Návštěvníci

Právě přítomno: 22 hostů a žádný člen

Výsledky play off Extraligy 2016/2017

Čtvrtfinále

Čtvrtfinále play off: 18. 3. – 2. 4. 2017

Flying Elephants-TSTV - Plav „A“  2 : 11

Nešvera P. 2 – Bartizal M. 3, Tácha J. 2, Tácha M. 2, Lonsmín T., Pávek K., Tácha P., Tácha Z.

Plav „A“ - Flying Elephants-TSTV  13 : 3

Tácha M. 3, Bárta J. 2, Lonsmín P. 2, Tácha J. 2, Tácha Z. 2, Ferdan J., Pávek K. – Brejžek V., Falář D., Nešvera P.

postupuje Plav „A“ (2:0 na zápasy)

 

KN Interiery – Čejkovice „A“  2 : 6

Khuebach R., Hošna M. – Brož K. 3, Pokorný J., Weber V., Zavřel P.

Čejkovice „A“ – KN Interiery  18 : 0

Plášil K. 6, Plášil P. 4, Ruso V. 4, Brož K. 3, Imber P.

postupují Čejkovice „A“ (2:0 na zápasy)

 

Dobrá Voda – Long Cash  1 : 6

Vaňas M. – Nýdl J. 2, Benkovský A., Hlaváč D., Seidenglanz K., Vařák D.

Long Cash - Dobrá Voda  5 : 4

Čermák J. 2, Benkovský A., Božek R., Havlín S. – Honsa J., Honsa P., Krlín P., Volavka V.

postupuje Long Cash (2:0 na zápasy)

 

Hurican – Včelná „A“  3 : 4

Kamenský R., Lojka D., Suchánek R. – Šálek V. 2, Kouba T., Tondl D.

Včelná „A“ - Hurican  2 : 5

Šálek V., Tondl D. - Lojka D. 3, Suchánek R., Šicner F.

Včelná „A“ - Hurican  3 : 0

Kasper M., Kouba T., Šálek V.

Postupuje Včelná

Semifinále

Semifinále play off: 8. - 9. 4. 2017

Včelná "A" - Plav "A  2 : 14

Kouba T. 2 - Maurer O. 3, Pávek K. 3, Tácha J. 3, Ferdan J. 2, Bartizal M., Machálek D., Tácha Z.

Plav "A" - Včelná "A"  9 : 2

Tácha M. 3, Bárta J., Lonsmín P., Lonsmín T., Maurer O., Pávek K., Tácha J. - Šálek V., Němec P.

postupuje Plav "A" (2:0 na zápasy)

 

Long Cash - Čejkovice "A"  2 : 4

Čermák J., Hlaváč D. - Plášil P. 2, Brož K., Pokorný J.

Čejkovice "A" - Long Cash  11 : 2

Plášil P. 4, Plášil R. 2, Zavřel P., Brož K., Ruso V., Zavřel Z. - Hlaváč D., Studnička M.

postupují Čejkovice "A" (2:0 na zápasy)

Finále

Finále play off: 22. – 29. 4. 2017

Čejkovice „A“ - Plav „A“  0 : 1 – finále 1. zápas

Tácha Z.

Plav „A“ - Čejkovice „A“  3 : 5 – finále 2. zápas

Maurer O., Tácha J., Tácha Z. – Brož K., Jiroušek M., Plášil K., Valek R., Zavřel M.

Plav "A" - Čejkovice "A"  3 : 2 po prodloužení – finále 3. zápas

Trněný T., Tácha M., Machálek D. – Plášil K., Ruso V.

Zvítězil Plav "A" (2:1 na zápasy)

O 3. místo

Utkání o 3. místo: 23. 4. 2017

Long Cash – Včelná „A“  4 : 5 –o 3. místo (jediné utkání)

Božek R., Havlín S., Sulek J., Studnička M. – Hrádek T. 2, Jiříček M. 2, Kouba T.