 1. liga B KN Interiery Čejkovice A
10. Plav Ne 26.11.17 11:40 1. liga B Včelná A Velešín A
               
11. D. Voda So 02.12.17 09:00 1. liga B Libníč Fl. Eleph.-TSTV
11. Plav So 02.12.17 09:00 1. liga B Včelná A KN Interiery
11. Plav So 02.12.17 10:20 1. liga B Plav B Velešín A
               
12. Plav So 09.12.17 09:00 1. liga B Plav B Libníč
12. Plav So 09.12.17 13:00 1. liga B Fl. Eleph.-TSTV Čejkovice A
12. Plav Ne 10.12.17 10:20 1. liga B KN Interiery Velešín A
               
13. Plav So 06.01.18 10:20 1. liga B KN Interiery Plav B
13. Plav So 06.01.18 11:40 1. liga B Včelná A Fl. Eleph.-TSTV
13. Čejkovice Ne 07.01.18 14:20 1. liga B Čejkovice A Libníč
               
14. D. Voda So 13.01.18 12:20 1. liga B Libníč Včelná A
14. Plav So 13.01.18 09:00 1. liga B Plav B Čejkovice A
14. Plav So 13.01.18 13:00 1. liga B Fl. Eleph.-TSTV Velešín A