Návštěvníci

Právě přítomno: 17 hostů a žádný člen

Výsledky 2. ligy

9. - 17. kolo


17.KOLO (30. - 31.1.2016)
Samson – Velešín „A" 2:8
Hakl F., Fošum T. – Škrlant M. 2, Tichatzek A. 2, Zatloukal J. 2, Kostka J., Návara M.
Perla – Lafeta 1985 4:2
Šoul Mich. 2, Davídek P., Davídek P. ml. – Bíca V., Janeček P.
AZ Energie – TJ Dynamo Č. B. 2:8
Jelen F., Tlačil R. – Matějka R. 2, Novodvorský A. 2, Hauer J., Pekárek P., Plachta M., Vítovec L.
Munice – Čejkovice „C" 2:6
Antoš T., Pečenka P. – Valek R. 3, Švec J. 2, Imber M.

16.KOLO (23. - 24.1.2016)
Čejkovice „C" – Samson 7:3
Rotbauer J. 3, Švec J. 2, Imber P., Plášil M. – Fošum T. 2, Somr V.
Munice – Lafeta 1985 3:4
Pečenka P. 2, Antoš T. – Minks V. 3, Janeček P.
AZ Energie – Čakov-Zavadilka 8:5
Tlačil R. 3, Tůma M. 3, Jindra J., Šabatka J. – Eliáš M. 2, Placek P. 2, Vlk M. ml.
Perla - TJ Dynamo Č. B. 5:7
Šoul Martin 4, Kamlach M. – Pekárek P. 2, Dadura R., Hauer F., Hauer J., Hauser Z., Matějka R.

15.KOLO (16. - 17.1.2016)
AZ Energie – Velešín „A" 3:8
Jindra J., Tůma M., Tlačil R. – Kostka J. 2, Mikeš J. 2, Tichatzek A. 2, Návara M., Zatloukal J.
Čakov-Zavadilka – Lafeta 1985 2:5
Eliáš M., Nartovský K. – Bíca V. 2, Janeček P. 2, Minks V.
TJ Dynamo Č. B. – Čejkovice „C" 8:3
Hauer J. 3, Hnilička Z. 2, Ziegler M. 2, Novodvorský A. – Plášil M., Švec J., Zavřel D.
Samson - Munice 9:3
Hakl Frant. 2, Kunz. M. 2, Nečas F. 2, Somr V. 2, Procházka P. – Matějka P. 2, Janů P.

14.KOLO (9. - 10.1.2016)
Perla - AZ Energie 3:0
Postl R. 2, Šoul Michal
Velešín „A" – Čakov-Zavadilka 2:3
Mikeš J., Škrlant M. – Bauer J., Placek P., Vašíček M.
Lafeta - Samson 6:3
Novák K. 2, Janeček P., Laur V., Minks V., Štěpánek R. – Kubal J. 2, Nečas F.
Munice - TJ Dynamo Č. B. 6:4
Pečenka P. 3, Antoš T., Janů P., Šulista D. – Gruber F., Hauer J., Hnilička Z., Pekárek P.

13.KOLO (12. - 13.12.2015)
AZ Energie – Čejkovice „C" 1:3
Džudža E. – Švec J., Valek F., Zavřel M.
Velešín „A" - Perla 7:3
Koudelka L. 2, Zatloukal K. 2, Kostka J., Pejša M., Tichatzek A. – Kamlach M., Plemátl P., Šoul Martin
Čakov-Zavadilka - Samson 6:3
Eliáš M. 3, Ošťádal J., Petřík P., Reitinger J. – Hakl Frederic, Nečas F., Novotný V.
TJ Dynamo Č. B. – Lafeta 1985 12:3
Hnilička Z. 4, Dadura R. 2, Hauer J. 2, Plachta M. 2, Kolář A., Matějka R. – Karl M., Minks V., Tolar F.

12.KOLO (5. - 6.12.2015)
Munice - AZ Energie 3:7
Pečenka P. 2, Šulista D. - Tůma M. 2, Džudža E., Jindra J., Sedlický P., Tlačil R., Votava L.
Čejkovice „C" - Velešín „A" 6:2
Zavřel M. 3, Lávička P., Plášil M., Zavřel D. – Hrdý B., Klevcov M.
Samson – TJ Dynamo Č. B. 2:6
Hakl Frederic, Nečas F. – Hauer J. 2, Gruber F., Hnilička Z., Matějka R., Plachta M.
Perla – Čakov-Zavadilka 3:10
Davídek P. ml., Plemátl P., Šoul Michal – Placek P. 3, Reitinger J. 3, Eliáš M. 2, Nartovský K. 2

11.KOLO (28. - 29.11.2015)
AZ Energie – Lafeta 1985 2:5
Jindra J. 2 – Tolar F. 3, Čapek L., Minks V.
Velešín „A" - Munice 4:2
Koudelka M. 2, Jirovský T., Mezník L. – Pečenka P., Šulista D.
Čakov-Zavadilka – TJ Dynamo Č. B. 6:5
Mrkvička D. 3, Eliáš M. 2, Nartovský K. – Hnilička Z. 3, Hauer J. 2
Perla - Čejkovice „C" 3:1
Davídek P., Duda F., Šoul Martin – Imber M.

11.KOLO (21. - 22.11.2015)
Samson – AZ Energie 10:3
Česák Z. 2, Fošum T. 2, Somr V. 2, Farník J., Křivský M., Nečas F., Novotný V. – Jindra J. 2, Lavička M.
Munice - Perla 7:5
Janů P. 2, Kazar Ch., Matějka P., Pečenka P., Šťastný M., Šulista D. – Kamlach M. 2, Duda F., Plemátl P., Šoul Michal
Lafeta – Velešín „A" 1:4
Laur R. – Zatloukal K. 4
Čejkovice „C" – Čakov-Zavadilka 1:6
Rotbauer J. – Reitinger J. 2, Eliáš M., Mrkvička D., Nartovský K.

10.KOLO (14. - 15.11.2015)
Dynamo - AZ Energie 12:5
Novodvorský A. 3, Plachta M. 2, Vítovec L. 2, Hnilička Z., Kolář A., Matějka R., Pekárek P., Příhoda R. – Jindra J. 3, Džudža E., Tlačil R.
Velešín „A" - Samson 6:7
Škrlant M. 3, Kostka J. 2, Hrdý B. – Nečas F. 2, Somr V. 2, Farník J., Hakl Frant., Hakl Fred.
Čejkovice „C" - Munice 5:4
Imber M. 2, Rotbauer J. 2, Imber P. – Matějka P. 2, Šťastný M. 2
Lafeta – Perla 4:2
Janeček P., Minks V., Novák K., Tolar F. – Davídek P. ml., Šoul Martin

9.KOLO (7. - 8.11.2015)
Perla - Samson 7:3
Duda F. 2, Hovorka P., Plemátl P., Plemátl P. ml., Postl R., Pudivítr J. – Hakl Frederic 2, Somr V.
Čejkovice „C" - Lafeta 5:5
Bláha V. 2, Imber P., Lávička P., Švec J. – Novák K. 2, Bíca V., Karl M., Laur V.
Munice – Čakov-Zavadilka 3:4
Antoš T., Janů P., Kazar Ch. – Placek P. 2, Eliáš M., Nartovský K.
Velešín „A" – Dynamo 3:9
Škrlant M. 2, Koudelka M. – Hauer J. 3, Plachta M. 3, Hnilička Z. 2, Matějka R.

1. - 8. kolo


8.KOLO (31.10. - 1.11.2015)
Čakov-Zavadilka – AZ Energie 4:2
Eliáš M., Nartovský K., Placek P., Reitinger J. – Jindra J., Lavička M.
Dynamo Č. B. - Perla 3:4
Matějka R., Pekárek P., Vítovec L. – Postl R. 2, Kamlach M., Šoul Martin
Samson - Čejkovice „C" 5:13
Česák Z. 2, Hakl František, Hakl Frederic, Nečas F. – Valek R. 4, Imber P. 3, Bláha V. 2, Rotbauer J. 2, Švec J., Valek F.
Lafeta 1985 – Munice 13:3
Tolar F. 8, Frčka Marek 2, Bíca V., Janeček P., Minks V. – Matějka P., Pečenka P., Šťastný M.

7.KOLO (24. - 25.10.2015)
Velešín „A" - AZ Energie 3:5
Koudelka M., Návara M., Tichatzek A. - Tůma M. 2, Votava T. 2, Tlačil R.
Munice - Samson 4:5
Janů P. 2, Novák P., Šulista D. - Hakl Frant. 2, Hakl Fred., Nečas F., Somr V.
Čejkovice „C" - Dynamo 5:5
Zavřel M. 3, Imber M., Rotbauer J. – Hauer J. 3, Hnilička Z., Pekárek P.
Lafeta 1985 – Čakov-Zavadilka 7:1
Frčka Marek 2, Bíca V., Čapek L., Minks V., Štěpánek R., Tolar F. – Vlk M. ml.

6.KOLO (17. - 18.10.2015)
AZ Energie - Perla 2:5
Hořejší J., Jindra J. – Duda F., Kamlach M., Pudivítr J., Šíma Jan, Šoul Martin
Čakov-Zavadilka – Velešín „A" 4:2
Placek P. 3, Prais M. – Hrdý B., Koudelka M.
Dynamo - Munice 10:1
Hnilička Z. 3, Hauer J. 2, Matějka R. 2, Pekárek P. 2, Novodvorský A. – Pečenka Petr
Samson – Lafeta 1985 4:13
Somr V. 2, Kubal J., Fošum T. – Minks V. 7, Bíca V. 2, Frčka Marek, Karl M., Štěpánek R., Troják M.

5.KOLO (10. - 11.10.2015)
Čejkovice „C" - AZ Energie 0:4
Sedlický P. 3, Džudža E.
Perla – Velešín „A" 5:6
Kamlach M. 3, Davídek P. ml. 2 – Škrlant M. 3, Konrád M., Návara M., Tichatzek A.
Lafeta 1985 – TJ Dynamo ČB 4:7
Laur R. 2, Troják M. 2 – Hauer J. 2, Hnilička Z. 2, Gruber F., Novodvorský A., Pekárek P.
Samson – Čakov-Zavadilka 8:2
Somr V. 3, Farník J. 2, Hakl F., Kunz M., Novotný V. – Nartovský K., Vašíček M.

4.KOLO (3. - 4.10.2015)
AZ Energie - Munice 5:1
Tůma M. 2, Jelen F., Jindra J., Votava L. – Janů P.
Čakov-Zavadilka – Perla 4:1
Nartovský K., Placek P., Prais M., Vlk M. ml. – Duda F.
Dynamo - Samson 4:3
Gruber F., Hauer J., Hnilička Z., Novodvorský A. – Fošum T. 2, Švepeš J.
Velešín „A" – Čejkovice „C" 2:0
Škrlant M. 2

3.KOLO (26. - 27.9.2015)
Lafeta – AZ Energie 7:1
Bíca V. ml. 3, Bíca V., Laur R., Minks V., Novák K. – Votava T.
Čejkovice „C" – Perla 5:3
Krejčí T. 3, Plášil M., Rotbauer J. - Postl R. 2, Šoul Martin
Dynamo - Čakov-Zavadilka 4:1
Hauer J., Hnilička Z., Novodvorský A., Pekárek P. - Placek P.
Munice - Velešín „A" 4:4
Janů P., Matějka F., Matějka P., Pečenka P. – Kostka J. 2, Jírovský T., Pejša M.

2.KOLO (19. - 20.9.2015)
AZ Energie - Samson 3:3
Jindra J. 2, Hořejší J. – Hakl František, Hakl Frederic, Nečas F.
Perla - Munice 7:3
Davídek P. ml. 2, Postl R. 2, Kamlach M., Pudivítr J., Šoul Michal – Marek M. 2, Antoš T.
Čakov-Zavadilka – Čejkovice „C" 5:5
Nartovský K. 2, Bauer J., Eliáš M., Vlk M. ml. – Švec J. 2, Bartoš T., Bláha V., Imber P.
Velešín „A" – Lafeta 4:4
Hrdý B., Jírovský T., Pejša M., Tichatzek A. – Vostracký J. 2, Laur V., Novák K.

1.KOLO (12. - 13.9.2015)
Dynamo – Velešín „A" 4:6
Hauer J., Matějka R., Pekárek P., Příhoda R. – Koudelka M. 3, Kostka J., Mikeš J. Tichatzek A.
Samson – Perla 5:3
Somr V. 2, Česák Z., Křivský M., Nečas F. – Duda F., Kamlach M., Postl R.
Lafeta – Čejkovice „C" 7:3
Vostracký J. 3, Janeček P. 2, Čapek L., Minks V. – Rotbauer J. 2, Plášil M.
Čakov-Zavadilka – Munice 4:2
Reitinger J. 2, Bohoněk V., Placek P. – Janů P., Šulista D.