Návštěvníci

Právě přítomno: 32 hostů a žádný člen

Výsledky Extraligy 2016/2017

18. kolo: 4. – 5. 3. 2017

Plav „A“ – Včelná „A“  11 : 6 

Bartizal M. 3, Ferdan J. 2, Tácha J. 2, Lonsmín P., Machálek D., Maurer O., Tácha Z. – Šálek V. 4, Jiříček M., Tondl D.

Long Cash - Čejkovice „A“  1 : 11 

Havlín S. – Brož K. 4, Zavřel M. 4, Imber P., Plášil P., Pokorný J.

TJ Dynamo Č. B. – Křenovice  7 : 8

Pekárek P. 3, Matějka R. 2, Hnilička Z., Příhoda R. – Kudláček M. 6, Pelc T., Voráček L.

Dobrá Voda – KN Interiery  3 : 4 s. n.

Javůrek M., Vaňas M., Zikmunda J. – Khuebach R. 2, Gajdoš D., Krotký M.


17. kolo: 25. – 26. 2. 2017

Flying Elephants-TSTV - Plav „A“  1 : 19

Hrouda P. – Tácha M. 6, Maurer O. 3, Tácha Z. 3, Ferdan J. 2, Lonsmín P. 2, Pávek K., Tácha J., Trněný T.

Čejkovice „A“ – Dobrá Voda  0 : 5  kont.  neoprávněný start hráče

Včelná „A“ – Long Cash  3 : 5 

Šálek V. 2, Kouba T. – Radouch L. 3, Nýdl J., Studnička M.

KN Interiery – Křenovice  5 : 0 kont.

TJ Dynamo Č. B. – Hurican  1 : 6 

Gruber F. – Šívr J. 2, Holler R., Lojka D., Mizera P.


Dohrávka a předehrávka z 19. a 20. 2. 2017

Hurican – Flying Elephants-TSTV  4 : 2

Lojka D. 2, Šívr J. 2 – Kočer M., Slezák P.

Hurican – Dobrá Voda  3 : 2  s. n.

Šívr J. 2, Lojka D. – Klimeš L., Volavka V.


16. kolo: 11. – 12. 2. 2017

Včelná „A“ – Dobrá Voda  9 : 2 

Šálek V. 6, Kouba T., Novák M., Tondl D. – Klimeš L., Krlín P.

Plav „A“ – Long Cash  7 : 1

Tácha M. 2, Ferdan J., Lonsmín P., Maurer O., Tácha Z., Trněný T. – Benkovský A.

Hurican – KN Interiery  3 : 4  s. n.  

Lojka D. 3 –Kvítek D. 3, Krotký M.

Křenovice – Čejkovice „A“  0 : 5  kont.

Flying Elephants-TSTV -  Dynamo  7 : 1

Nešvera P. 4, Hajný P., Klimeš P., Kubík M. – Matějka R.


15. kolo: 4. – 5. 2. 2017

Long Cash – Dobrá Voda  7 : 1

Čermák J. 2, Studnička M. 2, Benkovský A., Hlaváč D., Seidenglanz K. – Honsa P.

Včelná „A“ - Křenovice  5 : 2

Šálek V. 2, Kasper M., Kouba T., Tondl D. – Fidler M., Bürger V.

Čejkovice „A“ - Hurican  12 : 4

Plášil P. 4, Imber P. 3, Ruso V. 3, Plášil R., Weber V. – Kamenský R., Lojka D., Stejskal R., Šicner F.

Plav „A“ - Dynamo  10 : 4 

Tácha M. 3, Ferdan J. 2, Pávek K., Maurer O., Tácha J., Tácha Z., Trněný T. – Hauer J., Matějka R., Novodvorský A., Vítovec L.

KN Interiery – Flying Elephants-TSTV  5 : 3

Hošna P. 2, Khuebach R. 2, Gajdoš D. – Brejžek V. 2, Nešvera P.

Dobrá Voda - Čejkovice „A“  2 : 7  /dohrávka 8. kola/

Honsa P., Klimeš L. – Plášil R. 2, Ruso V. 2, Brož K., Novotný Š., Weber V.


14. kolo: 28. – 29. 1. 2017

Plav „A“ – Dobrá Voda  9 : 0

Maurer O. 2, Trněný T. 2, Ferdan J., Kopic P., Machálek D., Tácha J., Tácha Z.

Flying Elephants-TSTV - Čejkovice „A“  0 : 13

Brož K. 5, Plášil P. 3, Jiroušek M. 2, Zavřel P. 2, Plášil R.

Křenovice – Long Cash  3 : 7

Fidler M., Mikeš F., Pavlík D. – Hlaváč D. 2, Benkovský A., Čermák J., Lenc T., Studnička M., Vařák D.

Hurican - Včelná „A“  7 : 4

Eismann R. 2, Šívr J. 2, Beníšek D., Kamenský R., Lojka D. – Jiříček M., Šálek R., Šálek V., Tondl D.

Dynamo – KN Interiery  5 : 6

Hauer J. 2, Ziegler M. 2, Matějka R. – Brož V., Dohnal J., Hoffman M., Hošna P., Kvítek D., Novák V.


13. kolo: 21.  22. 1. 2017

KN Interiery – Plav „A“  0 : 5  kont.

Čejkovice „A“ - TJ Dynamo Č. B.  11 : 3

Brož K. 3, Plášil P. 3, Ruso V. 3, Jiroušek M. 2 – Novodvorský A. 2, Ziegler M.

Dobrá Voda – Křenovice  5 : 2

Honsa P., Mühlstein M., Nekola P., Vaňas M., Volavka V. – Jinek T., Jirkovský V.

Včelná „A“ - Flying Elephants-TSTV  10 : 4

Tondl D. 4, Jiříček M. 2, Hrádek T., Kouba T., Novák J., Šálek V. – Nešvera P. 3, Hajný P.

Long Cash – Hurican  9 : 3 

Lenc T. 3, Benkovský A. 2, Čermák J., Hlaváč D., Seidenglanz K., Studnička M. – Kamenský R., Šívr J., Stejskal R.


12. kolo: 14.  15. 1. 2017

Plav „A“ - Křenovice  20 : 0 

Trněný T. 4, Tácha M. 3, Tácha Z. 3, Lonsmín P. 2, Machálek D. 2, Maurer O. 2, Tácha J. 2, Ferdan J., Pávek K.

TJ Dynamo Č. B. – Včelná „A“  6 : 10

Hnilička Z. 3, Pekárek P. 3 – Hrádek T. 3, Novák M. 3, Šálek V. 2, Kouba T., Němec P.

Čejkovice „A“ – KN Interiery  13 : 3 

Brož K. 6, Plášil P. 4, Ruso V. 2, Imber P. – Kvítek D. 3

Flying Elephants-TSTV – Long Cash  2 : 16 

Brejžek V., Kočer M. – Čermák J. 4, Havlín S. 3, Radouch L. 3, Nýdl J. 2, Vařák D. 2, Lenc T., Seidenglanz K.

Hurican – Dobrá Voda 

přeloženo na Neděli 5. 3. 2017 od 10:20 hod. v Plavu


Dohrávky z 10. a 11. 12. 2016

Dobrá Voda - TJ Dynamo Č. B.  9 : 5  /dohrávka 1. kola/ 

Honsa P. 2, Honsa J. 2, Bezpalec R., Krlín P., Klimeš L., Nekola P., Porkristl M. – Hauer J. 2, Matějka R. 2, Hnilička Z.

Křenovice – KN Interiery  6 : 7  /dohrávka 8. kola/

Kudláček M. 3, Mikeš F. 2, Fidler M. – Krotký M. 4, Gebelt J., Kindl M., Kvítek D.

Long Cash – Flying Elephants-TSTV  14 : 5  /dohrávka 3. kola/

Čermák J. 5, Havlín S. 4, Švec M. 3, Lenc T., Vařák D. – Nešvera P. 2, Brejžek V., Hajný P., Slezák P.


11. kolo: 3. – 4. 12. 2016

Čejkovice "A" - Plav "A" 3:2

Plášil P., Plášil R., Válek R. - Lonsmín T., Trněný T.

Dobrá Voda - Flying Elephants 10:3

Honsa P. 2, Klimeš L. 2, Volavka V. 2, Bezpalec R., Ludvík J., Porkristl M., Vaňas M. - Kubík M., Hajný P., Nešvera P.

Včelná "A" - KN Interiery 5:4

Šálek V. 4, Kouba T. - Krotký M. 3, Novák V.

Křenovice - Hurican 2:6

Mikeš F., Jinek T. - Kamenský R. 2, Lojka D. 2, Eismann R., Šívr J.

Long Cash - Dynamo 13:5

Božek R. 4, Čermák J. 3, Benkovský A. 3, Havlín S., Lenc T., Sulek J. - Hnilička Z. 2, Gruber F., Hauer J., Novodvorský A.


10. kolo: 26. – 27. 11. 2016

TJ Dynamo Č. B. – Dobrá Voda  3 : 6 

Hnilička Z. 2, Matějka R. – Nekola P. 2, Honsa J., Krlín P., Ludvík J., Zikmunda J.

Čejkovice „A“ - Včelná „A“  7 : 2

Koklar M. 2, Zavřel Z. 2, Plášil P., Ruso V., Zavřel P. – Jiříček M., Tondl D.

KN Interiery – Long Cash  3 : 8 

Gajdoš D., Gebelt J., Novák V. – Benkovský A. 2, Čermák J. 2, Božek R., Lenc T., Studnička M., Vařák D.

Hurican – Plav „A“  2 : 9  

Lojka D., Šívr J. – Ferdan J. 2, Lonsmín P. 2, Machálek D., Maurer O., Pávek K., Tácha J., Tácha M.

Flying Elephants-TSTV – Křenovice   6 : 7

Hajný P. 2, Nešvera P. 2, Hrouda P., Slezák P. – Fidler M. 4, Mikeš F. 2, Bürger T.


9. kolo: 19. – 20. 11. 2016

Křenovice - TJ Dynamo Č. B.  4 : 5  s. n. 

Jinek T. 3, Tušl J. – Gruber F. 2, Hauer J. 2, Dadura R.

Včelná „A“ - Plav „A“  2 : 13 

Novák J., Šálek V. – Ferdan J. 2, Machálek D. 2, Maurer O. 2, Pávek K. 2, Tácha J. 2, Tácha Z. 2, Lonsmín T.

Čejkovice „A“ – Long Cash  2 : 4

Plášil P., Zavřel P. – Benkovský A., Čermák J., Hlaváč D., Radouch L.

KN Interiery – Dobrá Voda  3 : 4  

Brož V., Gebelt J., Kvítek D. – Ludvík J., Vaňas M., Volavka V., Zikmunda J.

Flying Elephants-TSTV – Hurican   11 : 3 

Nešvera P. 3, Hajný P. 2, Hrouda P. 2, Klimeš P. 2, Kubík M., Slezák P. – Kamenský R., Stejskal R., Mizera P.


8. kolo: 12. – 13. 11. 2016

Hurican - TJ Dynamo Č. B.  7 : 1 

Lojka D. 2, Šívr J. 2, Eismann R., Holler R., Stejskal I. – Pavlík J.

Plav „A“ – Flying Elephants-TSTV  18 : 1 

Tácha M. 5, Tácha Z. 4, Ferdan J. 2, Maurer O. 2, Tácha J. 2, Lonsmín P., Machálek D., Pávek K. – Kubík M.

Long Cash – Včelná „A“  4 : 7

Benkovský A., Radouch L., Studnička M., Švec M. – Novák M. 2, Šálek V. 2, Tondl D. 2, Kouba T.

Křenovice – KN Interiery   přeloženo na Sobotu 10. 12. 2016 od 13:00 hod. v Čejkovicích

Dobrá Voda – Čejkovice „A“  přeloženo na Neděli 8. 1. 2017 od 13:00 hod. na Dobré Vodě


7. kolo: 5. – 6. 11. 2016

Čejkovice „A“ – Křenovice  7 : 1 

Ruso V. 3, Jiroušek M. 2, Plášil P., Zavřel P. – Kudláček M.

Dobrá Voda - Včelná „A“  2 : 10 

Honsa J. 2 – Tondl D. 4, Šálek V. 3, Novák M. 2, Šálek R.

KN Interiery – Hurican  3 : 2 s.n. 

Novák V. 2, Hort P. – Kamenský R., Šívr J.

TJ Dynamo Č. B. – Flying Elephants-TSTV  8 : 5 

Hnilička Z. 3, Matějka R. 2, Dadura R., Pekárek P., Příhoda R. – Hrouda P. 2, Hajný P., Kočer M., Nešvera P.

Long Cash – Plav „A“  1 : 11 

Radouch L. – Pávek K. 3, Machálek D. 2, Bárta J., Ferdan J., Lonsmín P., Maurer O., Tácha J., Tácha M.


6. kolo: 29. – 30. 10. 2016

TJ Dynamo Č. B. - Plav „A“  1 : 14  

Hauser Z.  – Ferdan J. 3, Tácha M. 3, Maurer O. 2, Pávek K. 2, Tácha J. 2, Lonsmín P., Machálek D.

Hurican – Čejkovice „A“  1 : 18  

Šívr J. - Brož K. 5, Plášil P. 4, Imber P. 2, Pokorný J. 2, Zavřel M. 2, Ruso V., Valek R., Weber V.

Dobrá Voda – Long Cash  8 : 10

Honsa J. 3, Honsa P. 3, Nekola P., Ludvík J. – Božek R. 6, Čermák J. 2, Studnička M. 2

Flying Elephants-TSTV – KN Interiery  7 : 6 s.n.

Kubík M. 3, Nešvera P. 3, Klimeš P. – Hošna M. 3, Kindl M., Krotký M., Kvítek D.

Křenovice – Včelná „A“  1 : 7

Mikeš F. – Jiříček M. 2, Němec P. 2, Hrádek T., Novák M., Šícha V.


5. kolo: 22. – 23. 10. 2016

Čejkovice „A“ – Flying Elephants-TSTV  16 : 1

Brož K. 5, Plášil P. 3, Plášil R. 2, Zavřel P. 2, Imber P., Novotný Š., Pokorný J., Ruso V. – Hajný P.

Dobrá Voda - Plav „A“  1 : 11

Nekola P. – Ferdan J. 3, Tácha Z. 3, Tácha J. 2, Tácha M. 2, Maurer O.

Včelná „A“ – Hurican  9 : 3

Jiříček M. 3, Šálek V. 3, Novák M., Šícha V., Tondl D. – Kamenský R.

KN Interiery – TJ Dynamo Č. B.  6 : 2

Kvítek D. 2, Dohnal J., Hort P., Hošna M., Krotký M. – Hauer F., Matějka R.

Long Cash – Křenovice  11 : 6

Božek R. 3, Radouch L. 3, Sulek J. 2, Čermák J., Havlín S., Švec M. – Kudláček M. 2, Pavlík D. 2, Bárta F., Jinek T.


4. kolo: 15. – 16. 10. 2016

Plav „A“ - KN Interiery  14 : 2

Tácha Z. 4, Maurer O. 3, Tácha M. 3, Tácha J. 2, Ferdan J., Pávek K. – Gajdoš D., Kindl M.

TJ Dynamo Č. B. – Čejkovice „A“  0 : 12

Ruso V. 4, Imber P. 3, Plášil P. 2, Pokorný J. 2, Plášil R.

Hurican – Long Cash  0 : 4

Benkovský A., Lenc T., Radouch L., Studnička M.

Flying Elephants-TSTV – Včelná „A“  3 : 5

Hrouda P. 2, Klimeš P. – Kouba T. 3, Hrádek T., Němec P.

Křenovice – Dobrá Voda  7 : 1

Bárta F. 4, Bürger T, Bürger V., Lošek F.


3. kolo: 8. – 9. 10. 2016

KN Interiery – Čejkovice „A“  1 : 10

Gebelt J. – Ruso V. 3, Brož K. 2, Plášil P. 2, Pokorný J. 2, Zavřel P.

Křenovice - Plav „A“  8 : 14 

Bürger V. 5, Bürger T. 2, Mikeš F. – Tácha M. 4, Maurer O. 3, Ferdan J. 2, Machálek D. 2, Tácha J. 2, Vazda R.

Včelná „A“ – TJ Dynamo Č. B.  2 : 6

Hrádek T. 2 – Hnilička Z. 2, Gruber F., Novodvorský A., Pekárek P., Vítovec L.

Dobrá Voda – Hurican  2 : 3

Krlín P., Volavka V. – Kamenský R., Lojka D., Stejskal I.

Long Cash – Flying Elephants-TSTV  přeloženo, termín bude stanoven později


2. kolo: 1. – 2. 10. 2016

KN Interiery – Včelná „A“  3 : 11

Kvítek D. 2, Kindl M. – Němec P. 5, Šálek V. 4, Hrádek T. 2

Plav „A“ – Čejkovice „A“  5 : 1

Maurer O. 2, Ferdan J., Pávek K., Tácha Z. – Imber P.

Hurican – Křenovice  3 : 1

Mizera P. 2, Šívr J. – Bárta F.

Flying Elephants-TSTV – Dobrá Voda  3 : 6

Hajný, Hrouda, Klimeš – Honsa P. 2, Zikmunda J. 2, Honsa J., Volavka V.

TJ Dynamo Č.B. – Long Cash  3 : 9

Gruber F. Hnilička Z., Vítovec L. – Studnička M. 3, Čermák J. 2, Lenc T. 2, Božek R., Havlín S.


1. kolo: 24. – 25. 9. 2016

Long Cash – KN Interiery  11 : 2

Božek R. 3, Čermák J. 2, Sulek J. 2, Havlín. S., Lenc T., Studnička M., Švec M.

Plav „A“ – Hurican  4 : 5

Tácha Z. 2, Ferdan J., Pávek K. – Šívr J. 2, Lojka D., Šicner F., Stejskal I.

Včelná „A“ – Čejkovice „A“  1 : 10

Kasper M. – Plášil P. 5, Brož K. 2, Ruso V. 2, Novotný Š.

Křenovice – Flying Elephants-TSTV  3 : 4

Pelc T., Šíma Jiří, Voráček L. – Hajný P., Klimeš P., Kočer M., Slezák P.

Dobrá Voda – TJ Dynamo Č.B.  přeloženo na So 10. 12. 2016 od 10:20 hod. na Dobré Vodě